Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

31 yaşındayım 2,5 senedir istiyorum

inşallah en kısa sürede kavuşursun bebeğine ama bence hiç moralini bozma bu topiklerde o kadar çok şeyler okudum ki kesinlikle çocuğun olmaz denilenlerin bile oluyor bizim niye olmasın yeter ki Rabbim istesin nasip etsin

yok canım yaa bütün adet düzenleyicileri iştim olmuyo kendiliğinden adet olamıyorum evlendim evlenelide olmadıkça kilom artıyo şişkinlik yapıyo sen kaç ay kullandın bu ilacı da düzeldin zayıfmısın

inşallah canım allah herkese nasip etsin içindede bize kurban adadım inşallah olur bilmiyom hiç bir şeyin tadı yok o olmayınca

1 ay kullandım sadece canım hee bide 2 ay hayıt otu tohumu kullandım % 90 onun etkisi oldu aslında bence hiç zayıf değilim hatta 100 kilonun üzerindeyim hatta kilo vermeden çocuk düşünmüyodum ama insülin direncim var o yüzden kiloda veremiyorum zaten ama hayıt otunu kesinlikle tavsiye ederim

canım benim cok teşekkürler cevapladıgın için senin neyin var konuşup derleşelim kaç senedir evlisin

attarlardamı satılıyor canım günde kaç kere kullanıyorsun nasıl yapılıyo sana zahmet anlatırmısın senin çocuk varmı sen kaç yıllık evlisin

aranızda laporoskopi olan yokmu laporoskopi olupta hemen hamile kalan varmı tanıdığınız bildiğiniz

buldum işte mahrur mutlaka dene

canım benim cok teşekkürler cevapladıgın için senin neyin var konuşup derleşelim kaç senedir evlisin

canım ben 3,5 senelik evliyim 1-1,5 senedir istiyorum bende de pko var kist yok ama yumurtalıklarım polikistik yapıdaymış o yüzden yumurtlama yapmıyor yapsada kalitesiz oluyor

canım ben 3,5 senelik evliyim 1-1,5 senedir istiyorum bende de pko var kist yok ama yumurtalıklarım polikistik yapıdaymış o yüzden yumurtlama yapmıyor yapsada kalitesiz oluyor

geçmiş olsun canım senin daha yeni inşallah allah hepimize verir pco başa bela neyapacağız bilmiyorum

attarlardamı satılıyor canım günde kaç kere kullanıyorsun nasıl yapılıyo sana zahmet anlatırmısın senin çocuk varmı sen kaç yıllık evlisin

canım ben 3,5 senelik evliyim evet aktardan alıyorsun hayıt otu tohumu diye karabiber tanesi gibi tane tane bişey havanda dövüp toz haline getiriyosun yada karabiber değirmeninde de çekebilirsin 1 su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı koyuyosun ağzını kapatıp 5-10 dakika demlendiriyosun sabah 1 bardak aç karnına akşam 1 bardak aç karnına günde 2 bardak içiyosun canım bende çocuk yok malesef ilk çocuk için uğraşıyorum

merhaba arkadaşlar.bende de pko var.22 aydır çocuk sahibi olamıyorum.pazartesi çatlatıcı iğne oldum.gebelik testini iğnden kaç gün sonra yapayım?ya da adetimin geçmesini mi bekliyim?

çok sağol teşekkür ederim canım benim ilgin için

merhaba arkadaşlar.bende de pko var.22 aydır çocuk sahibi olamıyorum.pazartesi çatlatıcı iğne oldum.gebelik testini iğnden kaç gün sonra yapayım?ya da adetimin geçmesini mi bekliyim?

sabredebilirsen adetinin geçmesini bekle bence ama sabredemezsen 15 gün sonra kan testi yaptırabilirsin canım

mehaba aramıza hoş geldin canım .15.gün yaptır erken yaptırma sakın olduğu halde yok çıkar boşuna üzülürsün. Hadi hayırlısıyla hamile kalırsın inşallah.Bu arada daha yeni yaptırmışsın iğneni çalışmalara devam et canım ne zaman çatlayacağı belli değil çünkü iğneyi vurunduğun gün itibariyle 3 ya da 4 gün gün aşırı birliktelik veriyor doktor ama sen işini şansa bırakma canım bir hafta ilişkiye devam et...

sağol canım inşallah.doktor da öyle dedi zaten.gün aşırı en az 3 kez ilişki dedi.bakalım artık.akıntım çoğaldı ara ara sol kasığıma sancı giriyor.hayırlısı artık.Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın.aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…