Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

slm.hg.aramıza.dh.önce.tedvi.olmadınmı..hormon.degerlerin.nedir

o.igne..göbekdeliginin.yanına.üç.parmak.koy.tam.üçüncü.parmgın.oldugu.yere.vur.bu.gsa.yada.sola.farketmez
ben.birde.pıhtılaşma.vrdı.hergün.kendim.vuruyordum

eger.korkuyorsan.polik.git.vurdur.bu.igne.önemli.tam.zmanında.dr.dedigi.satte.vurunman.lzım
eşimle.ben.gözümüz.saatte.ay.ne.komikti.eşim.saat.ynlış.olmsın.diye.kaç.kişiye.saat.sormuştu

kolay.işler.canım.ya

benim zaten hiçbir zaman adet olamama gibi bir sorunum olmadı zaten .anlamadığım nasıl pko yum ben dakika şaşmaz adetim.napalım kısmet vakti gelecek elbet

cnım.geçmişte.yazmıştın.herhl.

fsh.ve.lh.degerlerini.yzsana.

birde.eger.bu.geçen.seneye.aitse.öyle.aklımda.kldı.bence.tkrar.yaptır

Yarina lazim canim yA bugun bulabile cekmiyim bakalim

giz işyerindeyim şimdi değerler yok aklımda ya bişey diycem sanki benim regl durdu gibi acaba belkide kimbilir inşallaah

giz işyerindeyim şimdi değerler yok aklımda ya bişey diycem sanki benim regl durdu gibi acaba belkide kimbilir inşallaah

lekelenme.olabilir.canım.adet.rengi.nasıl.kokusu.adet.kokusu.gibimi.sen.yinede.dikkat.et.sen.böyle.durmuyacaksın
git.5.liralık.bir.test.al.yarın.sabah.yap.kurtul.eger.adet.devam.etmezse.stresdende.durur

Yarina lazim canim yA bugun bulabile cekmiyim bakalim

cnım.izmirdeymişsin.eger.eczanelerden.bulamazsaan.....sana........iki.tne.depo...numarası.verecegim....burdan.alabilirsin.tabiki.yakınsa.sana..olmazsa.onlar.yardımcı.olurlr...bugün.ra.kapanabilirler.yarın.tatil

0216.554.05.54....bu...mahir.iz.cd.sinde
0232.4628585.......bu...izmir.bornıvada.kazım.dirikde

olmadı bu ayda kızlar olmadııı.ben 2ay önce doktora gittim diane 35 ve glucophage basladık.bir ay kullandım.geçtiğimiz ay klomen kullandım.artı diğer topikte konuşuldu görmüşsünüzdür branca ursuli kullandım.önceden 10mm mi geçmeyn yumoşum 22mm oldu.ve doktor çatlama iğnesi verdi.iğnemi vuruldum.iğnenin olduğu gün sonrası ve 36.saatte ilişki oldu.14.günü test yaptım negatif.dünde adet oldum zaten.kızlar ben 7 ay önce 5haftalık felan düşük yapmıştım.kendiliğimden hamile kaldım.daha doğrusu glucophageyi 5ay düzenli kullandım gebe kaldım.
kızlar size sorum neden bu ay olmadı.yumurtamın boyu gayet ii.ee iğnede oldum.neden olmadı nedenn.kızlar geçen sene yapılan hormon testimde bitek fsh um normaldi.gerisi yüksekti.fazla değil ama yinede yüksekti.acaba hormonlardan mı olmuyor.bi akıll lütfen.birazdan doktora gideceğim büyük ihtimal tekrar klomene baslayacağız.hayıt hapını kullanmak istiyorum ne dersiniz.adını hatırlayamadım ag.... diye bişeydi.:26::26:

hep.neden.diyoruz.hyırlısı.diyeli.güzelim
tekrar.başlıyacakmışsın.ne.güzel.bu.cesareti.kendinde.bulmam

hangi.degerlerin.yüksekki.belkide.sadece.şans.yadaa..............sperm.yumurtayı.dölleyemedi.herşey.olbilir

Ayy inşallah belkide yerleşme kanamasıdır belli mi olur hadi hayırlısı kendine dikkat et sen yinede . Yatarak dinlen ayaklarının altına yastık koy en önemliside sitres yapma sakın...

İnşallah dediğin gibidir Ebirhim.Umut nasıl bir şey böyle ya kırmızı kartı görmek bile umudumu kaybettirmiyo.Hala bir umut işte :18:

canım ya ben aldım 60 tl ye diğer ucuz olanı bulamadım çok ta araştırmak istemedi çalışıyorum çünkü teşekkür ederim birde yarın yapacam iğneyi sizce ne zamana çatlar yardımların için çok teşekkür ederim iyiki varsınız

canım.yarın.sat.kaçta.yapacaksınki

Hakseverrrr beni unutmuşsun bende burdayım aşk olsun.Bende adetin 3.günü klomen kullandım 5 gün adetin 21.günü progestan a baktırcam ama hafta sonuna geliyor ya...

Arkadaşlar sizleri unutmadım tedaviye bir ay ara verdim ben çünkü geçen ay çatlamayan bir yumurta kiste dönüşmüş ve ilaç kullanıyorumm reglden sonra tedaviye devam inşş... İNŞ hepimizin bebişleri olurr :)

günaydın kızlar burcum hadi gel merak içindeyim

sabah güzel uyandım ama sonra iki gözü iki çeşme dayanmak o kadar zorki en ufak birşeye aglar oldum
kızkardeşim(eltim ) benden sonr evlendi şimdi 1 yaşında kuzum var
hava kötü old.için kayn.kalıyolardı sabah eşyalarını dükkana getirdi baktım ne var diye hiç yemedigim şeyler degil önemli olan bogaz degil o anki aklıma gelen kayn ne varsa doldurmu tatlısında cevizine üzümüne kadar versin istem,iyor deilim kaynım buda size dedi
baktım içinde sadece gözleme oturdum agladım eger benimde olsaydı aynısını banada yapardı eminin çok iyidir kayn ama psikol. bozuldu oturdum agladım eşim görmedi allahtan

yaradanım kollarımızı boş koymasın ama hayırlısı ise nasip etsin

Bende bu iğneden vuruldum bu ay şu anda beklemedeyim cumartesi vuruldum pazartesi dr a gittim çatlamış dedi ve hastanede dr um vurul dedi hiç acıtmiyo benim yumurtam da 23 mm di ınş hakkında hayırlısi olur.
Giz canım üzülme elbet bizde birgün yaşayacağız o güzel günleri sen bize hep moral veriyorsun seni böyle görünce üzülüyorum topla kendini herşey olacağına varır.
Burcu canım hakkında hayırlısi buymuş sen yinede reglin devam etmezse yap testi haber ver bize
Bende bu arada hâla regl olmadım şükür pazartesiye az kaldı ınş güzel haberlerimi veririm. Kızlar cepten giriyorum evde değilim k.validemdeyim hemen cevap veremeyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…