Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar sevdiğiniz çoçuk isimleri ne allah nasip ederse kayınvalide kayınbaba ismimi koyacaksınız yada sevdiğiniz isimler ne

kız bir dur bakalım senin yaptığına doğmamış çocuğa don biçmek denir ya, önce hamiş kalalım da hayırlısıyla doğuralım da isim buluruz elbet

kız bir dur bakalım senin yaptığına doğmamış çocuğa don biçmek denir ya, önce hamiş kalalım da hayırlısıyla doğuralım da isim buluruz elbet

hayal kuruyoruz canım ya ben kendi adıma konuşayım bu gidişle anca hayalini görürüm zaten

merhaba arkadaşlar.ben bu topikte yeniyim.gerçi bi süredir okuyorum yazdıklarınızı . bende yakınımdan bi hamile haberi alınca yıkılıyorum .tabii ki onlar için seviniyorum ama. insan kötü oluyor işte..
5 yıllık evliyim çocuk hasretiyle yanıp tutuşuyorum.

merhaba arkadaşlar.ben bu topikte yeniyim.gerçi bi süredir okuyorum yazdıklarınızı . bende yakınımdan bi hamile haberi alınca yıkılıyorum .tabii ki onlar için seviniyorum ama. insan kötü oluyor işte..

hoşgeldin canım inşallah en yakın zamanda kavuşursun bebeğine:KK31:

allahım daha kötü bir hastalık vermesin . ama bu pko dan dolayı sürekli kistlerle uğraşmaktan karnım davul gibi dolaşmaktan yoruldum. yokmu bunun bi çaresi ..

hoşgeldin canım evet bunu yaşamayan bilemez sende inşallah en kısa sürede bebeğine kavuşursun tedavi görüyormusun şu anda

sağol canım inşallah hepimiz kavuşuruz. sizler kaç yıllık evlisiniz .sadece pko mu sorun

ben 3,5 senelik evliyim ağustos ta 4 sene olucak bende kist yok ama yumurtalıklarım polikistik yapıdaymış tembel yumurta üretmiyor üretsede kalitesiz oluyor canıım

soğan kürü yap canım o çok iyi geliyor pko ya

ben 10 yıllık evliyim canım bir kızım var çok şükür bende ikincisi için pko ile savaşıyorum ne yazık ki. kızımda ilk klomen tedavisiyle çatlatma iğnesi kullanmadan hamile kalmıştım ama ikinciye bir türlü yanıt vermedi iğneler deniyoruz ...

ben 10 yıllık evliyim canım bir kızım var çok şükür bende ikincisi için pko ile savaşıyorum ne yazık ki. kızımda ilk klomen tedavisiyle çatlatma iğnesi kullanmadan hamile kalmıştım ama ikinciye bir türlü yanıt vermedi iğneler deniyoruz ...

allah bağışlasın .inşallah 2.de olur hayırlısıyla

X