Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

günaydın hayırlı sabahlar yaptım vallahi canım tek çizgiyi gördüm oturdum olsa silik falan 2. cizgi çıkardı adetime 2 gün kaldı çünkü bu ayda olmadı anlıycağınız
Sanada canım.Hayırlısı olsun hakkında inşallah kısa sürede anne olursun
Herkese günaydın, bugün açılış benden rast geleeeeee...
Günaydın canım

günaydın hayırlı sabahlar yaptım vallahi canım tek çizgiyi gördüm oturdum olsa silik falan 2. cizgi çıkardı adetime 2 gün kaldı çünkü bu ayda olmadı anlıycağınız

günaydın abla nasılsın belli mi olur daha 2 gün var diyorsun bir de idrar testi yanlış verebiliyor hemen üzülme kan testi yaptır perşembe günü abla idrar testi adetin üzerinden 1 hafta geçince doğruyu veriyormuş

günaydın bitanem bilmiyorum ki canım ya iyce kafam karıştı olsada silik falanda olsa 2. çizgi çıkardı diyorum bide işin garibi dün akşamdan beri bel ağrım kasık ağrım falan geçti hiç bişeyim yok anlamadım vallahi sen nasılsın canım

katılıyorum bencede öyle yapalım yoksa onun gidip test yaptıracağı yok nasıl duruyorsa meraksız yaaa
neyaz dikkat et güzelim senn hakkında kötü planlarımz var.. tak etti canımızaa
Herkese günaydın, bugün açılış benden rast geleeeeee...
hadi bakalımm güzel bi gün olur inşallahh
heh rahatladınmı şimdii allam yaa bak neyazdan örnek al biraz canm üzülme yaa yoksada hayırlısı napalım bidaaki ay inşallahh hepimiz dökülcezz
he valla doğucak bilgisayar başında neyse biz doğuttururuz yazarız burdan şöle şöle yap die ebeleri oluruz bebişimizinn adınıda kk koyarız
Sanada canım.Hayırlısı olsun hakkında inşallah kısa sürede anne olursun

Günaydın canım

çok saol canım inşallah hepimiz en kısa sürede anne oluruz

baharcım günaydınlar canm hoşgeldinn iyiyim bnde ya çok şükür uyuyup duruyorm işte

cadılar işim vardı yeni girdim baya bi arkamdan bayağı bi atmışsın ben yokum diye canım idrar testi yaptım elif gibi tek çizgi çıktı silik felan çıksa kan testi yaptırırdım ama net çıkınca bide elif gibi bayağı bi üzülüyorum kendimi topluyapılorum kendime gelemiyorum o yüzden de yaptırmak istemiyorum o testlerde eşim ne çekerdi yaaa günlerce hatta bi hafta sonu cuma günü girdim eve başladım hıçkıra hıçkıra ağladım hiç bi yere çıkmadım ve hiç bi iş yapmadım hiç durmadı musluklarım bayağı bi alamıştım bir hafta susmamıştım abartısız evet adet olamayınca aşırı şişkinlik oluyo tabiki şuan karnımı bi gör zaten laporoskopi oldum göbekten girdiler şişirerek yaptılar bide adet olamayınca iki kat karnım var görenler soruyo zaten kaç aylık cinsiyeti belli oldumu diye gülüyom bende
canım çok korkuyorum içim içimi yiyor beynim uyuşuyo unutmak istiyorum aslında deliliğe vuruyorum ben yaaa neyse bak şimdi gene açıldı musluklar

bu şekilde nasıl anlıyorsunuz ben çözemiyom kim ne yazmış kime yazmış karışık olmuyormu

kız boşuna üzme kendini kandaki b hcg değeri 20 yi geçmeden idrarda çıkmazzzzz. O zaman adet günü tekrar yap idrar testini ya da git kan ver canımm

elifffff git bugün kan ver orda kesin çıkar varsa da yoksa da eğer varsa bebeğini boşuna üzmüş olursun

elifçiğim ne yaptın canım benim kafaya takma olurmu canım üzülme allah kısmet edeceği vakti bilir hem daha belli olmaz demi çok erken canımmmmmmmmmm

baya moralim bozuldu canım ya belirtilerden dolayı çok heveslenmiştim ama her zaman ki gibi hevesim kursağımda kaldı sende test yapmışsın sende üzülme canım yıpratma kendini üzülsekte sonuç değişmiyor malesef

elifffff git bugün kan ver orda kesin çıkar varsa da yoksa da eğer varsa bebeğini boşuna üzmüş olursun

yok bu sefer çabuk toparlandım çok şükür adetimi bekliycem bakalım hayırlısı bide kanda negatifi görürsem hepten bozulurum şimdi belki çıkmamıştır erken diye gene bi umut var içimde bide işin garibi dün akşamdan beri bel ağrım kasık ağrım hepsi geçti

günaydın kızlar oy maşallah nabtınız böle nasıl okucam şimdi ben ders çalışıyorum ayy öldüm kızlar kyın valdemler geldi 15 gündür kıçımı yere koymadım bittim bitttim öfff evime geldim dün sonunda dinlencem ders çalışıcam artık hadi bakam

siz nabıyosunuz bakim.........

bu arada adetime 2 gün kaldı gelemeyesice inşallah

kakseverim hg din senin gibi kaynv. düşkünü görmedim maşşallah

neyaz idrar yaptırdıysan bu kadar adet gecikmiş kesin çıkardı kuzum hamişlik yok bence dr git kontrol ol yoksada adet söktürücü al yazık vücuduna

elifim geç döllenme felan anlamam olsa olurdu kendimizi kandırmayalım neyapılım aylar senelr bizim için

yok geç döllenme olamaz çünkü çatlatma iğnesi vuruldum benim adetime 2 gün var zaten daha erken yaptım testi o yüzden diyorum Allah bilir zaten biz bilemeyiz

hahaa bende geçmişi okumaya çalıştım ama yarıda bıraktım:)) evet kayınvaldem annemden çok seviyorum oda beni oğlundan çok seviyooooooooooo

Hoşgeldin canım gözümüz yollarda kaldı ya hadi gözün aydın kayınvalidene kavuşmuşsun...

Kızlar merhaba bende arada ancak kadınlar kulubune giriyorum size bişey soracam gebe kalmak için belini çektiren kasığına vb. şeyler yapan aranızda varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…