Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

yok canım gelmedi de belim 2 saat içinde regl olcakmşım gibi sinyal vermeye başladı çok moralim bozuk işyerinde olmasam ağlayacağım nerdeyse.akşam hep bebek muhabbetleri anlatıldı. onun olmuyomuş bunun olmuyomuş.bağırıcaktım herkesin içinde benim de olmuyo diye :KK43::KK43::KK43::KK43:

benimde pazartesiden beri belim ağrıyor ve adet sancılarım var hafiftan sen moralini yüksek tut hamilelik belirtielri ile adet belirtileri neredeyse aynı herşeyin hayırlısı olaacak hakkımızda Rabbim neyi yazmışsa o olacak bu yüzden onun bunu dediğini boşver sen Rabbimize tevekkül edelim O herşeyin en hayırlısını verir bizim hakkımızda bebiş olursa ne ala çünkü biz bunu çok istiyoruz ama olmazsa demekki Rabbimiz biliyorki şimdi zamanı değil o yüzden içini ferah tut ve sabırla bekle hakkımızda herşeyin hAyaırlısını verecek RAHMAN olan RABBİMİZ....

cennetkokulum sen de gün mü sayıyodun.kaç gün var adetine?

evet cnm ama benim adet salı günüydü geçti ancak benim yumurtlama geç oldu bu ay takip yaptırmıştım dr iki hafta içinde olmazsan gebelik var dedi bende pazartesiyi bekliyorum o gün iki hafta doluyo yani şafak 4 gün cnm senin ne zaman

yok canım gelmedi de belim 2 saat içinde regl olcakmşım gibi sinyal vermeye başladı çok moralim bozuk işyerinde olmasam ağlayacağım nerdeyse.akşam hep bebek muhabbetleri anlatıldı. onun olmuyomuş bunun olmuyomuş.bağırıcaktım herkesin içinde benim de olmuyo diye :KK43::KK43::KK43::KK43:

Günaydın canım moralini yüksek tut hepimizin başında kolay değil bu yaşadıklarımız illaki hepimizin çevresinde soran oluyordur çocuk nezman geliyor diye?İnsanların bu anlamsız sorularındanda gıcık alıyorum.Allah nezaman verirse ozaman diyesim geliyor bazen.Bana çok soran olmadı neyseki.Eşimin arkadaşına gitmiştik geçnde evlerine işte eşimle dışardayken sormuş ee nezamn yiğen geliyor vs diye.Bizim flört dönemimiz doğru düzgün olmadı hızlı oldu herşey tanışma evlenme vs.Oyüzden gerçketen hemen çocuk düşünmedik biraz gezelim birbirimizi tanıyıp beraberce yaşayalım dedik.Ama artık bundan sonra istiyoruz nasipse.Ama bizi streste çok etkiliyor.sadece pko değil streste karışınca daha karmaşık oluyor.Allah merhamet etsin yüzümüze baksın inşallh.Aratmasın çocuk.İnsanlara laf düşürmesin rabbim niye çocukları olmuyor diye.Olgun insanlar kadar dengesiz cahil insanda çok oyüzden öyleleriyle uzak olmak lazım.:KK20:

evet cnm ama benim adet salı günüydü geçti ancak benim yumurtlama geç oldu bu ay takip yaptırmıştım dr iki hafta içinde olmazsan gebelik var dedi bende pazartesiyi bekliyorum o gün iki hafta doluyo yani şafak 4 gün cnm senin ne zaman

Günaydın canım hadi güzel haberlerinizi alalımda bizde sevinelim hepinize insan bir umutla bekliyor işte.Oysaki etrafımızda çocuk doğurup çocuğunun kıymetini bilmeyen sokağa atan okadar insan varki farkındaysanız çocuklara çok düşkün çok seven kişilerde illaki bir sağlık sorunu çıkıyor.Buda ALLAH'ın bir sınavı işte bizi imtihan ediyor nasıl sabredip sabretmicekmi diye.Ben inanıyorumki bir ayette diyorki her zorluğun arkasında bir kolaylık vardır inşallh bizim bu zorlu günlerimizden sonra bol bebekli günlerimiz olucak hep birlikte dua etmekten başka bir şey gelmez elimizden:KK16:

benim yarın regl olmam(am) lazım canım.burdaki herkese dua ediyorum.sizlerde edin.kulun kula duası kabul olurmuş.

Günaydın canım moralini yüksek tut hepimizin başında kolay değil bu yaşadıklarımız illaki hepimizin çevresinde soran oluyordur çocuk nezman geliyor diye?İnsanların bu anlamsız sorularındanda gıcık alıyorum.Allah nezaman verirse ozaman diyesim geliyor bazen.Bana çok soran olmadı neyseki.Eşimin arkadaşına gitmiştik geçnde evlerine işte eşimle dışardayken sormuş ee nezamn yiğen geliyor vs diye.Bizim flört dönemimiz doğru düzgün olmadı hızlı oldu herşey tanışma evlenme vs.Oyüzden gerçketen hemen çocuk düşünmedik biraz gezelim birbirimizi tanıyıp beraberce yaşayalım dedik.Ama artık bundan sonra istiyoruz nasipse.Ama bizi streste çok etkiliyor.sadece pko değil streste karışınca daha karmaşık oluyor.Allah merhamet etsin yüzümüze baksın inşallh.Aratmasın çocuk.İnsanlara laf düşürmesin rabbim niye çocukları olmuyor diye.Olgun insanlar kadar dengesiz cahil insanda çok oyüzden öyleleriyle uzak olmak lazım.:KK20:

evet canım ya insanlar ne meraklı.sevgiliyken evlilik ne zaman ,evlenince çocuk ne zaman,ikinci çocuk ne zaman .hayret bişey ya size ne dimi yani.hiç adetim değildir birine bu tarz sorular sormak.

Aminnnnnnn.... Bazen öyle bir çıkmazın içinde hissediyor ki insan kendini; yaşamın hiçbirşeyinden zevk alamaz hale geliyor,artık herşeyin bittiğini, hiçbirşeyin istediğimiz gibi gitmeyeceğini düşünüyoruz... Şuan çıkmazdayım ,kafam karmakarışık, herşeyden vazgeçmiş modundayım offfff....:KK14::KK14::KK14:

yaşamaya devam ettikçe hala bir umut var demektir bazen bende çok kötü olurum neden niiçin diye sonra allah benim gözüme haberlerde veya birinin anlatımıyla şükret mek geliyor ya diyorum bir trafik kazası geçirsen rahmim alınsa ozaman hiç ama hiç bir umut olmayacak çabalayamacaz bile o yüzden en azından bir çözümü var biliyorum çooook zor adet olmamak tedaviye gitmek boş dönmek ama birgün bizde bebeklerimizi kollarımıza alacaz allah kimseyi evlat hasretiyle sınamasın ben hamile olmadığımı anlayacınca adet görememk daha kötü olduğunu anladım çünkü tedaviye başlıyamıyorsun 2 ay ı buluyor adet olmak ben 2011 haziran ayında dokjtora gittim daha bu ay yumurtalık takibi yaptırabildim çünkü adet olamıyorum başlayamıyorduk bol bol dua edelim ve şükredelim

günaydınlar

burcum.Sabır.tatlım.adet.agrısıda.oluyormuş.hamişlerde.ayNı.sabırrrrrrrrrrrrrr
ne.demiştik.üzülmek.yok.diye.sabah.testini.yaptır.inş.güzel.sonuçlar.gelecek

valla.dengesiz.insan.bitmiyor.ne..diyelim.benimde.yakınımda.iki.akraba.var.eşimin.her.gördüklerinde.sorarlar
kocanız.yanınızda.İSteyen.dogursun.diyorum.yaradan.ne.zaman.gönlü.varsa.veriri

kızlar.biz.kızkardeşimle.eltiyiz.onun.hemen.bebek.oldu.hemde.korunurken.nasıl.aglıyordu.istemiyorum.diye.yanımda.test.yapmıştı.ben.bir.tarafdan.aglıyorum.o.bir.tarafdan.ben.keşke.ben.olaydım.diye.oda..aynı.tabi.
şimdi.1.yaşını.doldurdu.kardeşinizde.olsa.dengesizlik.oluyor.biliyorum.isteyerek.yapmmıyor.yanımda.annem.kuzum.diye.seviyor.hele.kaynım.ya.abinin.olmuyor.işte.yanında.babam.gel.bakalım.diyor.eşim.kucagına.çalıyor.kucagından.aalıyordu.zorla.
konuştıum.ikisiylede..hareketlerinize.dikkat.edin.ben.neyse.ama.eşim.üzülüyor.dedim.
dengesiz.dün.aradı.eşimi.kaynım.oyuncak.telefon.al.gerizekalı.senin.işyerinin.orad.çok.alsana.niye.aradın
eşim.nasıl.sinirlendi.akşam..gözleri.kançanagı.gelmiş.üzüldü.biliyorum

YARADANIM.SANA.AÇILAN.ELLERİMİZİ.BOŞ.ÇEVİRME.EVLAT.HASRETİYLE.SINAMA.BİZİ.........AMİNNNNNNNNNN

günaydınlar

valla.dengesiz.insan.bitmiyor.ne..diyelim.benimde.yakınımda.iki.akraba.var.eşimin.her.gördüklerinde.sorarlar

kızlar.biz.kızkardeşimle.eltiyiz.onun.hemen.bebek.oldu.hemde.korunurken.nasıl.aglıyordu.istemiyorum.diye.yanımda.test.yapmıştı.ben.bir.tarafdan.aglıyorum.o.bir.tarafdan.ben.keşke.ben.olaydım.diye.oda..aynı.tabi.
şimdi.1.yaşını.doldurdu.kardeşinizde.olsa.dengesizlik.oluyor.biliyorum.isteyerek.yapmmıyor.yanımda.annem.kuzum.diye.seviyor.hele.kaynım.ya.abinin.olmuyor.işte.yanında.babam.gel.bakalım.diyor.eşim.kucagına.çalıyor.kucagından.aalıyordu.zorla.
konuştıum.ikisiylede..hareketlerinize.dikkat.edin.ben.neyse.ama.eşim.üzülüyor.dedim.
dengesiz.dün.aradı.eşimi.kaynım.oyuncak.telefon.al.gerizekalı.senin.işyerinin.orad.çok.alsana.niye.aradın

YARADANIM.SANA.AÇILAN.ELLERİMİZİ.BOŞ.ÇEVİRME.EVLAT.HASRETİYLE.SINAMA.BİZİ.........AMİNNNNNNNNNN

Aminnnnnnnnn.... Rabbim tez zamanda verir inşallah canım hemde ikiz biri kız, biri erkek.RABBİM SİZİNDE YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAHHHH....:KK16: :KK16:

günaydınlar

Canım allah yardımcın olsun sabret stres yapma kendine vakti gelince olur inşallah

Allahım doğru vakti bekliyor biliyorum.İnşallaaahh olucak hepimizin kızanları(kızan:trakyada çıocuk demek) :)))

yaşamaya devam ettikçe hala bir umut var demektir bazen bende çok kötü olurum neden niiçin diye sonra allah benim gözüme haberlerde veya birinin anlatımıyla şükret mek geliyor ya diyorum bir trafik kazası geçirsen rahmim alınsa ozaman hiç ama hiç bir umut olmayacak çabalayamacaz bile o yüzden en azından bir çözümü var biliyorum çooook zor adet olmamak tedaviye gitmek boş dönmek ama birgün bizde bebeklerimizi kollarımıza alacaz allah kimseyi evlat hasretiyle sınamasın ben hamile olmadığımı anlayacınca adet görememk daha kötü olduğunu anladım çünkü tedaviye başlıyamıyorsun 2 ay ı buluyor adet olmak ben 2011 haziran ayında dokjtora gittim daha bu ay yumurtalık takibi yaptırabildim çünkü adet olamıyorum başlayamıyorduk bol bol dua edelim ve şükredelim

Haklısın canım,Allah beterinden korusun deyip şükretmek gerek ; Fakat bazen karamsarlığa düşüyoruz işte...Rabbim isteyen herkese ,hepimize versin inşallah bebek...

benim yarın regl olmam(am) lazım canım.burdaki herkese dua ediyorum.sizlerde edin.kulun kula duası kabul olurmuş.

Kızlar,bugün bu saatlerde cuma giriyor.Mübarek cuma hürmetine ALLAH kimin ne muradı,kimin neye ihtiyacı varsa fazlasıyla versin inşallah...Hepimize sağlıklı, hayırlı güzel evlatlar nasip etsin, hepimizin yüzünü güldürsün inşallahhhhhhh....:emir_bebek::emir_bebek:

burcu.sabah.gidekmisin.kan.tahliline

ben.hep.sabır.diledim.hiç.olmayacak.demedim
bu.yolda.ilk.önce.kendi.ailem.sonra.kk.destek.oldu
eşimmi.en.son.destekçim.biliyorum.oda.üzülüyor.ama.belli.etmiyor.olacak.ya.kesin.olack.2012.benim.ugurlu.yılım.olacak

ya giz bilmiyorum canım ya siz de bana bişeyler söyleyin. ne yapayım yarın ben yarın regl günüm.gideyimmi yoksa haftasonunu geçireyimmi emin olmak için.şimdi gidersem ve hamileysem değerim düşük çıkıcak başka şeylerden şüphelenicekler falan korkuyorum da galiba sonucun negatif çıkmasından.2-3 gün daha halalle yaşasammı diyorum.

burcu.sabah.gidekmisin.kan.tahliline

ben.hep.sabır.diledim.hiç.olmayacak.demedim
bu.yolda.ilk.önce.kendi.ailem.sonra.kk.destek.oldu
eşimmi.en.son.destekçim.biliyorum.oda.üzülüyor.ama.belli.etmiyor.olacak.ya.kesin.olack.2012.benim.ugurlu.yılım.olacak

İnşallah canım inşallah sağlıklı bir kızın birde oğlun olsun (ikiz)... :KK16:

X