Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ben dayanamıyorum yarın sabah test yapıcam negatifi görücem rahatlıycam

hatta gerisinide söyliyim negatif çıkınca daha adet günüm geçmedi erken yaptım ondan çıkmamıştır diycem aradan 2-3 gün geçicek adet olucam

tek gelinmisin çokmu çektirdi elifçiğim sen kaç yaşındaydın kaç yıllık evliydin

yok tek gelin değilim 1 tane eltim var evlere şenlik kayınvalidemin erkek kardeşinin kızı kaynanam halası oluyo yani kaynanamın göz bebeği çektirdi derken benim eşimi çok dışladı bize ne nişan ne düğün ne 1 tl yardım yapmadı bide üstüne 70 milyar borç taktı kaynımla kaynanam saolsun eşim safında safı iyi niyetten ölüyo ben 28 yaşındayım 3,5 senelik evliyim canım bu kadar şeyin üstüne bide ben 15 günlük evliyken 10 kişi gelip 1 hafta kaldılar çalıştığım halde

aman heee o konularda benimde derdim çok borçları yüklediler üstüme bide onlar alıyormuş gibi gözüktü gözüktürdüler eşimde onlarla oldu herkese aldık sattık hiç aslı çok çok bişi almadı aldığınıda bana yükledi herkesin içindede en iyisinden ev tuttuk bu sene biz verdik aslı yok ben ödedim kirayı sonradan eşim gizli gizli hesabımdan kendi hesabından para çekti çekti verdi biz bir haftalıkken kavga ettik eşimle tam ayrılıyorduk annesigile ödedik tüm borçları bide mağazalara düşünebiliyormusun halada en iyisinden aldık diye konuşur sanki kendi aldı üüüffffff elifçiğim bende dertlendim şimdi sinir oldum

yok güzelim benim ki öylede değil benim evimle alakalı hiç bişey değil 70 milyar ödedim ama 1 tl si bile bizle alakalı değil kaynım evlendi hemen işten çıktı 1 sene çalışmadı çok adersin o karının koynunda yattı benim ki eşek gibi çalıştı eve onlara baktı bide üstüne çocuk yaptılar çok durumları iyiymiş gibi eltimin doğum masrafını bile benim salak ödedi kocası işsiz ama özel hastanede doğum yaptı hanımefendi kaynanamda kaynıma demedi ki sen evlendin bi iş bulda çalış abin sana bakmak zorunda değil demedi onları korudu kendi maaşına kredi çekti defalarca onlar için yani tamamı biz evlenmeden önce onların yediği içtiği masraf doğrum masrafı kiraları faturaları falan filan canım

Kızlar bende de pko var. İlaçsız adet olamıyorum bu ay bakalım dualarla hamiş kalırız inşallah. 1,5 senedir bebiş istiyoruz ama daha nasip değil herhalde..

Kızlar bende de pko var. İlaçsız adet olamıyorum bu ay bakalım dualarla hamiş kalırız inşallah. 1,5 senedir bebiş istiyoruz ama daha nasip değil herhalde..

doktora gittin mi canım tedavi görüyormusun ? gitmediysen hiç vakit kaybetme bence ? ben pko lu olduğumu bilmediğim için 2,5 sene korundum şimdi çok pişman oluyorum keşke daha önce doktora gidip öğrenseydim diye inşallah hepimiz en kısa sürede kavuşuruz bebeklerimize

amin canım amiiiinnnnnnnnn

tedavin hayırlı olsun canım allah yardımcımız olsun

yuuuuh artıkk yani

Herkese merhaba

Hepimizin aynı BEBEK.... İnşallah hepimizin bebeği olur en kısa zamandaa sağliklı sıhstli uzun ömürlü.....
Merhaba amin canım inşallah
Umarım canım bekliyorum bakalım hayırlısı.Rica ederim canım aşkolsun vaktim olduğunda hep geliyorum zaten.Sen nasılsın Sümeyye hanım
iyiym canım bende çatlatma iğnesi sonuncunda beklemedeyim
Hadi hayırlısı canım inşallah bu sefer olumlu haberler alırsın bizlerle paylaşırsın
Allaha havale ediyorum canım Allah görüyo genede dua ediyorum doğacak olan kardeşimin çünkü
Merhaba canım boşver cahil biriymiş ne bekleyebilirsinki böylesinden?Doktorununda bilgi vereceğini sanmıyorum.Özel konular bunlarAllah inşallah sanada nasip eder stres yapma canım boşver
Bende öyle duydum ve gördüm nebilim bayan doktorlar bu konuda pek başarılı gibi gelmiyor bana
Giz,ebirhim, bahar,sveh nerdesiniz hiç sesiniz çıkmıyo
Burdayım canım bugün evde değildimde geçte olsa yazayım dedim nasılsın?
hee iyi ozmn yemek yiyeym:))
Yemeklerini düzensiz yeme ana ve ara öğün olarak saatleri aynı saatlerde yemeye çalış canım düzensiz yersen kiloya çeviriyor bilgin olsun
aynı huy bendede var işte strestende çocuk olmuyo ufacık bişi kafaya takarda takarım
Bende takıyorum ama aslında hiç iyi değil kendi vücudumuza düşmanlık yapıyoruz pkonun düşmanı stres zaten bizde davetiye çıkartıyoruz bu duruma
selam kızlaaaar.bugün ovitrelleyi vuruluşumun 15. günü.yarın da adet günüm.geçsin şu günler artııııııııııııııııııııık ((
Hadi güzel haberler alırsın inşallah
kız çok yiyorm bn bu haftalarda ama almıyorm kilo çok şükür ama alcam diede korkuyorum malum pco( sen nezaman doktora gtcn neyaz
Evet dengeli beslen pko olunca böyle oluyor canım malesef
kızlar sevdiğiniz çoçuk isimleri ne allah nasip ederse kayınvalide kayınbaba ismimi koyacaksınız yada sevdiğiniz isimler ne
Yok ben kayınvalde kayınababa vs isimlerini koymayı düşünmüyorum.Allah nasip ederse olsunda ozamana düşünürüz
kaynanamın adı fatma da isimden değil kendinden nefret ediyorum
Haklısın canım sevmediğin biriyse çocuktan hıncını alırsın bu sefer
hayal kuruyoruz canım ya ben kendi adıma konuşayım bu gidişle anca hayalini görürüm zaten
Karamsar olma Allah nasip etmişse olur kimlerin olmuyorki yeterki Allah izin versin
Hoşgeldin canım Allah gönlüne göre versin kısa sürede bebeğine kavuşursun inşallah

günaydın bayanlar geçmişi ancak okudum maşallah ya

yeni gelen arkadaşlar hg dinix
elifim aylar günler bizim için hayırlısı canım

neyaz doguma iki ay kaldı allah canını almasın emi deli
adet olmayınca bende sinir olur şişkinlik olur bunlar sende yokmu zaman çok geçti yoksa hamişsin yoksada umutlanacaksın kuzum senin için diyorum eminim şimdi ne hayaller kuuryorsun

stresim geçti eşim gönlümü aldı

herkes dertli vay be bir ben zannediyordum sadece saf oca bende diye elifim bizde kızkardeşim (eltim) dügününü yaptık hala borç ödüyoruz onlar keyfinde aman ne ler çekiyorum hala

sogana başladım dün eşimle konuştuk nisan kesin 20 25 nisan arası tüp bebek start verdik inş. bebegim gelir bu sefer

günaydın canım hayırlı sabahler soğan şifa olur inşallah tüp bebeğe gerek kalmaz bende bitek kendimi sanıyodum canım hatta dünya üzerinde benden daha enayisi yok diyorum kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…