Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ne.zaman.tahlil.yap.dedi.birşey.dedimi

carşamba.yada.perşembe.kan.tahlil.yaptırrsan.çıkar.birde.sakın.idrar.yapma.yanıltır.üzülürsün
eşine.verdinmi.müjdeyi.

ben.karışmam.ilk.tahlillere.ben.yorum.yaptım.inş.hamişsindirde.tatlımı.gönderirsin.çok.sevindim.inannnnnnnnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

.......................................:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:.......................................
...................................................:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:..............................................
................................................................:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:..............................................

bi yandan da fazla kaptırmak istemiyorum da kendimi .diyorum belki klomen yüzünden böyle yüksek çıkmıştır burcu kapılma hemen :) sonra çünkük hayal kırıklığı çok zor.

ne.zaman.tahlil.yap.dedi.birşey.dedimi

carşamba.yada.perşembe.kan.tahlil.yaptırrsan.çıkar.birde.sakın.idrar.yapma.yanıltır.üzülürsün
eşine.verdinmi.müjdeyi.

ben.karışmam.ilk.tahlillere.ben.yorum.yaptım.inş.hamişsindirde.tatlımı.gönderirsin.çok.sevindim.inannnnnnnnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

.......................................:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:.......................................
...................................................:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:..............................................
................................................................:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:..............................................

inşalllaaahhh istediğin tatlı olsun canım benim. evet aslında ilk müjdeyi sen verdin bana.ne kadar ümitlenme desende ben ümitlenmiştim daha senin mesajı okuduğum gibi hayal kurmaya başlamıştım .çıkarmı canım perşembe ayy inşallah ben eşime 10 gün sonra dedim başımın etini yemesin diye.10 gün bekliycez regl olmazsam hamileymişim dedim.

bi yandan da fazla kaptırmak istemiyorum da kendimi .diyorum belki klomen yüzünden böyle yüksek çıkmıştır burcu kapılma hemen :) sonra çünkük hayal kırıklığı çok zor.

canım.kendine.eşine.şöyle.söyle

bu.sonucun.yüksek.çıkması.iyi.çünkü.ben.yummurtlaya.biliyorum.ve.çok.aaz.bir.dozlada.çatlıyabiliyor
bu.demekki.önümüzdeki.aylarda.şansım.yüksek.bir.klomenle.böyle.oluyorsa.igne.tedavisiyle.ben.üçüzdogururum.de

sonuç.ne.olursa.olsun.mutlu.ol.senin.şu.durumun.bizlere.umut.inan.ya.ne.güzel.yumurtan.var.ve.çat.deyip.çatlıyor

benden.çok.küçüksün.blan.olarak.diyorum.için.rahat.olsun.kafana.takma.yürü.yolunda

inşalllaaahhh istediğin tatlı olsun canım benim. evet aslında ilk müjdeyi sen verdin bana.ne kadar ümitlenme desende ben ümitlenmiştim daha senin mesajı okuduğum gibi hayal kurmaya başlamıştım .çıkarmı canım perşembe ayy inşallah ben eşime 10 gün sonra dedim başımın etini yemesin diye.10 gün bekliycez regl olmazsam hamileymişim dedim.

yaa beklenirmi 10 gün:KK53: 5 gün snra kanda baktır çıkar ztn varsa nie beklicenki on günn çatlarız ortadan ikiye:KK1:

o kadar kötü şeyler atlattık ki 2011 de çok ihtiyacımız var bir bebeğe.yaklaşık 1 yıl psikolojik tedavi gördüm.karşı komşumu 100 yerinden bıçaklanmış olarak evde buldum.40 gün katil bulunmadı neler yaşadık bir bilseniz.sakinleştirici kullandım hep bir yandan bırkmak istiyordum o ilaçları ama bırakınca kafayı yiyordum.nihayet cesaret edip bıraktım.hep dua etttim bir bebek olsun gündem değişsin kafam dağılsın diye.allahım sen hayırlısını biliyosun diye.inşaaalllaaahhh kabul olmuştur dualarım.

iyi.demişşsin.eşine
ben.senin.durumunla.ilgili.ssitelere.ggirdim.okudum.genelde.4.veya.5.gün.sonra.ögrenmişler

sen.cuma.günü.yaptır.gizlice.eşine.deme.saglık.ocagı.vrsa.çyakınlarda.aç.karnına.git.ögren
yada.özelde.taş.çatlasın.20.lira.eşine.söyleme.ama.

he şunları yazayım incir çok yedim.eşim çok fazla keçiboynuzu içti.her gün birlikte olduk yumurtlama boyunca.bal çörekotu yedim.arısütü bal polen yedim.çok dua ettim.yusuf suresi okudum.sizde yapın lütfen belki hep beraber doğururuz.( yalnız ben ne kadar havaya girmedim desemde sanırım artık hamile olduğumu benimsedim iyice .allahım sen utandırma bizleri):KK49:

iyi.demişşsin.eşine
ben.senin.durumunla.ilgili.ssitelere.ggirdim.okudum.genelde.4.veya.5.gün.sonra.ögrenmişler

sen.cuma.günü.yaptır.gizlice.eşine.deme.saglık.ocagı.vrsa.çyakınlarda.aç.karnına.git.ögren
yada.özelde.taş.çatlasın.20.lira.eşine.söyleme.ama.

neyden 4 yada 5 gün sonra bu tahlildenmi canım

Son düzenleme:
daha doktor bu cümleyi söyledi.ilk sen geldin aklıma vallahi yaa.31 aralık son adetim.doktor şimdi regl olmanı bekliycez olmazsan gel dedi.nasıl içim kıpır kıpır anlatamam size allahım en kısa zamanda isteyen herkesin kucağına melek koysun.

harika yaa ne güzel bir haber umarım kesinleşir...
kızlar size birsey danısmak istiyorum ben 8 aylık evliyim.. korunmayı bırakalı 3 ay olacak bu ay, pcosluyum bu yüzden evlenmeden önce uzun süre yasmin kullandım.. korunmayı bırakıp bebek düşünmeye basladığım zaman doktora gittim,folik asit verdi hormon tahlili yapıp sonuçların normal oldugunu söyledi.. 6 ay dene sonrasında gel dedi daha bir bucuk ay oldu ama ben beklemek istemiyorum kızlar..
okuduğum kadarıyla hiç problem olmayanlar bile uzun süre uğrasıp öyle bebek sahibi oluyorlar ki ben pcos luyum :KK43:
şimdi çok başarılı bir doktor buldum ona muayene olayım diyorum ve tedavi süreci başlasın istiyorum.. sizce ne yapmalıyım beklenen adet tarihime 10 gün var ne zaman muayeneye gitmeliyim... adet sonrası mı, yoksa pazartesi gitsem mi... adetin 2. günü tekrar test yaptırmakta mantıklı geliyor ama adetliyken muayene olmaz napsam acaba fikirlerinizi bekliyorum

kızlar size birsey danısmak istiyorum ben 8 aylık evliyim.. korunmayı bırakalı 3 ay olacak bu ay, pcosluyum bu yüzden evlenmeden önce uzun süre yasmin kullandım.. korunmayı bırakıp bebek düşünmeye basladığım zaman doktora gittim,folik asit verdi hormon tahlili yapıp sonuçların normal oldugunu söyledi.. 6 ay dene sonrasında gel dedi daha bir bucuk ay oldu ama ben beklemek istemiyorum kızlar..
okuduğum kadarıyla hiç problem olmayanlar bile uzun süre uğrasıp öyle bebek sahibi oluyorlar ki ben pcos luyum :KK43:
şimdi çok başarılı bir doktor buldum ona muayene olayım diyorum ve tedavi süreci başlasın istiyorum.. sizce ne yapmalıyım beklenen adet tarihime 10 gün var ne zaman muayeneye gitmeliyim... adet sonrası mı, yoksa pazartesi gitsem mi... adetin 2. günü tekrar test yaptırmakta mantıklı geliyor ama adetliyken muayene olmaz napsam acaba fikirlerinizi bekliyorum

bence adet ol 3. günü git.bugün üçüngü günüm dersin başlar hemen süreç ve tahliller.ve evet doktorlar 1 yıl geçmeden ilgilnemiyolar.ben ilk doktora gittiğimde de aynı şey oldu.bende bir daha ki gidişimde yalan söylemiştim.2 yıldır olmuyo demiştim.ki iyiki yalan söylemişim yoksa daha bekleticeklerdi beni( beyaz yalan oluyo bu :) ):KK52:

daha.çok.yenisin.ama.şimdiden.önlemini.l.derim.
adetliyken.gideceksin.adetin.ikinci.günü.o.gün.ultrasyonla.bkıyor.alttan.
ve.muhtemelen.3.günü.hemen.kan.testleri.aynı.zamanda.tabi.eşinin.sperm.analizi.bunlarla.birlikte.tedavide.yön.alırsın

belim ağrıyo canım ya sanki ağır bişey kaldırmışım gibi acayip ağrıyo ama başka hiç bir belirti yok.

ya giz bişey diycem
ben bu progestoronla ilgili araştırıyorum ama insanların değerleri çok farklı acaba hastaneden hastaneye değişiyomu aralıklar.mesela bak tahlilimde şu var
sonuç 25,20 normal değerler 15,8 - 46,0
ve bana göre bu değer normal .yani çok iyi değil.acaba senin dediğin o 15 le hamile kalanlarında değer aralığı aynımıydı benim değer aralıklarıyla anlatabildimmi ne demek istediğimi

kızlar sağolun var olun, sonunda oldum rahatladım. İlk günden normal kanamam oldu ama rengi çok koyu ve o kadar geç olmasına rağmen ben fazla olur diyordum ama fazla değil normal seviyede.

testleri yaptırdım kızlar daha önceden diyabet merkezinde yaptırıyordum gene oraya gittim ama belediyeler de kazıkçı olmuş 50-60 tl beklediğim testlere 90 tl verdim :18:
sinir oldum ne farkı kaldı özelden, her yer soyguncu olmuş.... fazla para vermeyeyim diye erken davrandım inşallah sonuçlar yanlış çıkmaz, ordaki kız ne zaman uyandınız dedi 1 saat oldu dedim ama düşündüm 1 saat olmamıştı acaba etkisi olur mu, uyanmakla alakası ne anlamadım?

bu işler çok masraflıymış kızlar neyse sonuç alalım da önemli olan o
sonuçları pazartesi alıp doktoruma götüreceğim bakalım ne diyecek.

kızlar bir de ovilasyon testi almayı düşünüyorum kullanan var mı işe yarar mı sizce, bir de onun iki tipi varmış tükürükle ve idrarla bakılan hangisi mantıklı?

Geçmiş olsun zeynepcim inşallh güzel haberlerle gelirsin:KK16:

canım benim eşim evlendiğimde renoda calışıyodu ebvlenmeden öncede calışmış ama işi bıaktı 6ay önce baba meslegini yapıyo kalebodur fayans ustası :))aslında tıra lıp gemlikte nakliyat yapıcak o yüzden işten çıktı ama daha tır bulamadık bulmak için para lasım oda yok öle işte bi işten çıktgı tazminatı var bide kredi çekti onlarda yeterli olmuyo işte kısmet bende işi bıraktım oda zor bi süreç çok şükür hiç bana hissettirmiyo ama öle işte daha rayına koyamadık işlerimizi nasip canım evet senle benzer yanlarımız çok:))):KK34::KK16:

Canım Allah eşine hayırlı güzel iş nasip etsin ve tüm işsizlere:KK43:Haklısın hayat kolay değil inşallah yoluna girer canım üzme kendini bak bi yandan şansın varki kayınvaldenler sana destek oyüzden herkezin illa birşeyde sorunu oluyor kimsenin hayatı dört dörtlük değil hayırlısı olur inşllh hakkınızda stres yapma tedaviyede başlıcaksın oyüzden stres etmemeye çalış.Bu arada doğumgünün kutlu olsun sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllar:KK16::KK54: Allah inşallh dualarını kabul eder.Boşver eşin hediyesini almış işte büyütme bence en güzel hediye size gelecek olan bebektir canım inşllh kısa sürede gerçek olur:KK19::KK16:

X