Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlarcumanız mubarek olsun bugün adet günüm şiştt ses etmeyin duymasın:18::18:

kızlarr nasılsınız.acayip üşütmüşüm çok hastayım.yarın bütün gün yatıcam galiba:KK43:

ben geldim kimse yok agzım durmuyor habire birşey ler yiyorum elma kurusu koydum önüme yiyorum hiç yoktan bagırsaklar çalışıyor

slm canım ben orda tüp bebek raporumu çıkardım bazı sebeplerden 6 ay erteledik şimdi nisanda başlıyorum inan o kadar güzel ilgi alaka varki çok hoşuma gitti birde para hırsları yok iki hakkım var ikisinide orda deneyecegim öncekini hş hakan şatıroglunda 5 milyar param gitti ordada ilgi alaka var ama benim gibi hastalar için uygun yer degil anladım

mamakdamı kayaş tarafı ailemde bogaziçinde benim hani şu yeni açılan metro ikea var ya orda ben farklı yerdetim tabi

cumARTEsi pzar beklicem adet olmazsam pazartesi test yapıcam bu ay olmazsa bende fakülteye gidicem rapor için ugraşcam suan özele gidemem devletten yapıcam bakalım ne gerekiyosa off off inşallah bu ay olur bugün adet günüm üff umut bile yoruyo insanı offf:2::2::2:

haksever, Elizan06, yasminonder, sans3, giz1978, neyaz, burcu22+ :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

maşallah maşallah:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

cumARTEsi pzar beklicem adet olmazsam pazartesi test yapıcam bu ay olmazsa bende fakülteye gidicem rapor için ugraşcam suan özele gidemem devletten yapıcam bakalım ne gerekiyosa off off inşallah bu ay olur bugün adet günüm üff umut bile yoruyo insanı offf:2::2::2:

ben umudumu yitirdim dün kanamam oldu az ama devamı gelir sanırım hayırlısı olsun canımız sağ ya olur inş dr verecek raporu benim her şey hazır ama ben hazirana doğru ver diyecem bakalım ne olcak

vy hepimiz burdayız aşagıda yeni birini görüyorum kimsin bakem

ebirhim inş. canım ya tüpe gerek kalmaz

kız seni tembel nevşehir demek ahacık kurbanım var benim oraya adak yani gelirsem kesin görüşürüz inş. hamiş kalsam adaklar adadım ya sen özele niye yazamıyon

X