Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

merhabalar bende 6 ay klomen kullandım ocakta ise bi kimyasal gebelik yaşadım 14 şubatta ilk aşılamamı yaptırdım adetime 3 gün kala test yaptırdım ve hamileyim .. ne gibi bir yardım istiyorsunuz aşılama hakkında daha ayrıntılı yazarsanız belki bir yardımım dokunabilir..

Allah yardımcın olsun canım, inşallah bu ay hamile kalırsın . Burda da var öyle doktorlar maalesef birşey yapıyorum zannedip hiçbirşey yapamayanlar...

sagol canim allah razi olsun insallah
öyle doktorlarada verilen paralar haram olsun madem herseyi dahada kötü ediceksin ne diye doktor olursun

ilk soru benden rahim filmi çekilmişmiydiniz?

Hayırlı olsun canım İnşallah herşey yolunda gider de bebeğine bu ay kavuşursun...
Ayyyy darısı bana inşallah cuma günüde bana verir doktorum bende cuma akşamı vurunurum yaaa

çok saol bitanem ya inşallah yarın senden de güzel haberler alırız ve hepimiz tek tek burdan hamileyim diye yazarız ay ne kadar güzel olur yaaaaaaaa

nasıl biraz anlatırmısın bana.ya bi de aklıma akşam geldi ameliyathane önlüğümü giyeceğiz yoksa sadece altımız mı açık olucak. acı varmıydı.sorun çıktımı tüplerde.ve sence hamile kalmanda bu filmi çekilmenin etkisi varmı ?
çok sordum dimi .süre başlamıştır istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz.)

evet çektirdim ocakta çektirmiştim aşlamaya başlamadan önce mutlaka yapılmalı demişti doktorum

birde ben sorayım aşılamadan önce ne kadar tedavi gördünüz birde tam olarak sorununuz neydi acaba birde aşılama özelde yapıldıysa maliyeti ne kadar oldu

çok teşekkürler ben de 3 defa klomen kullandım ve iğneye gerek yok çatlıyor yumurtaların dediler ama bu ay bir yumurtam kendiliğinden oldu ve çatladı ama yine adet oldum aşılama ben beylikdüzünde yaşıyorum istanbulda ve aşılama için neler yaptın ne kadar para harcadın ve nerede yaptırdın bunları merak ediyorum bu arada bebişini allahım kucağına almayı nasip etsin

keşkeeee süper olur

olucak olucak ben inanıyorum çok şükür doktor hiç birimize kesinlikle çocuğun olmaz diye bişey dememiş tedavisi çaresi var bizde onu yapıyoruz bu arada canım doktor sen klomen kullanırken yumurta takibi yapıyor mu nasıl sürüyor tedavin

5 gün içip gidiyorum düşünüyo kaşıınıyo hııımmm güzel diyo (inşallah yumurtaları kastediyodur ) o kadar.sonra ilişki günü veriyo .sonra 21. gün gel diyo.progesterona bakıyo. adet olursan gel diyo

Allah iyiliğini versin emi akşam akşam güldürdün beni progesteron değerlerin yüksek çıkıyosa demek ki yumurtan kendiliğinden çatlıyor o yüzden iğne vermiyodur sana canım

Nebileyim yaa inşallah öyledir. adam çok unutkan bi gün beni ultrason odasında unuttu :) iki dr. odaları farklı ama ultrason odasını birlikte kullanıyolar.ben geçtim .gelicem dedi.kızla başladık muhabbete.gelmiyo .diğer dr. geliyo muayene ediyo hastasını gidiyo. bi yarım saat bekledim.sonra kız gitti hatırlattı .unutmuş meğersem

internet gidip geldi mesaj iki kere çıkmış bu yazıyı mesajı yok etmek için yazdım afedersiniz

bu arada ben kapatıyorum kızlar öpüyorum yarın güzel haberlerle görüşmek üzere

Son düzenleme:
internet gidip geldi mesaj iki kere çıkmış bu yazıyı mesajı yok etmek için yazdım afedersiniz

bu arada ben kapatıyorum kızlar öpüyorum yarın güzel haberlerle görüşmek üzere

git ya nere gidersen git delikız gözlerimden yaş geldi gülmekten karnım agrıyor kız senin kocan şanslı valla

sana bişrşey deyimmi sen 100/100 bu sempatiyle hamile kalırsın vallahi billahi demedi deme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…