Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Bende bugün doktora gittim adetimin 2.günü kan verdim. değerlerim şöyle :FSH :4,34 LH:12.11 Progesteron:1.21 Estradiol:42.67 bugün itibariyle Gonal F ye başlicam 75 mg dan cuma günü tekrar çağırdı doktorum. İnşallah herşey yolunda gider. İster istemez sitres yapıyorum ya yine aynı şeyleri yaşicam diye:18::18::18::18::18:

allahım bu siteyi seviyorum çünkü tek deli olmadımı biliyorum burda sizi okuyunca bende aynen böleyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

selam kızlar bugün kocikle gezicez pazardan geldik markete gidicez sonrada sinemaya fetihi izlemeye

ya bugün adetim bitti akşam çalışmalara başlarız 2 aydır erken oluyorum su ebeye gittimden beri ömrümde bu bi ilk yani hep geciken adetim erken geliyo :44:

kayınvaldemler umrede dua ediyolar telefonla konuşuyoruz sefala merve arasında koşuyorum sizin için dio tavaf yapıyorum adını merve sefa koycaz dio ağladık eşimle hüngür hüngürrrrrrabbim dualrını kabul etsin inşallah

içim çok sıkılıyo olsun artık olsun bende çocugumu gezdirmek istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

giz soğan suyunu mu diyosun canım sen.ama benim adet olamama sorunum yok ki.

burcu degerin iyi benimde son aşılamada 20 küsür çıkmıştı doktorum cogul gebelik riski var demişti uyuz heriff biri buldukta coogulu kusur kaldı

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr hepinizi tek tek okudum şekerlerim anlıyorum ama gelip geçiyo benim bu bunalımlarımmmmmmmmm bugün adetim bitti okurum üflerim geçer sıkıntım adetken sinirli sıkıntılı bunalımlı oluyorum ama nabalım kadınsal haller yani:))))))))

arkadaşlar bu arada kayınvaldem umrede hatim yapabiliriz yasin hatmi bizim için orda hediye edip dua ederler okuyanlar şu kadar okudum die yazsın bende çok okucam 41 taneden hatim yapalım ne dersiniz

burcu degerin iyi benimde son aşılamada 20 küsür çıkmıştı doktorum cogul gebelik riski var demişti uyuz heriff biri buldukta coogulu kusur kaldı

aynennn tek olsun da .sonra zaten hiç korunmıycam olursa olsun koyver gitsin diycem bir düzine kızan yapıcam
not: kızan çocuk demek

kafam dağılsın diye hobi arayışındaydım . dikiş makinası aldım.gerçi düğme bile zor diken biriyim ama eminim becericem bebek elbiseleri dikicem.bir marka olucam.tükkan açıcam
evet yine canım sıkıldım.evet yine saçmalıyorum

Allah kayınvalidenlerin niyetini ve duasını kabul etsin inşallah canım benim. Allah kavuştursun. O mübarek topraklarda edilen dualar ve yapılan ibadetler mutlaka kabul olur.Allahın izniyle çook yakın bir zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın nur topu gibi bir kızın ve bir oğlun olur(ikiz sefa ve merve) inşallahhhhhhh...Rabbim hepimizin gönlüne göre versin hayırlısıyla....

burcu adet oldunmu ne alemdesin...

inşallah canım hayırlısıyla güzel haberler verelim birbirimize

slm kızlar burcum iki gün kalmış hayırlısı canım ya

sen bilirsin benim durumumu 21 gün adet agrısı başladı bel karın
dünden itibarende gögüslerim bomba oldu hep adet döneminde böyle olur ama 21 gün tam çatlama günü böyle olmaı şaşırttı

kimse fikir yürütmesin gebelik konusunda çünkü dedim ya normal olmuyor benim derdim kaliteli yapıp tüp bebekde başarılı olmak

ama inandım karışıma gerçekten faydalıymış şükürler olsun az kaldı 3 ay sonra burdan müjdeli haber

haksever şanslısın canım kayın.yönünden

adelerin erken gelmeside süper yaaaaaaaaa

Canım Allah kabul etsin dularını inşallh negüzel bak manevi topraklarda sizin için dua ediliyor.Duaları kabul olsun inşallhHerşeyde bir hayır vardır adet olamamkatansa erken gelmesi daha iyi.İnşallh Rabbim bebek nasip ederde merve ve sefa olur isimleri

Canım hayırlı olsun dikiş makinan öyle düşünme sçamalıyorum diye.İnşallh birgün hayallerimiz gerçek olur.Hvalarda güzelleşiyor çık gez hava al sosyal faaliyetler edin.Bu zor zamanlarda geçer inşallah

inşallah canım ya kaliteli yumurtalarımız kaliteli kızanlarımız olsun :) üç ay nerden çıktı canım ya allah mı söyletti ne ?hadi inşallaahhhh

kız burcu hayallere bak dikiş bilmiyo marka oluyo allah ilini versin emi senin kız azmet başarırsın bence zaten iyi dikişler tutmuyo abuk subuk dik sökük felan moda olur kesin

güzel dilekleriniz için teşekkürler allah size iki katını versindördüz olsun sizinkilerde

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr

sağol baharcım dağıtmaya çalışıyorum işte kafamı.Bizim bebeklere dikicem güzel güzel elbiseler.hatta KK amblemli zıbınlar dikicem

dimi ama canım ya.yakası bi yerde paçası bi yerde olursa tarz modelist burcu derler :)blogumda paylaşırım meşhur olurum

evet blogum var ara sıra yazıyorum ama burdan link verebiliyomuyuz bilmiyorum :S

Son düzenleme:
inşallah canım ya kaliteli yumurtalarımız kaliteli kızanlarımız olsun :) üç ay nerden çıktı canım ya allah mı söyletti ne ?hadi inşallaahhhh

3 ay sonra başlıyorum yani nisan adetinde alllah nasip ederse tüp bebege ondan
ya o degilde bir adet olsamda günümü bilsem bu ay 29 muş dur bakalım ne zaman olacagımı bilmiyorum

sende belirti filan varmı peki diyorumki keşke 21 .gün progestr. bakıtsaydım neyse bir dahaki ay bakalım ne olacak sadece merak işte

dimi ama canım ya.yakası bi yerde paçası bi yerde olursa tarz modelist burcu derler :)blogumda paylaşırım meşhur olurum

evet blogum var ara sıra yazıyorum ama burdan link verebiliyomuyuz bilmiyorum :S

ver kız bakarız blogunu ben gördüm verenleri ama yasakmı bilmiyorum canım ama kişi imzalarını blok isimleri yapanlar var bence yasak değildir ver bakalım adresi:)))))))))

giz benim adet eblirtilerim var.hala baktırabilirsin progesterona adetin 21-22-23. günleri bakılıyo canımyaptır bence bi test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…