Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

nasılsınz canlarım bn hçç iyi değilim kaynana geldi kızından bööö:KK47: kahvaltıya çağırdı ama pek çıkasm yok dedim kızlara yazayımda o beklesinn:KK23:

gizz canım belli mi olur Rabbim bu dr dan nasip eder belki bebeğini ay hadi inşallah..

neyazzz :KK4: bak gitt test yaptr bence sen hamilesinn nasıl bekliyosun ya bn çoktan çat die çatladıydımmm:KK53:

ebirhimle elifciimm hadi güzel haberlerinizi belkiyorum mart ayın bereketli ay malum kedilerr:KK1: sizde 2 3 doğurursunz artıkk:KK6:

kız Allah iyiliğini versin emi mart kedisi yaptın bizi cadı...:KK35::KK35::KK35:

buldum bakalım üye olmaya çalışıyorum saol hazırlık yapıyoruz haaaaaaaaaaaaaaa

ben ilk bebek istediğim zamanlar da bi yere üye olmuştum 4 sene önce falan .bana bir paket geldi zor taşıdık.numune değildi hepsi büyük paketti.meyve püreleri mamalar bezler.sonra baktık olmuyo bzim tarihleri geçmesin dedik bi arkadaşımız doğum yapmıştı ona götürmüştük:KK31:

ben ilk bebek istediğim zamanlar da bi yere üye olmuştum 4 sene önce falan .bana bir paket geldi zor taşıdık.numune değildi hepsi büyük paketti.meyve püreleri mamalar bezler.sonra baktık olmuyo bzim tarihleri geçmesin dedik bi arkadaşımız doğum yapmıştı ona götürmüştük:KK31:

kız nereymiş orası bizde üye olalım:KK9::KK9:

o babystar dı galiba ama emin değilim canım ya.bana çok numuneler geliyo böyle üye oluyorum diye.selpaktan bile çeşit çeşit peçeteler gelmişti.:KK3:

neyaz merhaba canım nasılsın bugün pek bi yalnız kaldım ben yaaaa adet olmadın dimi hala bi idrar testi falan yapsaydın canım

neyaz merhaba canım nasılsın bugün pek bi yalnız kaldım ben yaaaa adet olmadın dimi hala bi idrar testi falan yapsaydın canım

bir hafta önce idrar testi yaptım demiştim ya net şekilde çıktı ama belim kırılıyo yaaaa anlatamam ve karnımda böyle batma gibi ağrılar var kan testi yaptır diyolar ama yoksa üzülürüm ben yaaa cesaret edemiyorum yaptırmaya :KK5::KK5::KK5:bende yoktum yeni girdim yazdıklarınızı okuyodum

bir hafta önce idrar testi yaptım demiştim ya net şekilde çıktı ama belim kırılıyo yaaaa anlatamam ve karnımda böyle batma gibi ağrılar var kan testi yaptır diyolar ama yoksa üzülürüm ben yaaa cesaret edemiyorum yaptırmaya :KK5::KK5::KK5:bende yoktum yeni girdim yazdıklarınızı okuyodum

niye üzülüyorsun canım giderken yok diye gideceksin böyle daha çok stres olur ve adet gecikir daha çok umutlanırsın

eşin nasıl dayanıyor madem öyle idrar testi yaptır tekrar yoksa umut etme

ama üstünden 1 hafta geçmiş canım baya olmuş ama sen bilirsin tabiki canım nasıl rahat ediceksen öyle yap aynı şeyler bende de var bugün

ama üstünden 1 hafta geçmiş canım baya olmuş ama sen bilirsin tabiki canım nasıl rahat ediceksen öyle yap aynı şeyler bende de var bugün

sende demi var ahacık hamişler patlıyacak sizi mart kedileri benim adet bitti çalışmalara başlıyacagız bugün ilk atak olur herhal 12 günüm bugün söylersem stres yapar çekip götüreyim odaya demi:KK17::KK17::KK17:

sende demi var ahacık hamişler patlıyacak sizi mart kedileri benim adet bitti çalışmalara başlıyacagız bugün ilk atak olur herhal 12 günüm bugün söylersem stres yapar çekip götüreyim odaya demi:KK17::KK17::KK17:

inşallah mart ayında patlama yaparız hep beraber tek tek yavrularız :KK9::KK9::KK9: evet sen söyleme stres yapmasın tut kolundan çek götür :KK4::KK4::KK4:

X