Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

inşallah vardır gebelik cnm yaa.. bende bu ay olmadı öbür aya çokkk istiyorum hamile kalmak gün geçtikçe özlemim artıyo.. tedavilerde bana yeterli gibi gelmiyo bikere baktı yumurtan 16 mm dedi yolladı bidaaki ay klomen kullan gel ded. insan bidaha çağırır bakar büyüdümü çatladımı diee... off çokk karışık kafam dünyann parasını veriyorum bide. başka doktoramı başlasam ama buralarda hçç öle ünlü bi doktorda yok napcam bilmiyorummmmmmmmmmmmmmm:KK14::KK14::KK14:

klomeni kaç tane verdi canım sana.günde kaç tane kullandın.bende ilk defa klomen kullandım 5 gün 1er adet aldım.inşallah canım biran önce gebelik haberini alırız seninde benimde

klomeni kaç tane verdi canım sana.günde kaç tane kullandın.bende ilk defa klomen kullandım 5 gün 1er adet aldım.inşallah canım biran önce gebelik haberini alırız seninde benimde

bnde 1er tane kullandım busefer günde 2 tane verdi. bide ilk gittiğimde 6 ay kullanmak lazm klomeni fln dedi bn bekleyemem en azından çatlatma iğnesi fln yapsnn

sende ilk mi kullandn klomeni bide başka ilaçta kullanıyomusun. seni kaç kere çağırdı. nekadar büyüdü yumurtan:KK54:

gemiş olsun cnm.. ya ben ilk gittiğimde doktora 2 3 sene önce bi bayandı işte adetliydim muayne etmedi bn hep adetliyken muayne edilmiyo sanıyodm ama ediliyomuş benide ilk üniv. hastanesinde ettiler... başıma ne geldiyse orda geldi:KK53: ama korkma doktor iğrenmedkten snra biz napabiliriz:KK1: korkulcak bişi yok.. eşine gelince onların işi en kolayı ztn bu süreçte sinir oluyorum bazenn:KK47: ama napcan Rabbim öle yaratmış zaten canlrı acısaydı bırak çocuğu napcan derdi hçç tedavi fln olmazlardı sanırım. rabbim herşeyin en iyisini biliyo..

haklısın canım ama cok korkuyorum nasıl muayene olucam bilmem... adetime bir iki gün kala doktoru arayıp sorucam,bu arada önce kadın doktora gidip göreyim nasıl bişey diyorum daha sonra önerilen erkek doktora gitmeye cesaret edebilirim belki :))

haklısın canım ama cok korkuyorum nasıl muayene olucam bilmem... adetime bir iki gün kala doktoru arayıp sorucam,bu arada önce kadın doktora gidip göreyim nasıl bişey diyorum daha sonra önerilen erkek doktora gitmeye cesaret edebilirim belki :))

korkmaa korkarsan kendini sıkarsın cann acır sn kaç yıllık evlisin ne zamandr bebek istiyosn

sende ilk mi kullandn klomeni bide başka ilaçta kullanıyomusun. seni kaç kere çağırdı. nekadar büyüdü yumurtan:KK54:

ilk defa kullandım canım.sadece bu ay ben ilaçlı tedavi gördğm önce duphaston sonra klomen ama benim yumurta boyutunu söylemedi bana.sadece çok güzel 2 tane yumurtan oluşmuş demişti.

korkmaa korkarsan kendini sıkarsın cann acır sn kaç yıllık evlisin ne zamandr bebek istiyosn

8 ay olacak evleneli.. korunmayalı da 3 ay olacak... ama bebek isteğim çok arttı,burda yorumları gördükçe daha cok ister oldum olmaz ya da geç olur diye korkar oldumm...
biliyorum daha en başlarda ümitsiz olmamak gerek ama ister istemez bu konuya odaklandım... sen ne zaman basladın tedaviye,ilaç tedavisi yaklaşık ne kadar sürer diyor doktorlar..

ya ne desemki:44: çok zor beklemek onu bildiğim için git yaptır diyorum ama erken olduğu içinde çıkmazsa çok üzülcez.. o yüzden bekle istersen cnm birz daha... ordaki hemşireler soruyomu kaç gün geçti die onlara ne ki allam ya bana hçç sormadılarr

sorarsalar diye çekiniyorum.diycekler salağa bak daha günü geçmemiş :) :KK52::KK52:

ilk defa kullandım canım.sadece bu ay ben ilaçlı tedavi gördğm önce duphaston sonra klomen ama benim yumurta boyutunu söylemedi bana.sadece çok güzel 2 tane yumurtan oluşmuş demişti.

peki tedaviye ne kadar süre sonra basladı doktorun... bana 6 ay olmazsa sonra bakarız dedi :KK43:

bnmde bnm sanki üçüz olcakmış gibi geçiyo ama en iyisini Allah bilir:KK1:

aayyy ne güzel yaaaaa inşşaaah canım .ben de ikiz çok istiyorum.annemin teyze kızları ikiz .babamın halaları ikiz.eşimin amcasının torunu ikiz ( bu uzak oldu biraz ama) vallaaa çok istiyorum.sonra da diyorum allahım bir tane versin ona da razıyım.

8 ay olacak evleneli.. korunmayalı da 3 ay olacak... ama bebek isteğim çok arttı,burda yorumları gördükçe daha cok ister oldum olmaz ya da geç olur diye korkar oldumm...
biliyorum daha en başlarda ümitsiz olmamak gerek ama ister istemez bu konuya odaklandım... sen ne zaman basladın tedaviye,ilaç tedavisi yaklaşık ne kadar sürer diyor doktorlar..

3 senem doldu 4e girdk:KK43:( bn hç korunmadm eşim korunuyodu başlarda.. bi tedaviye başlayıp sonunu getrmedm erken die ama artık çok istiyorum bende.... 6ay klomen diyolar snra aşılama.. hormon bozukluğu var bnde

4 yıldır olmuyor canım.4 yıldır uğraşıyoruz ama tedavilerim hep yarım kaldı.ilk defa ilaç kullandım.

3 senem doldu 4e girdk:KK43:( bn hç korunmadm eşim korunuyodu başlarda.. bi tedaviye başlayıp sonunu getrmedm erken die ama artık çok istiyorum bende.... 6ay klomen diyolar snra aşılama.. hormon bozukluğu var bnde

inşalllah güzel haberleri hep beraber alırız kızlar... Allahım bu güzel duyguyu hepimize tattırsın inşallah.. her isteyene...

tedavilerimiz aynı:)) ben bu ayda kullanıyorm duphastonu adet düzenleyici die verdi bana sanırım.. hadi bakalım hangimiz daha önce anne olcakk:KK55::KK49::KK49:

herkesin kazanmasını istediğim tek yarış sanırım bu :):21::21::21:

Giz nerelerdesin ne okuyosun

Son düzenleme:
burcu.canım.annemde.öyle.söyler.hep.erken.oldum.dedim.7.gün.sürdü.dedim.rahmimi.temizliyor.ne.dedi.şu.çönümdeki.iki.ayı.degerllendirecegim.ama.umudum.yok.yine.yaradan.bilir.bende.fsh.yüksekligide.var.eşimde.hareket.sorunu.ilaçları.bıraktık.ama.detten.sonra.başlıyacagız.geri.

bşrde.dr.sana.ne.zaman.yumurta.çatladı.dedi.yani.ilk.ilişki.günü.ne.zaman.dedi

rahim.film,inden.korkmayın.

sveh.arkadaşım.dr.seni.kontrol.etmesi.lazım.iki.günde.bir.ne.kadar.kaç.mm.olmuş.diye.

burcu.canım.annemde.öyle.söyler.hep.erken.oldum.dedim.7.gün.sürdü.dedim.rahmimi.temizliyor.ne.dedi.şu.çönümdeki.iki.ayı.degerllendirecegim.ama.umudum.yok.yine.yaradan.bilir.bende.fsh.yüksekligide.var.eşimde.hareket.sorunu.ilaçları.bıraktık.ama.detten.sonra.başlıyacagız.geri.

bşrde.dr.sana.ne.zaman.yumurta.çatladı.dedi.yani.ilk.ilişki.günü.ne.zaman.dedi

rahim.film,inden.korkmayın.

sveh.arkadaşım.dr.seni.kontrol.etmesi.lazım.iki.günde.bir.ne.kadar.kaç.mm.olmuş.diye.
adetin 3. günü gittim rahim temiz gözüküyor güzel dedi. klomeni kullan dedi kullandım gittim 2 yumurta var bu günden itibaren ilişki dedi.yani adetin 12.gününden sonra başlamıştık biz zaten

adetin 3. günü gittim rahim temiz gözüküyor güzel dedi. klomeni kullan dedi kullandım gittim 2 yumurta var bu günden itibaren ilişki dedi.yani adetin 12.gününden sonra başlamıştık biz zaten

ne.zaman.adet.olmuştun.
yumurtan.kendisi.çatladı.degilmi.herhangi.çtlatma.ignesi.filan.yok

merhaba hanımlar
internette gezerken saraçoğlunun sitesinde polikistik over kürü diye bi ürün gördüm:44:
çay şeklinde hazırlanmış vev beraberinde soğan kürü uygulanıyomuş
aranızda kullanan varmı sizce faydalı mıdır:18:

X