Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

günaydın.kızlar

burcu.ne.durumdasın.canım
benim.durumum.farklı.cnım.üstüne.görme.olsa.çok.az.bir.iki.damla.olur.kesilirdim

adet.agrısı.başladıki.nasıl.back.bel.kopuyor.birde.soguk.offfffff

olsun canm ya hayırlısı.. normalde günündemi oluyodun.. çocuk olacağı zaman adet öne çekermiş bi topikte okudum:))

öyle karışık duygular içindeyim ki .ya hamile değilsem ÇOK HAYAL KURDUM ÇOK ÜMİTLENDİM BU AY .TAMAM HAMİLE DEĞİLSEM DE DÜNYANIN SONU DEĞİL AMA AYNI ŞEYLERİ YAŞAMAYA TEKRAR GÜÇ LAZIM. ÇOK ÇOK STRESLİYİM.GELİN BURDA ÇARŞIDA Bİ YERLERDE GEZELİM.İÇİM İÇİME SIĞMIYO VAKİT GEÇMİYO

Gnaydın canım mecbur kalınca göze alıyoruz başı şeyleri napalımRahim filmi nasıl çekiliyor çatalamı yatıyoruz yani çocuk tedavisine geçince bendende isticekler galiba rahim filmi şimdi çektirsem olurmu sence?

Evet canım genelde araştırma hastanelerinde oluyor bu durumlarAllah düşürmesin doktorlarıda başımızdan eksik etmesin sağlık için bazı şeylere katlanılıyor işte

Günaydın sveh nasılsın canımİlk defa duyuyorum adetliyken muayene olunduğunu geçmiş olsun canımcım.Evet Rabbim herşeyin dengesini düzenini kurmuş.Allah beterinden korusun

Canım stres yapmamaya çalış Allah hayırlısını versin inşallh umarım güzel haberler alırsın olmasada canın sagolsun herşeyin sonu değil sonuçta hepimiz tedavi aşamasındayız Allah bilir gününü saatini bizlere biraz sabretmek düşüyor yoksa umutsuzluğa kapılarak hayatın tadıda kalmaz.İnşllh senin için güzel olan neyse o olur.Çarşı derken nerde çarşı yani anlamadımdaHangi şehirdeydin sen Burcu?

edirne canım:) şuan iş yerindeyim ama içim içime sığmıyo çıkıp gezmek vakit geçirmek istiyorum:)

slm kızlar nasılsınız

BURCU bende bekleme sürsindeyim seni anlıyorum cnm korku ümit hepsi bi arada heveslensen bi dert heveslenmeden olmuyo dr sana

ihtimal vermiş bide hiç düşünmeden olmmuyodur senin için dr bna da iki hafta içinde adet olmazsan büyük bi ihtimal gebelik vardır

dedi benimde bi haftam kaldı aslında yarın adet günüm ancak yumurtlama geç oldu bende gecikebilir heyecanlı bekleyiş devam ediyo

bende cuma günü test alsammı ki diyorum pazartesiye kadar olmazsam kan testi yaptıracam ama zaman geçmiyo sanki

edirne canım:) şuan iş yerindeyim ama içim içime sığmıyo çıkıp gezmek vakit geçirmek istiyorum:)

İş çıkışı gezersin canım bende Bursadayım.Haklısın güzel haberler almak için heyecanlanmak gayet normal inşallh güzel haberle gelirsin

A.s canım teşekkürler sen nasılsın ben diyet ve sporla uğraşıyorum diyetisyene gittim verdiği listeyi uyguluyorumm.İnşllh bu sfer hedefime ulaşıp bir an önce çocuk tedavisine geçerim.Hadi hakkında hayırlısı güzel haberler alman dileğiyle

Günaydın sveh nasılsın canımİlk defa duyuyorum adetliyken muayene olunduğunu geçmiş olsun canımcım.Evet Rabbim herşeyin dengesini düzenini kurmuş.Allah beterinden korusun

iyiyim canm teşk ederim sen nasılsınnn en kısa zamanda kiloları verip bebişinin kilolarını alırsın inşallahhh nasıl doktorun memnun musun tahlil fln yaptımı direk diyet mi verdi

tatlım bi geçte tedaviye ozaman çektirirsin filmden snra hamile kalma ihtimali yüksekmiş:) rahim filmii çatala yatmıyosun gerisini çektirince görürsün fazla korkulcak bişi diil çok az cann yanıyo okadar bni çok korkuttular ben anestezili istedim hatta ama yemek yediğim için yapamadı doktor iyikide öle olmamış boşa okadar para vercekmişim

ya erken döllenmeryse çıkar sanırım gebelikten bi hafta sonra çıkıyomuş bide snn değerde yükselmişş kaç gün kaldı gününe:44:

cuma günü regl olmam lazım.internette kaç haftalık gebe olduğunu hesaplayıcalar varya onlardan yaptım 3+1 hamile çıkıyo ama idrar testi almak istemiyorum negatif çıkarsa üzülücem.ben cuma giderim herhalde ama gidince ne diycem ki test yaptırcam kaç gün geçti hiç:S

ve o değer benim 21. gün değerim bugün 24. günüm

Son düzenleme:

evet canım ya şu beklemek çok zor iş koşarak hastaneye gidip test yaptırmak istiyorum

inşallah vardır gebelik cnm yaa.. bende bu ay olmadı öbür aya çokkk istiyorum hamile kalmak gün geçtikçe özlemim artıyo.. tedavilerde bana yeterli gibi gelmiyo bikere baktı yumurtan 16 mm dedi yolladı bidaaki ay klomen kullan gel ded. insan bidaha çağırır bakar büyüdümü çatladımı diee... off çokk karışık kafam dünyann parasını veriyorum bide. başka doktoramı başlasam ama buralarda hçç öle ünlü bi doktorda yok napcam bilmiyorummmmmmmmmmmmmmm

ya ne desemki:44: çok zor beklemek onu bildiğim için git yaptır diyorum ama erken olduğu içinde çıkmazsa çok üzülcez.. o yüzden bekle istersen cnm birz daha... ordaki hemşireler soruyomu kaç gün geçti die onlara ne ki allam ya bana hçç sormadılarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…