Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ay canım benim sağol yaaa bunu kesin deniyecem inşallah bugün gece hiç uyuyamadım kaşı allah kaşı öldüm fitil almıştım onu kullandım ama daha kötü oldum dr iltihap için gittiğimde peçeteyi kıvırıp sokmuştu evet bayağı iltihap var demişti o geldi aklıma bende aynısını yaptım gece birkaç kere evet içindekiler çıkıyo ama sonunda kanadı kanayınca korktum bıraktım ben bu iltihapı evlendim evleneli iki üç senedir çekiyorum sürekli yeniliyo balayında tatilde havuza girdim daha sonra hamama gittik ondan mı ne hiç bitmiyor iltihap çocuk olmasınıda engeller değilmi bide hamile olduğunu bilmeden fitil kullanmanın bi sakıncası olurmu

heralde havuzdan kaptın canım evet benim bildiğim engelliyo çocuk olmasını ama fitil kullanımı konusunda bilgm yok canım ama bunu dene mutlaka iyi geliyor gerçekten

günaydın şekerlerr:KK54: herkes çok yoğun maşallah çatlatma iğneleri tedaviler fln inşallah güzel sonuçlar alıcazz. neyaz intihap çok kötü oluyo yaa bebeğede engel diyolar sen maydanozu yap çok su iç bide temiz bi bezi ütüle sıcak sıcak iç çamaşırına koy 5 6kere tekrarla bunu allah şifa versinn

bende dün akşam bi teyzeye gittim. bahsetmiştim ya rahim düşüklüğü fln. rahim çektirmeye gittim yanii.. yatırdı kadın yere kasıklarımı bastırdıda bastırdı çok canm acıdı bağırdım valla.. dedi rahim düşmüş dedi eliyle yaptı bişiler bacaklarımıda diktim havaya:)) ya kadın anladı he dio sende kistler var dedim pcoluyumm:)) sağ tarafta yumurtam var ya üyük onuda anladı bak burda bişi var dio dedim yumurtamm kocamann:)) neyse baya canımı acıttııktan snra dedi bu ay değil nisanın başında hamile kalcan dedim inşallahhh... sinir stres yapma dio adamın altından hemen kalkma diyo:KK70: doktor gibi karı:KK1: bi ay sonra yine gel dedi kontrole:KK53: neyse herşey çok iyi güzelde gece oldu bnm kasıklar şimdi bastırınca çürük gibi acıyo ppişman olur gibiyim vallaa kötü bişi yapmamıştr inşallahh..

adetimde 4 günde bitti kırmızıyı göremedim bu ay hep siyahtı çok tuhaftı hç böle olmamıştı.. dr yumurtan çatlamadığı için dedi ama daha önce hç böle olmadı çatlıyomuydu peki........ neyse yaa hayırlısı bu ayda bi geçsin olayım bende çatlatma iğnemi hayırlısıyla bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler:KK42:

canım sende bundan fayda görürsün inşallah adetinin siyah gelmesinin sebebi kist olması kist olunca bildiğim kadarıyla kahverengi çamur gibi oluyor canım inşallah bir an önce gider kistin yerine bebek gelir :emir_bebek::emir_bebek:

günaydın şekerlerr:KK54: herkes çok yoğun maşallah çatlatma iğneleri tedaviler fln inşallah güzel sonuçlar alıcazz. neyaz intihap çok kötü oluyo yaa bebeğede engel diyolar sen maydanozu yap çok su iç bide temiz bi bezi ütüle sıcak sıcak iç çamaşırına koy 5 6kere tekrarla bunu allah şifa versinn

bende dün akşam bi teyzeye gittim. bahsetmiştim ya rahim düşüklüğü fln. rahim çektirmeye gittim yanii.. yatırdı kadın yere kasıklarımı bastırdıda bastırdı çok canm acıdı bağırdım valla.. dedi rahim düşmüş dedi eliyle yaptı bişiler bacaklarımıda diktim havaya:)) ya kadın anladı he dio sende kistler var dedim pcoluyumm:)) sağ tarafta yumurtam var ya üyük onuda anladı bak burda bişi var dio dedim yumurtamm kocamann:)) neyse baya canımı acıttııktan snra dedi bu ay değil nisanın başında hamile kalcan dedim inşallahhh... sinir stres yapma dio adamın altından hemen kalkma diyo:KK70: doktor gibi karı:KK1: bi ay sonra yine gel dedi kontrole:KK53: neyse herşey çok iyi güzelde gece oldu bnm kasıklar şimdi bastırınca çürük gibi acıyo ppişman olur gibiyim vallaa kötü bişi yapmamıştr inşallahh..

adetimde 4 günde bitti kırmızıyı göremedim bu ay hep siyahtı çok tuhaftı hç böle olmamıştı.. dr yumurtan çatlamadığı için dedi ama daha önce hç böle olmadı çatlıyomuydu peki........ neyse yaa hayırlısı bu ayda bi geçsin olayım bende çatlatma iğnemi hayırlısıyla bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler:KK42:

sveh canım ya sen ne tatlı şeysin yaaa ne güzel moralini hiç bozmuyor sürekli espiri yapıyorsun yaaa ama bu kocakarı denilen işi annem banada demişti bizim köyde bir kaç kişi böyle yaparak hamile kaldı bel çektirme olayı deniliyormuş sana yaptırak dedi ama ben cesaret edemedim. bide yün koyalım orana yün sıcak tutar benim akrabamdan biri öyle hamile kaldı demişti bende yünle nasıl gezeyim ben dedim zaten kaşınıyo sürekli kaşındıracak kadın beni yaaa :))) rabbim bilir en iyisini ama moral sıfır oluyo ooooooooooooo
ceketini atarak hamile kalanlar tecavüzden hemen hamile kalanlar yaaaaaaaa üüüffffffffffff biz neler deniyoruz genede tıkkk yookkk
gelsin zaten bu bebe ahtim var dövecem sen niye bu kadar inatcıydın diye :KK1:

kızlar internette gezinirke şunu buldum:
kadınlarda yumurtlama belirtileri;
1 – Göğüslerde hassasiyet
2 – Karın bölgesi ve kasıklarda ağrı , rahatsızlık hissi
3 – Vaginal akıntıların artması
4 – Vücut sıvısının artması

kızlar internette gezinirke şunu buldum:
kadınlarda yumurtlama belirtileri;
1 – Göğüslerde hassasiyet
2 – Karın bölgesi ve kasıklarda ağrı , rahatsızlık hissi
3 – Vaginal akıntıların artması
4 – Vücut sıvısının artması

tamam doğruda bu ama biz pco hastasıyız kendiliğimizden olmuyoruz ilaclarla oluyoruz hasta bir ay sonra günü gelince bu belirtiler oluyo hasta olacak gibi oluyoruz gene adet olamıyoruz bu belirtiler normal adet görenler için bence

cemil arabanın camına sıkıştırdığı zaman hamile kalmıştı ya :KK1::KK1::KK1: hemde o şekilde biz bacakları dikiyoruz gene olmıyo :KK1::KK1::KK1:

allahım sana ne demeli bilmemki bacak dikiyoruz altımıza yastık neler neler :KK53::KK53::KK53:
ben adetime yakın hemen kalkarım ilşkiden sonra bizim saf koca tutuyor yat diye adama anlatıyorum yumurt. günüm geçti yok yatakta tutuyoruz bir kavga her ay aynı :KK1::KK1::KK1:

4 yıl olacak bizim koca daha yeni akıllanıyor kızlar eşlerede ilgi lazım aman onlarda kullansın kür vitamin

şiiiitttt noluyo burda kimler var kimler yok.yeni haberler varmı ne yapıyosunuz bakayım.asayiş berkemalmi :KK4:

allahım sana ne demeli bilmemki bacak dikiyoruz altımıza yastık neler neler :KK53::KK53::KK53:
ben adetime yakın hemen kalkarım ilşkiden sonra bizim saf koca tutuyor yat diye adama anlatıyorum yumurt. günüm geçti yok yatakta tutuyoruz bir kavga her ay aynı :KK1::KK1::KK1:

4 yıl olacak bizim koca daha yeni akıllanıyor kızlar eşlerede ilgi lazım aman onlarda kullansın kür vitamin

bu bi beceri ya biz amuda kalksak yine olmaz :KK1::KK1::KK1: ne yapsın adamcağız kafası karışıyo onlarında yaaaaa benim ki de 2 aydır sormaya başladı şimdi adetinin kaçıncı günü hangi ilacı içiceksin diye :KK1::KK1::KK1: ben keçi boynuzu pekmezi aldım onu içiyo canım

bu bi beceri ya biz amuda kalksak yine olmaz :KK1::KK1::KK1: ne yapsın adamcağız kafası karışıyo onlarında yaaaaa benim ki de 2 aydır sormaya başladı şimdi adetinin kaçıncı günü hangi ilacı içiceksin diye :KK1::KK1::KK1: ben keçi boynuzu pekmezi aldım onu içiyo canım

benimki de 3 kilo aldı fındık, ceviz,keçi boynuzu pekmezi yiye yiye şişecek valla :KK9::KK9::KK9:

kız niye hem kalkıyorsun adete 4 gün kala bile hamile kalınabiliyor...

kız niye hem kalkıyorsun adete 4 gün kala bile hamile kalınabiliyor...

aman ya yat yat sıkılıyorum valla veren allah verir

benimkide keçiboynuzu pekmezi birde vitamin ilacı ve trental içiyor

dr etden baklagillerden uzak durun diyor ama nerde olmuyor valla

çalışınca dahada zor ya

slm burcu aynı kuzum

X