Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

günaydın kızlar.ben jel almıştım ya hani.yanında da ovulasyon testi vardı.o testi akşam yaptım tek çizgi çıktı.bu akşam da yapayımmı yoksa 2 gün falan bekleyeyimmi ne dersiniz.

bnde iyiyim canm geldim doktordan adetimin siyah geldiğini söledm dediki rengi önemli değil kanamanın test flnda istemedi puhtılaşma için bnde demedm bişi... bitane çatlamamış yumurtam vardı ya büyümüştü kocaman oldu hani:KK70: o çatlamış klomen verdi bu akşam başlıcam haftaya bgn gel yumurtanın boyutuna bakalım ona göre çatlatma iğnesi vercem dedi. bu ay ümitliyim olcak inşallah dedi. bnde bn ümit etmeyeyim üzülüyorm snra dedim oda ewt sen ümit etme dedi:) öle işte hakkımızda hayırlısı olsun.

hadi hayırlısı canım inşallah güzel gelişmeler olur senin açından inşallah yumurtan büyür ,çatlar ve hamiş olursun inşallahhhh...:KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlar.ben jel almıştım ya hani.yanında da ovulasyon testi vardı.o testi akşam yaptım tek çizgi çıktı.bu akşam da yapayımmı yoksa 2 gün falan bekleyeyimmi ne dersiniz.

günaydın canım, adetinin kaçıncı günü baktın ovulasyon testine

günaydın kızlar

burcum hadi bakalım hayırlısı adein kaçıncı günü bugün bak eger ikinci çizgi silikde olsa o gün ve ertesi günde dene biraz zor olacak kolay degil ama ne biliyim

benimde dün 9 günümdü tesadüf oda eşimin zoruyla valla hiç kalkmadım valla belli mi olur tam tüp tedavisine başlamak üzereyken tam komedi olur amannnnnnn

hakseverim kaynana delisi slm sanada

kızlar biraz saçma olcak ama sorcak başkada kimse yok:)) bacak ağrısına hangi bölüm bakıyo:KK14:

selam kızlar.bir sorum olacaktı.perşembe günü ovitrelle vurundum.ama dün çok hafif kahverengi lekelenmem oldu ayrıca bu sabah da oldu.kanama değil de lekelenme.dün hesaplarıma göre yumurtlama günümdü acaba yumurtlama kanaması mı yaşadım.belim de çok ağrıyor.başına böyle bişey gelen var mı?????

Bende giremedim topiğe birkaç günden beri canım dualarım seninle ve bizim gibi olan herkezle inşallah Allah bu sınavımızı geçme şansını verirde hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder lütfen kendini yıpratma aşırı yıpranıyorsun farkındayım.Allah büyüktür canım bir bakmışsınki olur.Meryem suresini okuyormusun sen?Adetinde gelmediyse söktürücü al stresten gelmemiştir.Fakülteyede git görün.Allah şifa verir inşallah canını sıkma lütfen:KK16::KK54::KK19:

Canım kader napıcan elden ne gelir ya şu yazdıkların var ya sen beni ağlatmak istiyorsun anlaşıldı:KK5:Neden böyle yoroldun bu genç yaşında ahh be canımm diyorum ama sen beni dinlemiyorsunki takma kafana dicem takıyorsun ağlama dicem ağlıyorsundur eminim.Kolay değil kimse istemez bunu hiç birimiz ama Allah tan gelene boynumuz kıldan ince.Sen moralini düzgün tut ben inannıyorumki bebek fikrini biraz kafandan atınca süpriz olucak senin için.Birgün uygun bir zaman görüşelim senle eğer istersen.Burdan yazmakla elimden birşey gelmiyor.Allah nasip edecek inşallah.Sen duanı eksik etme ve artık kendini daha fazla üzme lütfen canım.:KK16::KK5::KK54:

saol canım benim ben sana msn de verimde ordan görüşek bali burda karşılaşamıyoruz hoş msnde açmıyorum hiç ama :KK52: fakülteden randövü aldım 26 nisana verdiler eger hamilesem 2 aylik olur hazır gitmişken görürrümde :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: hahaa hamile kaldımda 2 aylık bile yaptım:KK53::KK53::KK53:

bi onu kullanmadım herelde:44:

günaydın kızlar

burcum hadi bakalım hayırlısı adein kaçıncı günü bugün bak eger ikinci çizgi silikde olsa o gün ve ertesi günde dene biraz zor olacak kolay degil ama ne biliyim

benimde dün 9 günümdü tesadüf oda eşimin zoruyla valla hiç kalkmadım valla belli mi olur tam tüp tedavisine başlamak üzereyken tam komedi olur amannnnnnn

hakseverim kaynana delisi slm sanada

:KK52:benim dimi o deli:KK51: hep kalsam he dicekelr bu hafta iş mudanyada kalsanızxa diolar:KK53: sınav var die çalışıyorum pc evimizde bereket :KK51: yanlız bizim masa üstünü alıp size leptop alalım dioalr burda rahat edersiniz diolar :KK50: annemde dio kayuın valdem yani dioki benide üye yaparsın kk ya hhaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK35::KK35::KK35::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar biraz saçma olcak ama sorcak başkada kimse yok:)) bacak ağrısına hangi bölüm bakıyo:KK14:

giz sölemiş :))

fizik tedavi yada ortopedi canım
agrı sızı varsa fizik kırık çıkık şişlik varsa ortopedi geçmiş olsun

benden çok yaşıcan:KK1::KK1:

selam kızlar.bir sorum olacaktı.perşembe günü ovitrelle vurundum.ama dün çok hafif kahverengi lekelenmem oldu ayrıca bu sabah da oldu.kanama değil de lekelenme.dün hesaplarıma göre yumurtlama günümdü acaba yumurtlama kanaması mı yaşadım.belim de çok ağrıyor.başına böyle bişey gelen var mı?????

olur canım yumurtlama lekelenmesi öle oluyo bazılarında telaş yapma hep düşünme sitres olma :KK52:diyene bak:KK51:

kızlar 2 gündür uğraşıyorum sonunda randövü alabildim fakülteden teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 26 nisana verdiler mehpare tüfekçiymiş doktorun adısı ay goggleye yazdım ekşi sözlükte örencileri demedini bırakmamış ne güldüm hahaaaaaaaaaaaa:KK9::KK9::KK9: valla hamileysem bebem 2 aylık olcak gidene kadar doktora hiç test yapmıcam hıhhhhhhhhhhhhhhhh:KK53:süpriz olsun varsa:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK52: sonunda kafayı yedimmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

canım benim sizlerin sayesinde 2 gündür daha iyiyim demek ki hakkımda böylesi daha hayırlıymış belki olsa sakat olucaktı o yüzden böyle böyle avutuyorum kendimi sen nasılsın canım
Allah iyilik versin canım moralinin iyi olmasına sevindim.Herşeyde bir hayır vardır tabiki.İnşallah yeniden anne olursun hayırlısıyla:KK16:.Bende yarın kontrolüm var endokrinde hormon sonuçlarına bakılacak.İnşallah iyi çıkmıştır sonuçlar.:KK31:
Geçmiş olsun canım hayırdır ortopedi yada genel cerrrahide bakabilir:KK31:
saol canım benim ben sana msn de verimde ordan görüşek bali burda karşılaşamıyoruz hoş msnde açmıyorum hiç ama :KK52: fakülteden randövü aldım 26 nisana verdiler eger hamilesem 2 aylik olur hazır gitmişken görürrümde :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: hahaa hamile kaldımda 2 aylık bile yaptım:KK53::KK53::KK53:

bi onu kullanmadım herelde:44:

:KK52:benim dimi o deli:KK51: hep kalsam he dicekelr bu hafta iş mudanyada kalsanızxa diolar:KK53: sınav var die çalışıyorum pc evimizde bereket :KK51: yanlız bizim masa üstünü alıp size leptop alalım dioalr burda rahat edersiniz diolar :KK50: annemde dio kayuın valdem yani dioki benide üye yaparsın kk ya hhaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK35::KK35::KK35::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

giz sölemiş :))

benden çok yaşıcan:KK1::KK1:

olur canım yumurtlama lekelenmesi öle oluyo bazılarında telaş yapma hep düşünme sitres olma :KK52:diyene bak:KK51:

kızlar 2 gündür uğraşıyorum sonunda randövü alabildim fakülteden teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 26 nisana verdiler mehpare tüfekçiymiş doktorun adısı ay goggleye yazdım ekşi sözlükte örencileri demedini bırakmamış ne güldüm hahaaaaaaaaaaaa:KK9::KK9::KK9: valla hamileysem bebem 2 aylık olcak gidene kadar doktora hiç test yapmıcam hıhhhhhhhhhhhhhhhh:KK53:süpriz olsun varsa:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK52: sonunda kafayı yedimmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

Canım hayırlısı inşallah hamilesindir.Özelden msnni verebilirsin görüşürüz bende çok msnye girmiyorum ama olsun görüşürüz ordanda .Üzme kendini sende fakülteden randevu aldığına sevindim.Hayırlısı olur inşallah.Doktoru kendinmi seçiyorsun?Fakülte içinde geçerlimi bu?:44:

günaydın canım naber

ne olsun kuzum sıkıntı ya çok bunaldım işlerden evden işe işden eve of ya evimde klamayı misafirlige gitmeyi özledim

yarın zoraki izin aldım patrondan(eşimden) yarın yokum yoksa inan delirecegim saçlar beyazladı boyatıp kendime geliyim

senin durumun nasıl bakem

ne olsun kuzum sıkıntı ya çok bunaldım işlerden evden işe işden eve of ya evimde klamayı misafirlige gitmeyi özledim

yarın zoraki izin aldım patrondan(eşimden) yarın yokum yoksa inan delirecegim saçlar beyazladı boyatıp kendime geliyim

senin durumun nasıl bakem

aynı durum bende de var ya aşırı bunaldım kendimi bi yerlere atıp kafa dağıtmak istiyorum ama malesef mümkün değil ama sen çok iyi yapmışsın benim kanamam devam ediyor bitmesini bekliyorum kontrole gitmek için

aynı durum bende de var ya aşırı bunaldım kendimi bi yerlere atıp kafa dağıtmak istiyorum ama malesef mümkün değil ama sen çok iyi yapmışsın benim kanamam devam ediyor bitmesini bekliyorum kontrole gitmek için

benide alın yanınaza giderken aynı durum dayım aşırı şekilde sinirliyim stresliyim başımı alıp gidesim var ama neresi bilmiyom

Dr geldim ama dr bulamadım buğün erken çıkmış adetiyin ikinci gün gel dedi eşimde 3 gün gidek bişey fark etmez dedi ama gittik yok sinir oldum yani 4 güne kaldım düşünsene iğne verecekti geç kullanmaya başlayacam sinir oldum herşey de aksilik çıkıyo kan pırtılaşması için onun sonucu aldık galiba ondada var problem mthfr a1298 c polimorfizminde mthfr aktivitesi düşer buda nörül tüp defekti için risk faktörüdür. Folik asit eksikliğinde bu risk daha da artar. Bu hasta için vit b takviyesi uygun olacaktır yazıyor bi bilginiz varmı bu konuda

X