Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

çok yaşadm bnde o anları bebk görmesine gidiyosn mecbur o çocuklara bakasm gelmiyo eskiden çok severdm ama artık bakamıyorum bilee

inşallaah canım.ya yiyemiyorum ki şu karışımları yada içemiyorum içim karışıyo çok

ya bende yapamıyorum karışımları kürleri fln düzenli olması lazm ama bn bazn yapıyom bazen unutuyorm olmuyo yani bide tatları çok kötü oluyoo

ya bende yapamıyorum karışımları kürleri fln düzenli olması lazm ama bn bazn yapıyom bazen unutuyorm olmuyo yani bide tatları çok kötü oluyoo

canım benimki inan daha kötü karanfil beter nasıl bulanıyorum yerken surat şeklimi görseniz
ama yerken diyorum kuzum senin için diye onun gelecegini düşünerek yiyorum çalıştıgım halde hayıtı akşam içiyorum
karışı sabah kalkı kalkmaz
eşimde bu sefer beni üzmüyor oda yiyor

kızlar günaydın birşey soracagımbugün adetimin 21 günü niye anlamadım belim agrıyor ya karnımda niye anlamadım ya gögüslerde dolgun biraz erkenmi adet olacagım acaba bir ay daha böyle 21 günde olmuştum

yoksa yedigim karşımdanmı anlamadım

Canım benim bu kadar çok üzme kendini olacağı varsada olmaz sonra biliyorsun ki moralle çok alakalı bizim durumumuz. Eve hapsetme kendini çık dolaş, oyalanacak birşeyler bulmaya çalış başka şeylerle meşgul olursan daha az üzülürsün. Seni çok iyi anlıyorum tatlım boşluktan kendini çok fazla dinliyorsun. Böyle yaparsan Allah korusun sağlığından olursun. Sağlıktan daha önemli hiçbirşey yok canım... Sen sağlıklı ol ki, sağlıklı bebeklerin olsun birgün olacak ...

canım evet erken olabilirsin bende de aynı sorunlar var 23. gün ağrılarım başladı.yada hamilesindir (inşallaaahhh).

yine adet olcam olcam yine çok moralim bozuk bıktım ağlamaya üzülmeye.herkesin eli kucağı göbeği dolu neden ben herşeye bu kadar zor ulaşıyorum .Dinsizin kitapsızın olur, istemeyenlerin olur atarlar ,evlatlık verirler .Tamam işte bak ben bakıcam diyorum ver işte bana da .ooooooooooooooofffffffffffffffffffff ( yine çok bunaldım kusura bakmayın kızlar okumadınız varsayın kimseye konuşamadığım için buraya yazdım biraz olsun rahatlamak için )

burcucuğum çok güzek sonucun yumurtlamışsın ve yumurtan güzel gelişmiş demek. İlişkiye devam et yumurtan çatlamışta olabilir çatlamak üzerede olabilir o yüzden demiştir canım benim...Hadi hayırlısı sen çalışmalara düzenli olarak devam et mutlaka...

Canımmm, sakııınnnn böyle düşünme bu isyan demektir. Her şerde mutlaka bir hayır vardır. Biz bilemeyiz o hayırın ne olduğunu ama mutlaka vardır. Sabırla sınanıyoruz biz sabret ve dua et. Allah korusun senmisin böyle isteyen al o zaman deyip bir özürlü evlat veriverir Rabbim, bu daha da kötü ...

İyi düşün iyi şeyler olsun canım. Belki yumurtan çatlıyordur.Hadi hayırlısı...

inşallah canım teşekkür ederim .yukarıda söylediklerin için de haklısın hep telkin etmeye çalışıyorum kendimi de işte bazen kayış kopuyo

Canım hayırlısı olsun ya isyan gibi oluyor Allah'a bukadar bunaltma kendini vardır herşeyde bir hayır.Allahverirse Allah korusun sağlıksız yada hayırsız bir evlat dahamı iyi olur öyleYa sizi tabiki çok iyi anlıyorum çünkü bendede sizin gibi pko var ama buda dünyanın sonu degil insan önce kendi sağlığını evinin huzurunu düşünmeli ayrıca kaç kere yazdım stres baş düşman diye ama yok siz hala bildiğinizi yapıyorsunuz kızdrıyorsunuz beniiiiiŞöyle bir kendini gel ve belli müddet bebek olayını çıkar kafandan zmana bırak bak kendinde göreceksin faydasını Allah yeterki doru zmanda hayırlı evlat nasip etsin
AMin canım inşllh isyanla olmaz Allah daha kötüsünü verir başa oyüzden ben niya böyleyim niye olmuyor demk çok yanlış isyana giriyor bu Allah bilir hayırlı zmanad hayırlı ve sağlıklısını nasip etsin demekten başka yolu yokkkkk
Üffffffffffff niye olmucakmış gibi geliyor stres ederseniz siz çok daha kötüsü olur söyleyim kızmaya bşalıyorum artık haaaaaaaSanki kesin tanı kondu hepinize sakın skaın böyle olumsulzuklara kpaılmayın artık yoksa küserim ben size .Olumlu düşünün ve sürekli bebek olayını düşünmeyin öncelikle kendinizi sağlığınızı evinizin huzrunu düşünün.Bebek bebek derken sağlığınızda n olursunuz hepten.Kim istemez çocuk sahibi olmak.Ama Rabbim ne yazmışsa o vardır bir zmanı dicen otuurup beklicen dualarını edicen başka çaresi yokkkkkkk
Allah yardımcın olsun canım ama ümitsizliğe kapılmayın hiçbir zman yeri geliyor hepimiz imreniyoruz ama Allahın yazdığı olur bizim yapacağımız bu sınavı geçebilme k isyan etmden sabırla.İnşllh hepimizin olur bebekleri stres yok en büyük düşman stres haberiniz ola
Bende bunları hiç okumamış sayıyorumSakın umutsuz olma yukardada yazdım isyana girer bu.Rabbim sağlıksız ve hayırsız bir evlat verse ozman neolucak dahamı iyi olucak.Oyüzden hayırlsıını dilemketen ve sabredip Allah'a sığınmaktan başka çare yok.

valla okudukça insan bilgileniyor

ne yani yumurtammı çatlıyor ilşki olsamı acaba ya benim dogal yoldan biraz imkansı ama yaradan bilir

burcum kuzum canım isyan etme biz kullara yakışmaz zamanı vardır tatlım kaçıncı günün adet günü ne zaman
ben geçen ay 31 de oldum bu ay karışık biraz şubat 28 çekiyor ya günümü bilmiyorum aklınızda olsun bu ay 28 çekiyor sakın günüm geçikti demeyin üzülürsünüz

valla okudukça insan bilgileniyor

ne yani yumurtammı çatlıyor ilşki olsamı acaba ya benim dogal yoldan biraz imkansı ama yaradan bilir

burcum kuzum canım isyan etme biz kullara yakışmaz zamanı vardır tatlım kaçıncı günün adet günü ne zaman
ben geçen ay 31 de oldum bu ay karışık biraz şubat 28 çekiyor ya günümü bilmiyorum aklınızda olsun bu ay 28 çekiyor sakın günüm geçikti demeyin üzülürsünüz

neden doğal yoldan imkansız tatlım senin rahatsızlığın ne ki ? Bu yıl şubat 29 çekiyor canım sende 29 demek istedin sanırım

Bende bugün adet oldum kızlar bugünde doktorumun ameliyat günü ulaşmam çok zor.Ya akşam cepten ulaşıcam ya da yarın yanına gidicem bakalım ne tedavi verecek...

neden doğal yoldan imkansız tatlım senin rahatsızlığın ne ki ? Bu yıl şubat 29 çekiyor canım sende 29 demek istedin sanırım

dogal yoldan imkansız evet bir aşılama bir tüp negatif tüp de döllenme bile olmadı düşün
dr sordugumda yıumurta kalitesinden diyorlar fazla açıklama yapamaıştı merkezim iyiydi

eşimde hareket sorunu bende fsh:16 rezer azlıgı kan pıhtılaşması var en önemlisi döllenme olmuyor dogal yoldan zor işte

ama ben yine burcudan daha kararlıyım bu halimde bile olsun diye neler yapıyorum gerisi yaradana kalmış zamanı ne zamansa verecektir

sende adet oldun demek

ya kızlar ben erken adet olacagım karın agrım artıyor bune ya

ya giz evet umudumuzu yitirmeyelim diyoruz ama aklımdan bir an bile çıkmıyo ki zaten çevremdekiler çıkarmama izin vermiyo hep soruyolar.artık daha erken demek de uygun olmuyo 6 senelik evliyiz.ve kaynım var evlenmek üzere bu yaz.onlar evlenir de hamile kalırsa eltim herhalde ben boşanırım bu psikolojiyle.kıskanırım eltimi değil bebeği. böyle saçma sapan şeyler düşünüyorum.neden diyorum sorguluyorum.dua ediyorum olmuyo.küfrediyorum olmuyo.zaten psikolojim bozuk tedavi görüyorum bi de üstüne bu iyice dellenmemek elde değil.

cuma günü adet olucam canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…