Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Selam kızlar şimdi doktordan geldim.Bugün adetin 9.günü iki tane yumurtam gelişmiş birisi 13ml diğeride 15 ml cuma tekrar gidicem canlarım.İnşallah herşey güzel olacak.Kim bilir belki ikize hamile kalırım yine ama bu kez diğeri gibi olmaz inşallah...ssz
Canım gözün aydın negüzel inşallh güzel haberler alırsın:KK16:
ya ben sordum çatlamış mı dedim dedi ki adetliyken gel eğer yumurta yoksa çatlamıştr ama yumurta varsa çatlamamıştr dedi... adetimede 2 gün kaldı çok heyecanlıyımm:18:
Canım senin içinde hayırlısı olur inşallh güzel haberlerini bekliyorum:KK34:
inşallah canım inşallah güzel haberlerle gelirimde sizleri daha iyi bilgilendiririm.:KK16::KK16::KK16:Hepimiz için herşeyin ne hayırlısı olsun inşallah...:KK54::KK54::KK54:

Aminn canım inşllh hepimiz için ne iyiyse o olsun.:KK34::KK16:

mahrur ben bunu kullanmıyorum bende yumurta oluyor ama kalitesiz oluyor bende kalitesini arttırmak için başka karışım kullanıyorum

kim sormuştu ben laporoskopi oldum ama hamiş kalamamadım kalan var tabiki am bende fsh yüksek döllenme olmadı ilk tüp bebek denemem de şimdi ne olacak bilmem

mahrur ben bunu kullanmıyorum bende yumurta oluyor ama kalitesiz oluyor bende kalitesini arttırmak için başka karışım kullanıyorum

kim sormuştu ben laporoskopi oldum ama hamiş kalamamadım kalan var tabiki am bende fsh yüksek döllenme olmadı ilk tüp bebek denemem de şimdi ne olacak bilmem

canım sana yumurta kalitesini arttırmak için ne kullanıyosun

ben sormuştum ayrıntılı anlatırmısın olduktan kaç ay sonra hamile kaldı

Teşekkür ederim canım,ben iğne kullanıyorum Gonal F günde 75 ml olarak bu akşam sunucuyu vurunacam(evde kendim uyguluyorum)Kür yapmıyorum tatlım ya günde 3-4 tane kuru incir yiyorum.Fındık ceviz tüketiyorum.İnşallah cumaya kadar istenilen büyüklüğe gelirde tamda hafta sonu çatlatma iğnesi vurunurum çalıştığım için hafta sonuna gelmesi benim için bir avantaj olur...:KK9::KK9::KK9:

ne zaman dan beri tedavi görüyorsun

Canım geçmiş olsun inşllh kısa sürede olursun.Doktorun verdiği o ilacın ismini hiç duymadım ben için rahat değilse başka bir doktora sor.Ya neren yaşlı senin aşkolsun niye üzüyorsunki kendini?Ayrıca kim genç kalıcak bu dünyada sölermisin ve sen henüz daha çok gençsin herşey bitmiş değil menopoza girmedin yaşlanmadın neden bukadar tereddüt?Allaha isyan etmiş olursun sakın böle şeyler düşünme.Biz kendimiz bilerek yapmıyoruzki canım.Allah böyle sınıyor bizide lütfen kendini boşyere üzme ayrıca bende 29 yaşındayım ama çaresiz bir şekilde degilim ve değiliz ölüm hariç herşeyin çaresi var.Sıkma canını Allah dualarımızı kabul edip hepimizi evlat sahibi olmayı nasip edecek inşalllah.Çok sıkılırsan aç dua oku en iyi ilaç manevi ilaç canım unutma bunu.Ben öyle yapıyorum ve rahatlıyorum sanada tavsiye ederim.Üzme kendini lütfen gün doğmadan neler doğar:KK16::KK54:

bende 24ümde evlendim şimdi 27 yim keşke o ilaçları kullanmasaydım olsaydı şimdiye büyümüştü bile bebişim çok üzülüyorum bende 5 ay her defasında hayal kırıklığı ama karar verdim ben bu ay takmıcam kafaya neden olmasın olacak sabır diyorum hepimiz güzel haberleri paylaşıcaz burda inşallahhhhh

canım sana yumurta kalitesini arttırmak için ne kullanıyosun

bal tarçın çörek otu karanfil keten tohumu hepsinden birer kaşık makineden .çekiyorsun aldıgı kadarda bal sabahları aç karnına bir kaşık 3 ay kullanıyorsun

birde dhea 25mg kullanıyorum bundan şimdilik 1 kullanıyorum mart 1den itibaren günde 3 tane

giz1978: yaş 32 ///k.e sorunu////bir tüp bir aşıl negatif//225 fostimon ve ovirtel.////nisanda tüp bebek devlette bekliyor

burcu22: yaş 28 ///k.e sorunu///2 klomen den.negatif/// klomen ilacı ///25 mart adet tarihi /// 3 mart rahim fil. çekilecek

elifyeşil.: yaş 28///k.e sorunu///pco ///femara ve ovirtelle /// 16 mart adeti bekliyor

ebirhim : yaş33///k sorunu //pco.biçok kez klom.kul.///gonal450 ve ovirt. /// tdavide

mahrur: yaş31///k sorunu //pco.1 kez klomen kull. /// bekleme aşam..

giz canım benim bilgilerimde düzeltme yaptım

kızlar keşke evlendiğim ilk günden beri korunmasaydım dediğiniz oldumu
benim bunla ilgili bi sıkıntım varda konu açtım oraya yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim

kızlar keşke evlendiğim ilk günden beri korunmasaydım dediğiniz oldumu
benim bunla ilgili bi sıkıntım varda konu açtım oraya yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim

oldu olmazmı zaten adet düzenleyici ilaçlar kullanmak sakıncalı bence bide rabbimin ne zaman vereceği belli olmaz o yüzden sen sen ol korunma erken bakar tedavine bi aksilik çıktımı

X