Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Mthfr a1298c heterozigot polimorfizm saptanmıştır yazıyo sonuç bölümündede
arkadaş nerdesiniz bana cevap yazın lütfen yaaa
giz canım sen bunları bilirsin

Mthfr a1298c heterozigot polimorfizm saptanmıştır yazıyo sonuç bölümündede
arkadaş nerdesiniz bana cevap yazın lütfen yaaa
giz canım sen bunları bilirsin

kuzum yanlış bilgi vermeyim ama sende de pıhtılaşma var orkacak birşey yok bunda vitamin eksikligide tabi

tedaviden önce günde 1 aspirin derler hamiş olunca ögrendigin anda kan sılandırıcı

tabi yinede yanlış olmasın dr sor

bende de var aspirin içiyorum ve ilk tedavimde tüp bebekde transferden sonra igne eger tutsaydı hamileligin sonuna kadar vurunacaktım

follik asit eksikligi demiş ya işte ek vitamin hapları verecek dr sana bana apikobal folbiol vermişti hamiş kalana kadar kullan dedi corasprin zaten hayatım boyunca korkma sakın

bu kullanacagın ilaçlar pıhtılaşmayı önlemek içn ne güzel başta ögrendin benim gibi

slm kızlar nasılsınız.bugün adet oldum yarın dra gidicem ve tedaviye başlıyorum yeniden.dua edin benim için inşallah bu ay hayırlı haberlerle evime dönerim.eşimle 10 gün ayrı kalcaz ben annemgile geldim.benim evim hastaneye çok uzak.oyüzden burdayım.inşallah boşa gitmezde hayırlısı olur.

slm hg din canım ya merakla takip edecegşm her detayı yaz

kızlar uzunca aradan sonra yıne merhaba
sızı hep takıp edıyorum ama ıs yerınde pek fazla gıremıyorum foruma anca boyle fırsat buldukca kaçamak kaçamak cevap veriyorum
gecen gun doktora gıttım klomenı 4 ay kullan halıme kalmazsan gel demıstı bende gıttım :)
aşılımaya geçmeye karar verdı ctesı gunu rahim filmi istedi uyutularak yapıyormus bıraz gozum korktu acıkcası
hsg cektıren var mı acılı bısey mı
hsg den sonra 2 ay kendı halınde bıraklım bazen gebelık olabılıyor dedı
eger 2 ayda olmazsa asılama ya baslancak
hepımızın duaları kabul olur ınsallah
hepınızı sevgıyle kucaklıyorum guzel mutlu haberlerınızi beklıyor burdan tum yazısmalarınızı takıp edıyorummm :)))

Son düzenleme:
slm kızlar bende ileri derecede pkoluyum ilaç kullanmadan hayatta adet olamıyorum.ilk defa bu ay değişik bi bitkisel içerik kullanıyorum inşallah fayda ederse herkese tavsiye edicem

slm kızlar bende ileri derecede pkoluyum ilaç kullanmadan hayatta adet olamıyorum.ilk defa bu ay değişik bi bitkisel içerik kullanıyorum inşallah fayda ederse herkese tavsiye edicem

alalh şifanı versin adet olamamk çok zor benim ki gününde oldugu halde stres sıkıntı sizleri düşünemiyoru

bitkiseli kullan inş sürekli faydası olurda arkadaşları. tasviye edersin

benim gibi olan tüm arkadaşlara allah acil şifalar versin..çok zor 5 senelik evliyim bu durumda bebeğimde olmuyor zaten.menapoza girmiş kadından hiç bir farkım yok.ilaç kullandığım sürece düzenli olurum ama bırakırsa senelerce olmam

sanki ben her ay oluyorum da ne oluyor yine yok 4 yıl olacak adetlerim düzenli olmadıgım ay hiç olmamıştır ama yok yok yumurta kalitesiz döllenme olmuyormuş hep bir sorun allah yardımcımız olsun

selam kızlar.Rabbim bütün isteyenlere en kısa zamanda hayırlı evlatlar verir inşallah.aminnnn

canım hsg biraz ağrılı oluyor ama 3-4 dakkalık bişi.ben uyumadan yaptırdım.ağrısı tüplerinle alakalı.açıksa ağrı oluyomuş.ben çok üzülmüştüm ağrıyınca drm üzülme demekki tüplerin açıkmış dedi.hsgden sonra hamile kalanlar var ama fazla umutlanma bende çok umutlanmıştım ama sonuç fıssss.bende aşılama olcam.3 aydır ugraşıorum.ama bi türlü yumurtalarım gelişmio.bugün adet gördüm.yarın dr gidicem tekrar tedaviye başlıorum.bakalım hayırlısı

evrem canım klomeni kaç kere kullandın?çatlatma iğnesi vurdurdun mu?

evrem canım klomeni kaç kere kullandın?çatlatma iğnesi vurdurdun mu?

yok tatlım çatlatma iğnesini vurmak hiç nasip olmadı:))klomeni ilk 2 ay kullandım.ilk ay günde 2 tane 5 gün.2. ay günde 3 tane.ama hiç yumurtam gelişmedi.4mmde kaldı hep.kist olarak kaldı.geçen ay 9 gün göbekten iğne vurundum ama yine yumurtam gelişmedi.yarın tekrar başlıorum hem iğne hem hap içicem galiba.yarın öğrencem işte.

hayırlısı olsun canım.inşallah bu tedavide sonuç alırsın.

bendede pcos var en ileri derecede hemde şuan bitkisel bi içerik kullanıyorum.tarlusal ile adet oldum bu karışımdan içiyorum şimdi acayip adet oluyorum kanamam çoğaldı yumurtalıklarım temizleniyor galiba.
kontrole gidicem fayda etmişse sana söylicem inşallah ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…