Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ya giz bilmiyorum canım ya siz de bana bişeyler söyleyin. ne yapayım yarın ben yarın regl günüm.gideyimmi yoksa haftasonunu geçireyimmi emin olmak için.şimdi gidersem ve hamileysem değerim düşük çıkıcak başka şeylerden şüphelenicekler falan korkuyorum da galiba sonucun negatif çıkmasından.2-3 gün daha halalle yaşasammı diyorum.

Canim bence bekle ama yok bekleyemem dersende kendi takipte oldugun hastaneye degilde baska hastanede tahlilinni yaptira bilirsin kimseye gostermek zorundada kalmazsin farkli bi sonuc cikarsa kendi doktoruna basvurursun

Merhaba arkadaşlar.Ben de PKO luyum.3 tüp bebek denemesi sonucunda Allaha şükür kızıma kavuştum.Kızım 2 yaşına bastı bile.Şimdi ona kardeş istiyoruz.Siz bebeğin gelmesi için neler yapıyorsunuz?Biz temmuz ayına kadar 2. bebiş kendiliğinden olmazsa 4 tane dondurulmuş embriyomuz var onlarla tekrar tüp bebek yaptırmayı düşünüyoruz.Kısmet artık.Bu arada size tavsiyem rahat olmak ve nasibe kısmete inanmak bebek sahibi olmakta çok önemli.Bir de milletin dediğine çok takılmayın.Biz PKO lular tedavi ile çocuk sahibi olmada en şanslı gurubuz.Enin de sonunda Allahın izni ile bebişleriniz olacak.Buna inanın.Sadece bizim bebişler biraz nazlılar.Üstüne üstlük tıpta çok ilerledi ve tüp bebekli bebeklerin diğer bebeklerden tek farkı özel embriyo oldukları için çok akıllı olmaları.Ayrıca PKO insülün direncinin sağlanmaması nedeniyle olmasından glukopaj içmek ve bol bol su içmekte dr. tarafından tavsiye ediliyor.Kendinize iyi bakın ve moralinizi yüksek tutun.Ara ara size bakar , bir şeyler yazarım.

ya giz bilmiyorum canım ya siz de bana bişeyler söyleyin. ne yapayım yarın ben yarın regl günüm.gideyimmi yoksa haftasonunu geçireyimmi emin olmak için.şimdi gidersem ve hamileysem değerim düşük çıkıcak başka şeylerden şüphelenicekler falan korkuyorum da galiba sonucun negatif çıkmasından.2-3 gün daha halalle yaşasammı diyorum.

burcucuğum, bekledikçe sitrese gireceksin yarın adet gününse baktır iyi ya da kötü (inşallah iyi haberler alırsın) en azından sitresten kurtulursun. Yarın kan tahliliyle kesin sonuç çıkar canım benim...

peki idrarda da çıkarmı canım ya gidip de rezil olmak istemiyorum adet günün ne zamandı ne kadar geçti hiçççç bugün adet günüm gibi muhabbetler dönmesini istemiyorum.

peki idrarda da çıkarmı canım ya gidip de rezil olmak istemiyorum adet günün ne zamandı ne kadar geçti hiçççç bugün adet günüm gibi muhabbetler dönmesini istemiyorum.

burcu.sana.çok.kızıyorum.kime.niye.rezil.olacaksın.bune.demek.y.şimdi.
haas.gitmek.zorunda.degilsin.git.plok.ver.12.lira.kan.testini.yaptır.sonucuda.kimseye.sporma.ve.gösterme.b,ize.yaz.burdn.betayı

strese.gireceksin.iyice.yarın.yaptır.kurtul.yarın.güzel.haberle.gel.olmsada.can.saglıgı.saglıklısınız.allaha.şükür

:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:
tamam susutum

Son düzenleme:
yaşamaya devam ettikçe hala bir umut var demektir bazen bende çok kötü olurum neden niiçin diye sonra allah benim gözüme haberlerde veya birinin anlatımıyla şükret mek geliyor ya diyorum bir trafik kazası geçirsen rahmim alınsa ozaman hiç ama hiç bir umut olmayacak çabalayamacaz bile o yüzden en azından bir çözümü var biliyorum çooook zor adet olmamak tedaviye gitmek boş dönmek ama birgün bizde bebeklerimizi kollarımıza alacaz allah kimseyi evlat hasretiyle sınamasın ben hamile olmadığımı anlayacınca adet görememk daha kötü olduğunu anladım çünkü tedaviye başlıyamıyorsun 2 ay ı buluyor adet olmak ben 2011 haziran ayında dokjtora gittim daha bu ay yumurtalık takibi yaptırabildim çünkü adet olamıyorum başlayamıyorduk bol bol dua edelim ve şükredelim

Canım aminnn diyelim.Rabbim bizi yıpratmadan evlat sevgisi aratmadan sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize yaşadığımız kolay değil ama sabır ve dua etmekten başkada birşey gelmiyor elimizden.Allah beterinden korusun ve inşllh dualarımız kabul olsun:KK16:

günaydınlar

burcum.Sabır.tatlım.adet.agrısıda.oluyormuş.hamişlerde.ayNı.sabırrrrrrrrrrrrrr
ne.demiştik.üzülmek.yok.diye.sabah.testini.yaptır.inş.güzel.sonuçlar.gelecek

valla.dengesiz.insan.bitmiyor.ne..diyelim.benimde.yakınımda.iki.akraba.var.eşimin.her.gördüklerinde.sorarlar
kocanız.yanınızda.İSteyen.dogursun.diyorum.yaradan.ne.zaman.gönlü.varsa.veriri

kızlar.biz.kızkardeşimle.eltiyiz.onun.hemen.bebek.oldu.hemde.korunurken.nasıl.aglıyordu.istemiyorum.diye.yanımda.test.yapmıştı.ben.bir.tarafdan.aglıyorum.o.bir.tarafdan.ben.keşke.ben.olaydım.diye.oda..aynı.tabi.
şimdi.1.yaşını.doldurdu.kardeşinizde.olsa.dengesizlik.oluyor.biliyorum.isteyerek.yapmmıyor.yanımda.annem.kuzum.diye.seviyor.hele.kaynım.ya.abinin.olmuyor.işte.yanında.babam.gel.bakalım.diyor.eşim.kucagına.çalıyor.kucagından.aalıyordu.zorla.
konuştıum.ikisiylede..hareketlerinize.dikkat.edin.ben.neyse.ama.eşim.üzülüyor.dedim.
dengesiz.dün.aradı.eşimi.kaynım.oyuncak.telefon.al.gerizekalı.senin.işyerinin.orad.çok.alsana.niye.aradın
eşim.nasıl.sinirlendi.akşam..gözleri.kançanagı.gelmiş.üzüldü.biliyorum

YARADANIM.SANA.AÇILAN.ELLERİMİZİ.BOŞ.ÇEVİRME.EVLAT.HASRETİYLE.SINAMA.BİZİ.........AMİNNNNNNNNNN

Canım benim biz anca birbirimizi anlayabiliriz aynı dertten olanlar anlarmış birbirini.Dert demeyelimde imtihan diyelim.Eşinde üzlmesin o-moral ver yanında olduğunu biliyordur zaten.Rabbim kısa zamanda bebeklerimize kavuştursun inşallah.Burada güzel haberleri hepimiz veririz inşallah Rabbim hepimize yardım etsin:KK16::KK19:

günaydın.kızlar.

burcum.nerdesiniz.hberler.sende.canım
ben.dün.gimsadaki.dr.aradım.degerlerimi.söyledim.siz.pco.degilsiniz.dedi.evet.ya.olamam.neye.dayanarak.dediler.lh.degeri.yüksek.olması.lazım.düşük.bende.adetlerde.düzenli.
dr.o.anlık.birgörünümdür.dedi.

inşallah o gücü kendimde bulabilirim.son bir defa elma yağını deneyip bi daha bi işi bırakıcam:KK50:

günaydın.kızlar.

burcum.nerdesiniz.hberler.sende.canım
ben.dün.gimsadaki.dr.aradım.degerlerimi.söyledim.siz.pco.degilsiniz.dedi.evet.ya.olamam.neye.dayanarak.dediler.lh.degeri.yüksek.olması.lazım.düşük.bende.adetlerde.düzenli.
dr.o.anlık.birgörünümdür.dedi.

Günaydın canım pko değilsen çok güzel bu.Ya doktorlarda değişik biz kime gideceğiz bilmiyorum:KK43:Adetinin düzenli olması çok iyi.İnşallah pko değilsindir ve kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım:KK16:

benim zaten hiçbir zaman adet olamama gibi bir sorunum olmadı zaten .anlamadığım nasıl pko yum ben dakika şaşmaz adetim.napalım kısmet vakti gelecek elbet

selam kızlar yeni doktordan geldim adetimin 13. günü sağğ ve solda 16 ml yumurta oluşmuş birkaçtane daha var ama 11ml dekalımış onlar şimdi bana çatlatma iğnesi verdi ama biri kalçadan diğeri göbekten hangisini bulabilirsen al dedi ama ben hangisi daha faydalı bilmiyorum bir kaç kişi göbekten olanı al dedi sizce hangisi

arkadaşlar merhaba ben aranıza bugün katıldım ben 13 senelik evliyim çocuğum yok çok istiyorum ama olmuyor dr başladım yumurtan çalışmıyor dedi bana klomen ve ovitrel iğne verdi ama ben iğneden korktum nasıl olacak bilmem küçük ince uclu bir iğne değişik ben böyle iğne vurumadım hiç bileniniz varmı ne our iyi sonuç verirmi acıtırmı

selam kızlar yeni doktordan geldim adetimin 13. günü sağğ ve solda 16 ml yumurta oluşmuş birkaçtane daha var ama 11ml dekalımış onlar şimdi bana çatlatma iğnesi verdi ama biri kalçadan diğeri göbekten hangisini bulabilirsen al dedi ama ben hangisi daha faydalı bilmiyorum bir kaç kişi göbekten olanı al dedi sizce hangisi

göbek.veya.kalça.farketmez.ama.en.iysi.ovitelle.yanlış.yazmış.olabilirim
hem.kalçadan.olnı.zor.bulusun.ankarada.olsan.sana.verirdim.inan

göbekten.olan.70.ile.85.rası
kalçadan.ise.10.yda15.lira

sana.ne.zaman.lazım.tatlım.

arkadaşlar merhaba ben aranıza bugün katıldım ben 13 senelik evliyim çocuğum yok çok istiyorum ama olmuyor dr başladım yumurtan çalışmıyor dedi bana klomen ve ovitrel iğne verdi ama ben iğneden korktum nasıl olacak bilmem küçük ince uclu bir iğne değişik ben böyle iğne vurumadım hiç bileniniz varmı ne our iyi sonuç verirmi acıtırmı

canim banada o igneden onerdi ne kadara aldin bugun bende alm

X