Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Allahım tez zamanda meleklerinize kavustursun sizleride ablamıda kuzenimide aminnn üzülme kıyamam

rabbim tez zamanda şifasını verir inş.ben inanıyorumki karşımıza çıkan bunca engelde mutlak bir hayır var biz şer görüyoruz ama kimbilir rabbim neleri engelliyor bu vesile ile sonuna kadar uğraşıyoruz elimizden geleni yapıyoruz rabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın inşallah.yakın arkadaşım tek yumurtalık ve tamamen tıkalı tüple hamile kaldı ben her ay yumurtluyorum 4 sendir tık yok inandımki bu iş rabbimin ol demesinde şimdi hep dua ediyorum her gun meryem süresi okuyorum cumalarıda ibrahim suresi çok rahatlıyorum ve işimi allaha bırakıyorum neylerse güzel eyler.

genel olarak cevaplayım
adet olmadan yumurtlanmaz ablanız en son ne zaman adet oldu söylerseniz sizi aydınlatıryım

aşılama ve tüp bebekdeki şişkinlik kilo degil ama bir miktarı kalıyor basen göbekde

genel olarak cevaplayım
adet olmadan yumurtlanmaz ablanız en son ne zaman adet oldu söylerseniz sizi aydınlatıryım

aşılama ve tüp bebekdeki şişkinlik kilo degil ama bir miktarı kalıyor basen göbekde

merhaba 3 aydr adet olmuyor ilaçta almadı bu ara mide bulantısı yasıyor doktor oluyor dedi her adet olan yumurtluyor denemezmş :26:

merhaba 3 aydr adet olmuyor ilaçta almadı bu ara mide bulantısı yasıyor doktor oluyor dedi her adet olan yumurtluyor denemezmş :26:

bir insan adet olmadan nasıl yumurtlar ya test yaptırdımı ablan

eger gebelik yoksa bu bulantı idrar yolu olabilir rahimden kaynaklanan bir şey olabilir mide asitinden olablir birde kist varsa büyük ebatta bu yapar

bir insan adet olmadan nasıl yumurtlar ya test yaptırdımı ablan

eger gebelik yoksa bu bulantı idrar yolu olabilir rahimden kaynaklanan bir şey olabilir mide asitinden olablir birde kist varsa büyük ebatta bu yapar

bilemiyorum doktor öyle söyledi canım yinede teşekkür ederim bakalım inşAllah hamiledir

düzenli adet olmayan insan menepoza girmezse sene de bir iki kere yumurtlarmış dr bana demişti bir sene boyunca o ana denk gelmesi gerekiyor dedi rabbimin işi neden olmasın olabilir tabiki

bıldıgım kadarıyla yumurtlama olabılıyormus ama bu benım arastırmalarıma gore...

su dünyası diger degerlerin normalse demekki tek dert adet olamama ve kilo bunlarıda çözeceksin bu ilaçlarla

canım ya sen bana oyle cok moral verdınkı :) umarım oyle olur cozulur tum azmımle spora ve dıyetı ayrıyetten ılaca devam edıyorum :) arkadasımda o bıtkılerı yollarsa degmeyın keyfıme ınsallah ... canım ben ılaca gerek kalmadan adet oluodum 2 ay once doktor ılac verdı ılk defa ve kullandım oyle adet oldum gecen ay sorunsuz adet oldum sımdı bu ay ılac alayımmı acaba gebelık olacagını sanmıyorum ama karar veremedım bır turlu alısık da deılım ılacla adet olmaya senı sıkıyorum belkı ama durumumu bılıosun

canım Rabbim sana şifa olur ınsallah umarım bır hedıye gıbı gelır bebegın

sudünyası beni inan sıkmıyorsun canım ama ilaçla adet oluyorsan dr sor belki bir sefer daha kullan der sonrada diger kürler ve şeker hapınla kendiliginden olursun

yarını bekleyemiyorum deli olcam (( çok ağrım var inş kendiliğnden çatlamaz bu yumurtalar

yarını bekleyemiyorum deli olcam (( çok ağrım var inş kendiliğnden çatlamaz bu yumurtalar

dualarım seninle,hakkınd ahayırlısı neyse o olsun.Rabbim sana,tüm çocuk isteyenlere,bana hayırlı sağlıklı evlatları hayırlı tez zamanda versin İNŞALLAH...

herkese günaydın ( aşılamam iptal oldu yeterince büyümemiş yumurtalar dr kendi haline bırakıyorum dedi önümüzdeki ay ilacın dozunu yüksek tutacaz dedi.ben şimdi ilaçları paraylamı alacağım merak ediyorum.sormayı unuttum.bilen varmı?

rapor mu çıkarmıştın 1 aşılamada eger rapor sa bundada rapor olması lazım

bakalım hayırlısı olsun artık düşünmemeye çalışcam hçç konusunu açmıcam topiğede sık sık girmicem düşünmemeye çalışcam zaten ailedeki stres yetiyo bide bebeği stres yapınca iyice tavan yapıyoo
kafayı yemek mi eskileri oku bakalım en delimiz kafayı yiyen neyazdı bak şimdi umut kapısı bebişi onunla inş
sakin ol kızarım bebek sakin ortamı stressiz anneyi sever benim minik anne adaylarım

Ya Rabbiim size en kısa zamanda versin bebişlerinizi.. neyaz ne zaman yaptrcak gebelik testini

üzülme canm yaa hayırlısı olsunn napalım yapılıp tutmamasından iyidir. bi dahaki ay kaliteli yumurtaların olur sağlıklı bi bebeişin gelir inşallahh

biktim gariii bebisimi istiyorum,cok bunaldim isyanlardayimmmmmmmyetti bu pko,tiroit.sanki vucudum kendini yoketmek istiyor biktim wallaaa,ayyy!!

biktim gariii bebisimi istiyorum,cok bunaldim isyanlardayimmmmmmmyetti bu pko,tiroit.sanki vucudum kendini yoketmek istiyor biktim wallaaa,ayyy!!

giz b u yazdıklarını görmesin çokk kızarr ne isyanı yapıyosun beterin beteri var ne hastalar görüyoruz duyuyoruz pco ynnda halt yesin:)

ayrıca stres yaparak herşeyi daha çok zorlaştırıyorz biz elimizden geleni yapıp Allaha tevekkül etcez O herşeyin en iyisini bilir eğer vermiyosa vardır bi bildiği.. şimdi kendine gell haline şükret dua et düşünmemeye çalış başka şeylerle kafanı yor

günaydın sveh nasılsın kuzum ya stres yok ne yapalım yaradan vermiyorsa
bakın başınıza kötü birşey geldiginde hani şükrediyoruz ya keşke diyoruz işte ben çevremde mutsuz aile görünce yada ne bileyim özürlü çocuk sahibi olanlar diyorum allahıma şükür

geçengün halamın gelini düşük yaptı 2 aylık eşim hiç olmasa bundan iyi ne kadar kötü diye konuştu dedim bak hayırlısını isteyeceksin
ya düşünün bunu diyen benim bebek bebek diyen deli kocam

stresi olan gelmesin dertleşmeye gelin dinleriz inanın ne sorununuz olursa olsun

bu arada neyazımmmmm nerdesin bakemmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…