Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Kızlar selam bugün nasılsınız bakalım?

slm canım ben orda tüp bebek raporumu çıkardım bazı sebeplerden 6 ay erteledik şimdi nisanda başlıyorum inan o kadar güzel ilgi alaka varki çok hoşuma gitti birde para hırsları yok iki hakkım var ikisinide orda deneyecegim öncekini hş hakan şatıroglunda 5 milyar param gitti ordada ilgi alaka var ama benim gibi hastalar için uygun yer degil anladım

mamakdamı kayaş tarafı ailemde bogaziçinde benim hani şu yeni açılan metro ikea var ya orda ben farklı yerdetim tabi

slm canım ben orda tüp bebek raporumu çıkardım bazı sebeplerden 6 ay erteledik şimdi nisanda başlıyorum inan o kadar güzel ilgi alaka varki çok hoşuma gitti birde para hırsları yok iki hakkım var ikisinide orda deneyecegim öncekini hş hakan şatıroglunda 5 milyar param gitti ordada ilgi alaka var ama benim gibi hastalar için uygun yer degil anladım

mamakdamı kayaş tarafı ailemde bogaziçinde benim hani şu yeni açılan metro ikea var ya orda ben farklı yerdetim tabi

benim tüp bebek raparum çıkmadı hazirana doğru çıkartmayı düşünüyorum okullar tatil olunca, ank kalmam gerekecek.evt tam mamak ve kayaşın ortasındalar üreğilden yukarı inş denk gelirsek görüşrüz çok yakın ikea falan annemlere..

ebirhim bişey sorucam sana canım adetin 3. günü hormon tahlili yapılıyor ya o kan alınıp kana bakılıyor dimi

X