Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar fazla sıcaklara kalmayın tüp bebek yaptıracaklar en geç haziran temmuz agustos yaptırmayın sıcaklar etkiliyormuş hatta her sene agustosda zekai tahir. has tüp bölümü tatile girer

vy hepimiz burdayız aşagıda yeni birini görüyorum kimsin bakem

ebirhim inş. canım ya tüpe gerek kalmaz

kız seni tembel nevşehir demek ahacık kurbanım var benim oraya adak yani gelirsem kesin görüşürüz inş. hamiş kalsam adaklar adadım ya sen özele niye yazamıyon

msj sayım yetersiz 100 msj dan sonra yazılıo sanırım öyle yazıyor daha benim 28:KK52:

ben geldim kimse yok agzım durmuyor habire birşey ler yiyorum elma kurusu koydum önüme yiyorum hiç yoktan bagırsaklar çalışıyor

fazla yeme bence kilo alırsın
benimde bu aralar bişey yediğim zaman için bulanıyo az önce kuru kayısı üzüm yedim kustum kusacam
(dipnot:kızmayın yarın gidiyom dr )

fazla yeme bence kilo alırsın
benimde bu aralar bişey yediğim zaman için bulanıyo az önce kuru kayısı üzüm yedim kustum kusacam
(dipnot:kızmayın yarın gidiyom dr )

sana ne diyelim bilmiyorum ki nerdeyse karnın büyüycek daha test yapmadın :KK9::KK9::KK9:

Nasılsınız kızlar topik sakin bu sabah:KK36:Ben şunu öğrenmek istiyorum sizlerden.Metformini ne kadardır kullanıyorsunuz ve faydasını görüyormusunuz yada gördünüzmü?Kaç mglık içiyorsunuz?:44:

Nasılsınız kızlar topik sakin bu sabah:KK36:Ben şunu öğrenmek istiyorum sizlerden.Metformini ne kadardır kullanıyorsunuz ve faydasını görüyormusunuz yada gördünüzmü?Kaç mglık içiyorsunuz?:44:

slm canım ben kullanmadım hiç bugün sakin evet haftasonu hep böyle malum tatil

nasılsınız kızlar topik sakin bu sabah:KK36:ben şunu öğrenmek istiyorum sizlerden.metformini ne kadardır kullanıyorsunuz ve faydasını görüyormusunuz yada gördünüzmü?kaç mglık içiyorsunuz?:44:

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrr:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Glukofen mi o ben günde bi 850 ml kullanıyorum şeker ilacı dimi bu başka markası sanırım:44:

mrb.ben glucophage kullanıyorum 850 lik günde 2 tane alıyorum yemek aralarında yada yemekten sonra başka şeyi bilmem ama adet düzensizliği için çok faydalı ben faydasını gördüm 6 ayda bir adet görürdüm şimdi her ay görüyorum:KK52:

buyur canım hg din aramıza bela deme bak küser :KK50:oda aileden biri o kadar cana yakınki peşimizi bırakmıyor:KK52::KK52:

Bilmez miyim ne kadar cana yakın olduğunu:KK37: biraz fazla cana yakın hatta yılışık bile diyebilirim.

Ama ben artık ondan ayrılmak istiyorum bıraksın peşimi bebeğim gelsin önümüzdeki ay:KK49:

inş olur aşılamamı yaptırıyorsun tüp bebekmi??

Ben daha ilk aşılamamı yaptırıcam.4,5 yıllık evliyim 2 yıldır falan uğraşıyoruz ama öyle doktorlara çattım ki çok oyaladılar beni.

Bu doktorum yeni her şeyi en baştan yapıyor.Erken menopozdan şüphelenmişti ama bugün tahlillerimi yaptırdım çok şükür yok lh yüksek diğerleri normal.

Cumartesi rahim filmi sonra da aşılama. İlkinde tutması zor ama kısmet bakalım umut ediyoruz işte.

Sen ne durumdasın?

Ben daha ilk aşılamamı yaptırıcam.4,5 yıllık evliyim 2 yıldır falan uğraşıyoruz ama öyle doktorlara çattım ki çok oyaladılar beni.

Bu doktorum yeni her şeyi en baştan yapıyor.Erken menopozdan şüphelenmişti ama bugün tahlillerimi yaptırdım çok şükür yok lh yüksek diğerleri normal.

Cumartesi rahim filmi sonra da aşılama. İlkinde tutması zor ama kısmet bakalım umut ediyoruz işte.

Sen ne durumdasın?

ben 11 yıllık evliyim 3 ncü aşılamamı yaptırdım 5 martta ama perşembe adet gördüm..2 nci tutmuştu benim fakat ohss oldum pcoluların büyük belası ve korkusu yumurtalarım çok gelişmişti sonra kayboldu gebelik değerleri düşdü.ben tüp bebek yaptıracam ALLAH kısmet ederse haziran gibi düşünüyoruz..

Sen ne durumdasın?

Ama sana bişey tavsiye ediyim sürekli dr deiştirme bende öyle yaptım hep başa döndük durduk ve baktıkki 11 sene geçmiş tabi arada başka sebeblerde oluştu 1 yerde kalmak herzaman iyidir..

Son düzenleme:
X