Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

bomba gibiyimm:)) her an patlayabilirim ehehe:KK1: sn naslsn tatlım kaç gün kaldı test yapmana

oh oh ne güzel tatlım zinde kal hep böyle :KK54: Bende iyiym canım pazartesi yapmayı düşünüyorum ama bakalım eşimde erken olur günün geçsin diyor 22 sinde yapıcam herhalde canım

oh oh ne güzel tatlım zinde kal hep böyle :KK54: Bende iyiym canım pazartesi yapmayı düşünüyorum ama bakalım eşimde erken olur günün geçsin diyor 22 sinde yapıcam herhalde canım

bu ay hamilemiyim die düşünmüyorm ya çok rahatımm valla:KK8::KK8: eşini dinle bencede erkn die çıkmaz fln boşa üzülmeyelimm

günaydın kızlar valal bende süper uyandım ama birzdan fırtına kopacak eşimin son sigarasını yürüttüm haaaaaaaaaaaa

günaydın kızlar valal bende süper uyandım ama birzdan fırtına kopacak eşimin son sigarasını yürüttüm haaaaaaaaaaaa

bak bak kız sigaramı içiyorsun seeeennnnnnn :KK20::KK20::KK20: sigarada hamileliği engelliyor bilmiyormusun tatlım:KK50::KK50: niye zehirliyorsun kendini yazık değil sanaaaaaaaaa:KK45::KK45::KK45:

ebirhim önceleri paket kullanıyorum kuzum 1 senedir günde 1 veya 2 bizimki daha farketmedi

neyaz ne gönlü kız aman uzak dursun iki gün yeter yaklaşıyor kovuyorum ya benim kocada tam tersi söylemez olsaydım adama bu günler önemli dedim çaktırmadan götürüyor öyle söylemiyorda canı istemiş
:KK16::KK16:

neyaz bir idrar testi yaptırsana kendin hem digerinin üstünden zaman geçmiş eger yoksa bu seferde demekki stres hadi canım yaptır :KK47::KK47:

herkese hayırlı cumalar arkadaşlar....

Ya RABBİ…!
Huzuruna ulaşan ve en güzeliyle kabul ettiğin dualar hürmetine; şu aciz,
şu biçare şu günahkar dillerinde Sana yönelttiği duaları kabul buyur en
güzeliyle......

ebirhim önceleri paket kullanıyorum kuzum 1 senedir günde 1 veya 2 bizimki daha farketmedi

neyaz ne gönlü kız aman uzak dursun iki gün yeter yaklaşıyor kovuyorum ya benim kocada tam tersi söylemez olsaydım adama bu günler önemli dedim çaktırmadan götürüyor öyle söylemiyorda canı istemiş
:KK16::KK16:

Neyaz bir idrar testi yaptırsana kendin hem digerinin üstünden zaman geçmiş eger yoksa bu seferde demekki stres hadi canım yaptır :KK47::KK47:

canım yarın doktora gidecem varsa o der yoksada çaresini söyler kendi başıma iş yapmayım dedim çünkü benim ki laporoskopi sonrasıya şimdi sen niye kendi başına iş yaptın der belki
KIZ KOCA KOVULURMU LUZUMSUZ VOOOO ÇOK AYIP ÇOK GÜNAH GÜNAH

Son düzenleme:
turgut mu benim nafile hoca canım tüp bebegidemi orda yaptıracaksın

ailen ankarada nerde peki belkiş yakınız ne güzel olurdu

şuan çok kararsızım nerde yaptıracağım konusunda orada sıra çok uzun zamanda geliomuş,araştırıyorum kısmet neresi bakalım ailem mamakta epey mesafe var arada:):)

X