Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Herkese günaydın fıstıklar,gününüz aydınlık,umut , huzur ve mutlulukla dolsun inşallah...:KK16::KK16::KK16:

sende ne güzel yazmışsın bahar:)) güçlü olalım elimizden geleni yapıp Allaha tevekkül edelim inşallahh.. bende iyiyim işte ya çok şükür bildiğin gibi:)

canım pskolojk mi demişsinde alakası yok canm normal zamandada aşırı terleme var tabi heyecanlannca fln dahada çoğalıyo.. okuldayken sınavda sınav kağıdım ıslanır yırtılırdı bnde selpak koyardm elimin altına:KK43:( tuhaf bişi yanii.. ama mayıs ayına bıraktım ameliyat işini şu çatlatma iğnemi fln olayım bi bakalım nolcakk..
Evet canım güçlü olmaktan mücadele etmekten başka çaremiz varmı?Allah korusun bizimki ölümcül değil.Ya kanser hastaları napsın onlar yinede hayata sarılıyor umutla bekliyorlar.Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah:KK16:.Elin içinde tedavi neyse onu yaptır canım ameliyat şartmı?:44:
Günaydın kızlar güzel, umutlu bir gün olsun inşallah:nazar:
Günaydın canım inşallah hepimiz için:KK16::KK34:
günaydın canım öğleden sonra alıcam 2-3 gibi
Hayırlı güzel haberler alırsın umarım:KK34:
Hoş bulduk canım. İnşallah sonucu güzel çıkar da umut dolar hepimizin içine.
Ben özellikle pco hastaları hamile kalınca gerçekten çok mutlu oluyorum.Diyorum ki o zaman bak her şeyin bir zamanı var.
Sen kim oluyorsun da yaradandan umut kesiyorsun.
Kimi zaman ben de isyanın eşiğine geldim.Ağlaya ağlaya eşime boşanalım benim yüzümden olmuyor babalık hakkını elinden alıyorum dedim.
Ama sonra geçiyor umut fakirin ekmeği.Umutsuz yaşanmıyor.Her şey yerle bir olsa da yeniden sil baştan yaşıyoruz, ayağa kalkıyoruz.

Herşeyin zamanı var tabiki hepimizin aynı günde olacak diye birşey yok.Nasıl hepimizin kaderi farklıysa bundada öyle aynen.Umutsuz yaşanırsa hayatın anlamı olmazki:KK31:Allah aratmasın hepimiz evlat sahibi oluruz inşallah:KK16:

günaydın kızlar. benimde belim ağrımaya başladı adet belirtisi.ölsem de kurtulsam şu dertten yada boşansam da kurtulsam .şimdi herkes teselli etmeye çalışıyocak .ama doğru değilmi kızlar en az bir kere düşünmüyomusunuz sizde böyle.bıktım artık ben .sanırım dayanamıycam.

burcucuğum saçmalama lütfen bugün umutsuz olmak kötü şeyler düşünmek yok:KK20::KK20::KK20:Ne ölmesi ne boşanması ya daha yaşın küçük olacak birgün olacakkkkkkk ama böyle sitres takıntı yapma :KK20::KK20:

günaydın kızlar uykucu geldi doyamıyorum bu uykuya ya

ya benim adet geldi gelecek gelse göbek atacagım valla gögüsler patlıyacakk zaten kocaman

o degilde benim kızlıgımdan beri adet döneminde bulantı bulurdu sonra baktık kisttenmiş ameliyat oldum gçti gitti

uzun süredir yoktu şimdi yine başladı kistten mi bilmem greçi adet dönemlerinde olurmuş

ya benim adet geldi gelecek gelse göbek atacagım valla gögüsler patlıyacakk zaten kocaman

o degilde benim kızlıgımdan beri adet döneminde bulantı bulurdu sonra baktık kisttenmiş ameliyat oldum gçti gitti

uzun süredir yoktu şimdi yine başladı kistten mi bilmem greçi adet dönemlerinde olurmuş

Günaydın bendede öyle oluyordu uykudan zor uyanıyordum.Tiroitlerine baktır dediler yüksek çıktı bundan kaynaklanmış benimki.Şuan ilaç kullnıyorum işte.Adet dönemin geliyorsa ondanda olur bulantı.inşallah kist felan yoktur:KK34::KK16:

günaydın kızlar...bugün okadar güzel bi rüya gördümki inşallah allah hepimizin başına verir.böle tedavi ile debellenirken dra kontrole gidiyorum.gebelik tahlili yapıor.ama bende hiç umut yok.alışmışım negatif sonucuna negatif çıkcak diye bekliorum.kendi kendime düşünüyorum acaba bu ay hangi ilacı vercek diye.iyi bi ilaç versede bu ay bari yumurtlasam diyorum.sonucu beklemeden sıra kapmak için odanın önünde bekliorum.sonuçları veren hemşire seslenior adımı.ağır adımlarla gidiyorum kağıdı bana verirken gebesin diyor.önce bi afallıorum anlamıyorum.hamilesin diyor.ben tekrar adımı sölüyorum karıştırdın sonucu diyorum ama yok doğru.nasıl olur benim yumurtam bile yoktu bu ay diyorum oda allahın işi diyor.öyle bi seviniorumki hastaneyi ayağa kaldırıyorum sonra eşimin sesiyle uyandım.çoktan uyanmış.kahvaltıyı hazırlamış beni çağırıyo.öyle bi bağırdımki niye uyandırdın diye küstü.ben sana kahvaltı hazırlıorum sen bana bağırıyosun bi yaranamadım sana diyo.amannnnn boşver kocayıda rüya çok güzeldii ya hala düşündükçe içim kıpırdıo.gerçek gibi aynı

günaydın kızlar...bugün okadar güzel bi rüya gördümki inşallah allah hepimizin başına verir.böle tedavi ile debellenirken dra kontrole gidiyorum.gebelik tahlili yapıor.ama bende hiç umut yok.alışmışım negatif sonucuna negatif çıkcak diye bekliorum.kendi kendime düşünüyorum acaba bu ay hangi ilacı vercek diye.iyi bi ilaç versede bu ay bari yumurtlasam diyorum.sonucu beklemeden sıra kapmak için odanın önünde bekliorum.sonuçları veren hemşire seslenior adımı.ağır adımlarla gidiyorum kağıdı bana verirken gebesin diyor.önce bi afallıorum anlamıyorum.hamilesin diyor.ben tekrar adımı sölüyorum karıştırdın sonucu diyorum ama yok doğru.nasıl olur benim yumurtam bile yoktu bu ay diyorum oda allahın işi diyor.öyle bi seviniorumki hastaneyi ayağa kaldırıyorum sonra eşimin sesiyle uyandım.çoktan uyanmış.kahvaltıyı hazırlamış beni çağırıyo.öyle bi bağırdımki niye uyandırdın diye küstü.ben sana kahvaltı hazırlıorum sen bana bağırıyosun bi yaranamadım sana diyo.amannnnn boşver kocayıda rüya çok güzeldii ya hala düşündükçe içim kıpırdıo.gerçek gibi aynı

canım benim inşallah gerçekleşir rüyaların bende çok uğraşırım rüyada bi ara sürekli küçük çocuk görüyordum bu benim diyordum sonra başkasının oluyordu geri alıyordum hayır vermem bu benim diye

uykuya hiç doyulurmu çocuktan sonra en güzel şey şu dünyaada

19-MERYEM:
1 - Kâf, Hâ, Yâ, Ayn, Sâd.
2 - Bu, Rabbinin, kulu Zekeriyya'ya olan rahmetini anmadır.
3 - Bir zamanlar o, Rabbine gizlice (içinden) yalvarmıştı.
4 - Şöyle demişti: "Ey Rabbim! Şüphesiz (artık öyle bir durumdayım ki) benim kemiğim zayıflayıp gevşedi ve başım(ın saçı) bembeyaz alev gibi tutuştu. Sana dua etmekle de ey Rabbim, hiçbir zaman bedbaht olmadım."
5 - "Gerçekten ben, arkamdan yerime geçecek varislerden endişedeyim. Karım da kısır bulunuyor. Onun için katından bana bir çocuk ihsan et."
6 - "Ki bana da mirasçı olsun, Yakub ailesine de mirascı olsun. Rabbim, onu sen rızana kavuştur."
7 - (Allah şöyle buyurdu): "Ey Zekeriyya! Şüphesiz biz sana Yahya isminde bir oğlanı müjdeliyoruz. Bundan önce ona hiçbir adaş yapmadık."
8 - Zekeriyya: "Rabbim! Karım kısır, ben de son derece kocamışken nasıl oğlum olabilir?" dedi.
9 - (Allah yahut Cebrail ona şöyle) dedi: "Dediğin gibidir, (fakat) Rabbin buyurdu ki, bu işi yapmak bana kolaydır. Nitekim bundan önce seni yarattım. Halbuki sen hiçbir şey değildin."
10 - Zekeriyya şöyle dedi: "Rabbim! Bana alâmet ver." Allah: "Senin alâmetin, sapasağlam olduğun halde, üç gün, üç gece insanlarla konuşamaz hale gelmendir." buyurdu.
11 - Nihayet (birgün konuşamayınca) mihrabdan kavmine karşı çıktı da onlara "Sabah ve akşam (Rabbinizi) tesbih edin" diye işaret etti.
12 - "Ey Yahya! Kitaba kuvvetle sarıl" (dedik) ve daha çocukken ona hikmet verdik.
13 - Hem de katımızdan bir merhamet ve (günahlardan) paklık verdik, o çok takva sahibi idi.
14 - Anne ve babasına karşı iyi davranan bir kimse idi, zorba ve isyankâr değildi.
15 - Doğduğu gün, öleceği gün ve dirileceği gün ona selam olsun.
16 - (Ey Muhammed!) Kur'ân'daki Meryem kıssasını da an (insanlara anlat). Hani o, ailesinden ayrılarak (evinin veya mescidin) doğu tarafında bir yere çekilmişti.
17 - Sonra ailesiyle kendisi arasına bir perde koymuştu. Biz ona meleğimiz (Cebrail)i gönderdik de ona tam bir insan şeklinde göründü.
18 - Meryem: "Ben senden Rahmân (olan Allah) a sığınırım. Eğer Allah'dan korkuyorsan (dokunma bana)" dedi.
19 - Melek: "Ben, sana temiz bir oğlan bağışlamak için, Rabbinin gönderdiği bir elçiyim" dedi.
20 - Meryem: "Benim nasıl çocuğum olabilir? Bana hiçbir insan dokunmamıştır. Ben iffetsiz de değilim" dedi.
21 - Melek: "Bu, dediğin gibidir. Ancak Rabbin buyurdu ki: Bu (babasız çocuk vermek), bana pek kolaydır. Hem biz onu nezdimizden insanlara bir mucize ve rahmet kılacağız. Hem, bu önceden (ezelde) kararlaştırılmış bir iştir." dedi.
22 - Nihayet (Allah'ın emri gerçekleşti) Meryem İsa'ya gebe kaldı ve o haliyle uzak bir yere çekildi.

canım benim inşallah gerçekleşir rüyaların bende çok uğraşırım rüyada bi ara sürekli küçük çocuk görüyordum bu benim diyordum sonra başkasının oluyordu geri alıyordum hayır vermem bu benim diye

çok etkisinde kaldım canım ya.pzrtsi dr gitcektim acaba bölemi olcak diye düşünüyorum.umut oldu içime.sadece gebelik testi yapılcak gittiğimde.eğer değilsem adet söktürücü içip adetl olmayı beklicem.sonrasındada yine iğne kullancam byük ihtimalle.keşke bunlara gerek kalmadan gittiğimde bira bana gebesin dese.

İnşallah rüyandaki gibi güzel haberler alırsın canım:KK16:Eşinede acıdım ya kahvaltı hazırlamış sen bağırmışsın:KK1:Gönlünü al bari:KK19::KK34:

çok etkisinde kaldım canım ya.pzrtsi dr gitcektim acaba bölemi olcak diye düşünüyorum.umut oldu içime.sadece gebelik testi yapılcak gittiğimde.eğer değilsem adet söktürücü içip adetl olmayı beklicem.sonrasındada yine iğne kullancam byük ihtimalle.keşke bunlara gerek kalmadan gittiğimde bira bana gebesin dese.

inşallah rüyandaki gibi testin olumlu çıkar canım .

İnşallah rüyandaki gibi güzel haberler alırsın canım:KK16:Eşinede acıdım ya kahvaltı hazırlamış sen bağırmışsın:KK1:Gönlünü al bari:KK19::KK34:

haklısın akşam gönlünü alıyım bari.sağolsun bana hiç bi iş yaptırmıyo ben bide beğenmiyorum yaptığını.dedim ya bebek gibi yumurtalarda düşer sanıo.hem kullanıyorum adamı hemde bağırıyorum.ayyy ben ne kadar kötüyüm ya:)pislikmiyim neyim.nese akşam olsun barışırız.o bana kıyamaz zaten küsemez

haklısın akşam gönlünü alıyım bari.sağolsun bana hiç bi iş yaptırmıyo ben bide beğenmiyorum yaptığını.dedim ya bebek gibi yumurtalarda düşer sanıo.hem kullanıyorum adamı hemde bağırıyorum.ayyy ben ne kadar kötüyüm ya:)pislikmiyim neyim.nese akşam olsun barışırız.o bana kıyamaz zaten küsemez

Tabiki canım eşler arasında olur öyle şeyler:KK1: önemli olan kinci olmadan barışıp gönül almak:KK16:

Hoşgeldin canımcığım nasılsın?:KK19::KK54::KK9:

iyiyim cnm bnm çok şükür sen nasılsın.:KK16: bgn erken kalktım yemeklerimi yaptım evimi topladm çok hamaratım yaa:KK1: birazdanda gezmeye gitcem bi size bakayım dedim:KK49:

havalar çok güzel yaa insanın içi kıpır kıpır bide bebek gelse iyice kıpır kıpır olur:KK52:

canm ameliyat değil küçük bi operasyon diyeyim koltuk altından sinirleri mi ne yakıyolarmış amann hayırlısı:KK6:

kızlarr siz nasılsınz bugün iyisiniz dimi mutlu olun size umutsuzluk hçç yakışmıyo çok çirkin oluyosunzzzz:KK1:

X