Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

günaydın bizler iyiyiz sen nasılsın canım

elif kaldık başbaşa

sveh de gitti kaynanaya herhal ya ben kendi kendime diyorum ki ne kadar bir insanda tiksinirsen nefret edersen o sıkıntı yapıyor

bende sevmem kayn. ama iyiliklerini düşünürüm kıyamam ya ben çok merhametliyimdir hep de kaybederim inan ya

bugün elma kurusu göndermiş beyaz sogan bir kavanozda melemen ne deyim daha sevmesemde saygı göstermek zornda degilmiyiz

benimki iyidir iyide işte çocuk yok ya önemsemez beni kardeşimi nasıl önemser (eltim) onlara çocuk olsun yeter

allahdan ailem destek de kafama takmıyorum

elif kaldık başbaşa

sveh de gitti kaynanaya herhal ya ben kendi kendime diyorum ki ne kadar bir insanda tiksinirsen nefret edersen o sıkıntı yapıyor

bende sevmem kayn. ama iyiliklerini düşünürüm kıyamam ya ben çok merhametliyimdir hep de kaybederim inan ya

bugün elma kurusu göndermiş beyaz sogan bir kavanozda melemen ne deyim daha sevmesemde saygı göstermek zornda degilmiyiz

benimki iyidir iyide işte çocuk yok ya önemsemez beni kardeşimi nasıl önemser (eltim) onlara çocuk olsun yeter

allahdan ailem destek de kafama takmıyorum

evet canım kimseler kalmadı hemen hemen aynı durumdayız canım benim eltim kaynanamın erkek kardeşinin kızı kaynanam eltimin halası oluyor yani eltimin kaynanama yapmadığı kalmıyor bi dövmediği sövmediği kalıyor ama genede ondan kıymetlisi yok ben uzak oturuyorum senede 1 kere ya arar ya aramaz bizi beni bırak oğlunu bile aramıyo ayrıca bana hiç bişey yapmadı ne nişan ne düğün herşeyi eşimle ikimiz yaptık onların herşeyini yaptı halada maddi olarak yardım ediyor ama bana 1 kuruşu geçmemiştir üstüne bu kadar şeyin üstüne ben salak gibi hala ay yazık yaşlı kadın şöyle böyle deyip merhamet ediyorum hediyeler alıyorum sürekli hizmet ediyorum saygısını yapıyorum söylediklerim çok basit örnekler daha neler neler yaptı bana bilen herkes bana sen salaksın başkası olsa bırak ona bu kadar iyi davranmayı yüzüne bile bakmaz görüşmez diyolar bazen kendimede çok kızıyorum bu kadar iyi niyette iyi değil salaklık yapıyosun diye

kızlar ben yokken bayağı kaynatmışsınız heee :KK20::KK20: Annemin sonuçları çıktı canlarım onun peşindeydim yaaa yeni geldim :KK3::KK3::KK3:
Çoookkkk şükür sonuçları temiz çıktı yağ bezesiymiş korkulcak bişey yok dedi prof. bir rahatladım ki üstümden dağlar kalktı san ki ha :KK8::KK8::KK8:

kızlarrr günaydın.bugün izinliyim evdeyim yeni kalktım çamaşır falan attım makinaya size bakayım dedim.akşam acayip eğlendim çok güzel geçti bütün stresimi bıraktım orda :) 1 saat önce deli gibi kapı çalıyo kafamı kaldıramıyorum (eşimde izinli bugün evde) en sonunda kalktım postacıymış balkondan seslendim.paket bıraktım abla dedi.baktım.milupa koca bir paket yollamış.içinde bebek bezi,indirim kuponları, pişik kremi,ıslak mendil,şampuan,magnetler,hamilelik ve bebek bakım cd si,kitapçığı ve bir mektup.mektup şöyle başlıyo;
Sevgili burcu.....
hamileliğinizi kutlar size ve bebeğinize sağlıklı mutlu uzun bir ömür dileriz.diye devam ediyo. nasıl mutlu oldum hamile kalcamı anladılar herhalde:KK33: geçen ay çok gecikmişti ya oraya buraya üye olup araştırmalar yapmıştım.onlardan biri herhalde bu da :)sizde üye olun.:KK55:

kızlar ben yokken bayağı kaynatmışsınız heee :KK20::KK20: Annemin sonuçları çıktı canlarım onun peşindeydim yaaa yeni geldim :KK3::KK3::KK3:
Çoookkkk şükür sonuçları temiz çıktı yağ bezesiymiş korkulcak bişey yok dedi prof. bir rahatladım ki üstümden dağlar kalktı san ki ha :KK8::KK8::KK8:

evet gizle sohbet ediyorduk ama o da gitti gözün aydın canım çok şükür temiz çıkmış sonuçlar maşallah

kızlarrr günaydın.bugün izinliyim evdeyim yeni kalktım çamaşır falan attım makinaya size bakayım dedim.akşam acayip eğlendim çok güzel geçti bütün stresimi bıraktım orda :) 1 saat önce deli gibi kapı çalıyo kafamı kaldıramıyorum (eşimde izinli bugün evde) en sonunda kalktım postacıymış balkondan seslendim.paket bıraktım abla dedi.baktım.milupa koca bir paket yollamış.içinde bebek bezi,indirim kuponları, pişik kremi,ıslak mendil,şampuan,magnetler,hamilelik ve bebek bakım cd si,kitapçığı ve bir mektup.mektup şöyle başlıyo;
Sevgili burcu.....
hamileliğinizi kutlar size ve bebeğinize sağlıklı mutlu uzun bir ömür dileriz.diye devam ediyo. nasıl mutlu oldum hamile kalcamı anladılar herhalde:KK33: geçen ay çok gecikmişti ya oraya buraya üye olup araştırmalar yapmıştım.onlardan biri herhalde bu da :)sizde üye olun.:KK55:

merhaba canım ne güzel bak dediğin gibi hamile olucağını anladılar demek ki iyi olmuş lazım olucak onlarda nasıl olsa

niye oluyo sence sen annesin bilirsin hamilelik belirtisimi ilk çocuğunda ne gibi belirtiler yaşadın

hamilelik belirtileri herkese göre değişir canım bende ki bu belirtiler hamilelik blirtisi olması için çok erken çatlatma iğnesini vurunduktan sonra 36.saatte çatlıyor yumurta sonra rahime doğru yolculuk başlıyor tüplerde spermle karşılaşırsa ve sperm yumurtayı delip içeri girebilirse döllenme gerçekleşiyor 6.gün sonunda yumurta rahime ulaşıp oraya yerleşmeye çalışıyor (tutunma olayı yani)işte bu olaylardan sonra belirtiler başlar kasıklarda kısa kısa şiddetli ağrı ,bel ağrısı kasıklarda ve karında gerilmeler , şişlikler 8.-.9 gün sonrasında (yumurtlamadan sonraki) kanda b hcg yükselmeye başlıyor.

ebirhim demedimmi sana korkma diye bak canım ya boşa sıktın kendini benimde elimde yag bezesi vardı agrı yapıy. aldırdım

annen yine aralıklı kontrole gitsin çok geçmiş olsun:KK9::KK9::KK9:

elifim saf elifim benden saflar varmış sevindim buna:KK52::KK52::KK52::KK52:

burcu nerey üye oldun bende olayım ya hazırlık olsun haaaaaaaaaaaaaaaa:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Sevgili burcu.....

bak görüyomusun onlara bile malüm olmuş canım inşallah güzel haberlerinide alıcaz...:KK54::KK54:

ebirhim demedimmi sana korkma diye bak canım ya boşa sıktın kendini benimde elimde yag bezesi vardı agrı yapıy. aldırdım

burcu nerey üye oldun bende olayım ya hazırlık olsun haaaaaaaaaaaaaaaa:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canımmm çok teşekkür ederm Allah razı olsun. Sanada geçmiş olsun yağ bezesini aldırmışsın birdaha çıkmaz inşallah doğru diyorsun yılda bir kez de olsun çektirtmeli memografiyi

milupanın sitesi herhalde giz hiç bilmiyom gelen markalar nıvea milupa huagıs( okunduğu gibi yazdım affola)

X