Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

bendede pcos var en ileri derecede hemde :KK14: şuan bitkisel bi içerik kullanıyorum.tarlusal ile adet oldum bu karışımdan içiyorum şimdi acayip adet oluyorum kanamam çoğaldı yumurtalıklarım temizleniyor galiba.
kontrole gidicem fayda etmişse sana söylicem inşallah ..

glukofen kullanıyor musun canım?

ben 20 gündür içiorum ve tam 5 kilo verdim.internette görmüştüm dr söledim pcoslardada faydası varmış tabi 3-4 ay kullanmak lazımmış

maşallah canım ne güzel kilo vermişsin.benim kilo problemim yok da yumurta çatlamıyor.ben de kullanıyorum glukofeni.bu ay iki yumurtam oluştu klomenle.perşembe çatlatma iğnesi oldum.hayırlısı hakkımızda artık :))

maşallah canım ne güzel kilo vermişsin.benim kilo problemim yok da yumurta çatlamıyor.ben de kullanıyorum glukofeni.bu ay iki yumurtam oluştu klomenle.perşembe çatlatma iğnesi oldum.hayırlısı hakkımızda artık :))

ayyyy inşallah olu güzelim ya ne güzel bak 2 tane ymyurtan olmuş hemde klomenle.benim iğneyle bile tık yok.inşallah şöle tombiş bi oğlun olur.

çok düzenli kullanmadım canım. glifor kullandım 1 gün kullandıysam 3 gün içmemişimdir. birde beni acayip ishal yapmıştı afedersiniz.dışarı çıkmaya korkar olmuştum :KK1:

:KK70:D glifor da bir tür şeker ilacı dimi?ama bu tür ilaçları sürekli kullanmak lazımmış canım ya.hormonları dengeliyor,yumurtlamayı sağlıyor.dayanabilirsen iç derim ben :KK70:D

benim de 6 mayısta 2 yıl olacak canım.off offf çok zor beklemek ya.evlendiğimde hemen hamile kalacağımı zannediyordum :KK70:D

ben evlenmeden öncede biliodum sorunumu.ama yinede bende her ay umutlanıodum.çok zor canım ya.dün komşularla toplandık hepsinin bebeği var imreniosun ya.hani kıskanma diil ama imrenti.keşke diosun koskocaman bi keşkeeee.ama nasip.allahın vardır bi bildiği dimi.sabretmek lazım

ayyyy inşallah olu güzelim ya ne güzel bak 2 tane ymyurtan olmuş hemde klomenle.benim iğneyle bile tık yok.inşallah şöle tombiş bi oğlun olur.

aminnn canım Rabbim hayırlısını versin :KK70:D inşallah senin de olur canım ya.kafamıza takmasak olacak ama nerdeeee :KK70:D

:KK70:D glifor da bir tür şeker ilacı dimi?ama bu tür ilaçları sürekli kullanmak lazımmış canım ya.hormonları dengeliyor,yumurtlamayı sağlıyor.dayanabilirsen iç derim ben :KK70:D

canım ishal ilk zamanlarda bendede olmuştu ama sonra geçior bende glukopage içiorum

ben evlenmeden öncede biliodum sorunumu.ama yinede bende her ay umutlanıodum.çok zor canım ya.dün komşularla toplandık hepsinin bebeği var imreniosun ya.hani kıskanma diil ama imrenti.keşke diosun koskocaman bi keşkeeee.ama nasip.allahın vardır bi bildiği dimi.sabretmek lazım

öyle canım herşey nasip kısmet.ben de bir ara hamile haberi almaya dayanamıyordum.hüngür hüngür ağlıyordum.eşim kızıyordu kıskanıyor musun diye.ama senin dediğin gibi imreniyor insan ya.hem de nasıll.ama sorunun ne olduğunu tam olarak öğrenince rahatladım.tedavimi ona göre yapıyorum en azından.

evet şeker ilacı :KK66:
şimdi yeni bi dr bulup tekrar başlıcam bakalım.kaç kilosun canım ?
ben 69 kiloyum boyum 1.70 kilo veremiyorum pkoya bağlı olarak :KK43:

X