Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

seni yiyecegim cadı dogru oku yazdıklarımı

ÖZELDE OLURSAN RAPOR OLMAZSA VE ORA DEVLETTE ANTL. OLMAZSA 4 İLE 6 ARASI ÖDERSİN

ÖZELDE OLURSAN RAPOR OLURSA İLAÇLARI DEVLET KARŞILAR YÜZDESİNİ VE ÖZELDE OLDUGUN İÇİN 3 İLE 4 ARASI

SADECE DEVLETTE OLURSAN OLDUGUN YERE BAGLI KALARAK 1 İLE 2 ARASI

AŞILAMA YI DA DEVLETTE YAPTIRIRSAN 300 İLE 500 ANCAK

BENİM İLK OLDUGUM YERİN DEVLETLE ANT. YOKTU APTAL KAFAM 5 MİLYAR ÖDEDİM

ŞİMDİ HERŞEYİ DEVLETTE YAPTIRIYORUM 750 YADA 900 ARASI FARKI GÖRÜYORSUN

ne kızıyon ablacm yaa:KK14: kafam kazan gibi algılayamamışım:26: teşk ederim bnmle uğraştığın için:KK54:

selam kizlar acil yardima ihtiyacim var

bugun adetimin 8.günü
doktorum ultrasyonla bakti 8.gün sol yumurtam 18mm olmus ve catlatma ignesi vurdu :/ sizcede cok erken degilmi ??
zaten sag tüpüm kapali sagda yumurta olmamis buay :KK43:

bugun adetimin 8.günü
doktorum ultrasyonla bakti 8.gün sol yumurtam 18mm olmus ve catlatma ignesi vurdu :/ sizcede cok erken degilmi ??

bencede erken vurmuş niye öyle yapmış sormadınmı

kızlar merabalar bana yardımcı olabilirmisiniz bu ay aşılama yaptıracaktım aadetim 12. günü gittim bir tane büyük olarak 12 mm yumurtalığım vardı bugün tekrar gittim ama 12 mm olan görünmedi ve diğer küçük olanlar 3-4 tane onlarda 10 mm olmuş normalde şuan çatlatma iğnesi olmam gerekirdi ama büyümedikleri için olmayacak salı tekrar bakacaklar büyüdü mü diye sizlerdede böyle olan varmı hala umut varmı demek bu saatten sonra büyür acaba

kızlar merabalar bana yardımcı olabilirmisiniz bu ay aşılama yaptıracaktım aadetim 12. günü gittim bir tane büyük olarak 12 mm yumurtalığım vardı bugün tekrar gittim ama 12 mm olan görünmedi ne olmuş olabilir ve diğer küçük 4-5 mm olanlar 3-4 tane onlarda 10 mm olmuş normalde şuan çatlatma iğnesi olmam gerekirdi ama büyümedikleri için olmayacak salı tekrar bakacaklar büyüdü mü diye sizlerdede böyle olan varmı hala umut varmı demek bu saatten sonra büyür mü :KK43::KK43:acaba

kızlar merabalar bana yardımcı olabilirmisiniz bu ay aşılama yaptıracaktım aadetim 12. günü gittim bir tane büyük olarak 12 mm yumurtalığım vardı bugün tekrar gittim ama 12 mm olan görünmedi ne olmuş olabilir ve diğer küçük 4-5 mm olanlar 3-4 tane onlarda 10 mm olmuş normalde şuan çatlatma iğnesi olmam gerekirdi ama büyümedikleri için olmayacak salı tekrar bakacaklar büyüdü mü diye sizlerdede böyle olan varmı hala umut varmı demek bu saatten sonra büyür mü :KK43::KK43:acaba

tabikibüyür canım neden üzüldünkü bu normali zaten bikaç kere bile çarabilir seni bida bakar 2 gün sanra 20li olur der olmamışsa bida gel der zülme bu normal bişi ilk mi yumurta takiibi yapı-yosun bu normal bişi sakın üüzlme bikaç kere daha bakar uygun zmaanda vurur iğneyi incir ye fındık ceviz ye cok faydası oluyo incirin felan güzel beslen canım:KK16: hadi hayırlısı yumurtaların var bak üzülme bu normal bişi herkezin öle 2-3 kere çarıp bakılıyo:KK16::KK16::KK16:

bugun adetimin 8.günü

8.gün 18 mm olması iyi ama hem tek yumurtan var hemde nie erken vurmuş ki doktorun acaba ama vardır bi bildigi belki senin yumurtaların erken catlıyodur kalbini karartma dua et sadece takma kafana unutma yumurta catladıktan sonra 48 saat sperm 72 saat yaşıyo rabbim ol dedimi oluverir yani sakın takma kafana calışmalara devam :KK16::KK16::KK16::KK16:

bugun adetimin 8.günü

yumurtan çok iyi gelişmiş ama doktorun bencede erken davranmış 2 gün daha bekleseydi yumurtan 20mm olurdu o zamanda vurunabilirdin daha garanti olurdu canım 20 mm den küçüklerden pek sağlıklı sonuç alınamıyor canım...

canım bunlar genelde oluyor yumurtalar geç cevap verebiliyor dr peki dozu arttırdımı yoksa aynı dozmu devam

kızlar merabalar bana yardımcı olabilirmisiniz bu ay aşılama yaptıracaktım aadetim 12. günü gittim bir tane büyük olarak 12 mm yumurtalığım vardı bugün tekrar gittim ama 12 mm olan görünmedi ve diğer küçük olanlar 3-4 tane onlarda 10 mm olmuş normalde şuan çatlatma iğnesi olmam gerekirdi ama büyümedikleri için olmayacak salı tekrar bakacaklar büyüdü mü diye sizlerdede böyle olan varmı hala umut varmı demek bu saatten sonra büyür acaba

12 mm olan belki çatlamıştır canım yumurta çatladıktan sonra küçülüyor çünkü...

bilmiyorum kizlar benimde aklima yatmiyor ama doktor diyoruz güveniyoruz
bide tüp bebek merkezinde prof. bisede denmiyor adamin bakislari bile sus ben isimi biliyorum cinslerinden.
bide almanyadayim zaten tek tüpüm calisiyor :KK14:
halinize sükür edin canlarim kendi vataninizdasiniz kendi dilinizden doktorlara dert anlatiyosunuz.

burdakiler dert de dinlemiyor önemsemiyorda 3 senedir istiyorum bu 5.doktor buda böle umursamaz cikarsa artik kime giderim onuda bilmiyorum.esim bile doktor begenmiyosun diyor.o bile anlamiyor :2:

ben aranıza yeni katıldım ama ilk olarak hemen hamile kalabilmiş sonrasında ise 9. haftada bebeğini kaybetmiş ve üzerine de2 senedir çocuk sahibi olamamış bir baytanım 3 defa klomen kullandım yumurtalar kendileri çatlamış çatlatma iğnesi yapmadılar sonra geçen ay bir kan tahlili yaptırdım hormonlarım ters dönmüş biri diğerinin yarısı olması gerekirken 3 katına yaklaşmış şeker için test yaptırdım normale yakın çıktı bu ay da sol yumurtalığımda bir yumurta büyümüş ve çatlamış ama beni yıkan son nokta bugün adet olmak resmen bitttim artık sığınacak bir liman arıyorum istabul beylikdüzündeyim bana aşılama için yardımcı olabilecek birileri var mı içimi döktüm sanırım

evet canım saat 11 de oldum inşallah teşekkür ederim inşallah hepimiz tek tek hayırlı haberler veririz burdan

Hayırlı olsun canım İnşallah herşey yolunda gider de bebeğine bu ay kavuşursun...:nazar:
Ayyyy darısı bana inşallah cuma günüde bana verir doktorum bende cuma akşamı vurunurum yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:

ya herkes iğneden falan bahsediyo ben hiç iğne olmuyorum neden :44:
bi de cumartesi için dua edin bana rahim filmim var ya hani sabah 10:30/11:00 gibi gidicem. bu arada ağrı kesici içeyimmi gitmeden önce hatta pasiflora falan gibi sakinleştirici bişeyler ne dersiniz

Son düzenleme:
bilmiyorum kizlar benimde aklima yatmiyor ama doktor diyoruz güveniyoruz
bide tüp bebek merkezinde prof. bisede denmiyor adamin bakislari bile sus ben isimi biliyorum cinslerinden.
bide almanyadayim zaten tek tüpüm calisiyor :KK14:
halinize sükür edin canlarim kendi vataninizdasiniz kendi dilinizden doktorlara dert anlatiyosunuz.

burdakiler dert de dinlemiyor önemsemiyorda 3 senedir istiyorum bu 5.doktor buda böle umursamaz cikarsa artik kime giderim onuda bilmiyorum.esim bile doktor begenmiyosun diyor.o bile anlamiyor :2:

Allah yardımcın olsun canım, inşallah bu ay hamile kalırsın . Burda da var öyle doktorlar maalesef birşey yapıyorum zannedip hiçbirşey yapamayanlar...:KK14::KK14:

ya herkes iğneden falan bahsediyo ben hiç iğne olmuyorum neden :44:
bi de cumartesi için dua edin bana rahim filmim var ya hani sabah 10:30/11:00 gibi gidicem. bu arada ağrı kesici içeyimmi gitmeden önce hatta pasiflora falan gibi sakinleştirici bişeyler ne dersiniz

Hiçbirşey içme gerek duyulursa sana orda verirler zaten tatlım...

X