Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

bugün dogum günümdü ama çok üzgünüm belli etmiyorum eşime ama hiç bişi düşünmez mi insan ya karın yanii ama yok işte geçen gün aldımız bot hediyemdi işte hdiyeyi geçtim insan bi şey yazar bi anlık bişi yapar yok ama yok iştee off artık eskisi kadar üzülmüyorum ama keşke beni sevdiğini belli etcek bişiler yapsa gönül bu istiyo işte:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

doğum güün kutlu olsun canım.takma kafana bazıları belli edemiyor.erkeklerden beklentilerimizi düşük tutmalıyız onlar bizim gibi ince düşünemiyorlar.

bugün dogum günümdü ama çok üzgünüm belli etmiyorum eşime ama hiç bişi düşünmez mi insan ya karın yanii ama yok işte geçen gün aldımız bot hediyemdi işte hdiyeyi geçtim insan bi şey yazar bi anlık bişi yapar yok ama yok iştee off artık eskisi kadar üzülmüyorum ama keşke beni sevdiğini belli etcek bişiler yapsa gönül bu istiyo işte:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

kız akşama saklıyo belki süprizi:KK34: hemen bozma moralini bakiimm:KK20: yeni yaşımızda RABBİM hayırlı sağlıklı bebekler verir inşllahhh:KK49::KK49:

günaydın.fıstıklar

burcu.güzel.hber.bekliyoruz.ne.zaman.vereksin.hadiiiiiiiiiii

haksever.aman.kafana.tkma.hepsi..aynı.bizimki.hatırlar.ama.korkudan.hersene.hiç.degişmez.hemen.yemege.götürür.oradanda.bizim.burdaki.alışveriş.merkezine.hediye.alır.ama.burnumdan.gelir.
ben.kızmayım.diye.yapar.nerde.o.romantik.erkekler.ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh..salla.gitsin

bnm kocamde biz sevgiliyken evlendiğimiz ilk seneler çok romantikti:KK16: şiirler yazardı süpriz yapardıı ayy canm bnm yaa:KK16: ama şimdi odunlaştı:KK4: hep ynmdasın özlemiyorumki seni nasıl şiir yazayım dio sinir ediyo benii:KK47:

slm kızlar nasılsınız

Haksever doğum günün kutluolsuntakma kafana belki akşam süpriz yapar eşin..

bende gün sayıyorum yaa ŞAFAK 9 GÜN :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

haksever listemiz nerde cnm bi güncellersen sevinirim :KK16:

:nazar::nazar::nazar:İŞTE ANNE ADAYLARI:nazar::nazar::nazar:

BİSMİLLAHİRRAHMENİRRAHİM

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:nazar:HAKSEVER........adım ÖZGE........22 yaşında.....5 yıllık evli.......bursada.......4 aşılama ve sayısız yumurta takibi.......1 düşük......:KK16:
:nazar:ASUDEBAHAR.....adı ZEYNEP..... ? ....... ? .......batmanda.....6 yumurta takibi 2 aşılama:KK16:
:nazar:SVEH..............adı SÜMEYYE.....21yaşında......3 yıllık evli....istanbulda..........yarım kalmış yumurtlama takipleri,şuanda yumurtlama takibi yaptırıyor:KK16:
:nazar:BAHAR 27........adı PINAR..........29 yaşında......2yılllık evli......bursada........adet düzenleyici ilaç kullanıyo ama daha bebiş için çalışmalara başlamadı:KK16:
:nazar:CENNETKOKULUM........adım ZEYNEP.......21yaşında.......3,5 yıllık evli..........istanbuldai..........ikinci yumurta takibi ve tabiki pko:KK16:((süpriz yumurtası var inşallah bebiş olucak bu ay))
:nazar:MUAMMA..............adı AYSE..........25 yasında......3,5senelk evli...........denizlide..........yumurtlama takibi yaptırıyor:KK16:
:nazar:

:KK49::KK49::KK49:hepimiz hamile kalıcazzzzzzzzzzzz:KK49::KK49::KK49:

(kızlar bu şekilde yazın isimlerinizi ve bilgilerinizi böle kaydedeyim birbirimizi unutmayalım kalabalıklaştık ben kim nabtıydı unutuyorum hem böle takipte oluruz, VE LİSTEMİZDEN HAMİLELER ÇIKAR İNSALLAH:)):KK42:

selam kızlar teşekkürler kutlamalarınız için dündü doğum günüm geçti işte neyse her sene her özel günde aynı muhabbet beklmemek en iyisi:KK30:

ama sabah çok tatlıydı saaatlerce benle ilgilendi akşam ağlayarak uyudum gece uyanıp uyanıp sarıldı öptü hem üzülüyo üzüldüm için hemde neyseee onuda öle kabule tcem işte nabayım:KK19::KK16:

bnm kocamde biz sevgiliyken evlendiğimiz ilk seneler çok romantikti:KK16: şiirler yazardı süpriz yapardıı ayy canm bnm yaa:KK16: ama şimdi odunlaştı:KK4: hep ynmdasın özlemiyorumki seni nasıl şiir yazayım dio sinir ediyo benii:KK47:

ahh ahh kandırıyolar işte ama kadınlar hep istiyo anlamıyolarki:KK57:

ahh ahh kandırıyolar işte ama kadınlar hep istiyo anlamıyolarki:KK57:

gerçekten öle hçç anlamıyolar çok kavga ettik bu yüzden çok ağladm bende.. alışmaya bakcaz napcaz.. bebekimiz olsa pek takmayız ama şmdi herşeyimiz eşimiz hep ilgilensin bn onunla ilgileneyim fln hep öle istiyorz snra üzülüyoruzz:KK43:(

:nazar::nazar::nazar:İŞTE ANNE ADAYLARI:nazar::nazar::nazar:

BİSMİLLAHİRRAHMENİRRAHİM

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:nazar:HAKSEVER........adım ÖZGE........22 yaşında.....5 yıllık evli.......bursada.......4 aşılama ve sayısız yumurta takibi.......1 düşük......:KK16:
:nazar:ASUDEBAHAR.....adı ZEYNEP..... ? ....... ? .......batmanda.....6 yumurta takibi 2 aşılama:KK16:
:nazar:SVEH..............adı SÜMEYYE.....21yaşında......3 yıllık evli....istanbulda..........yarım kalmış yumurtlama takipleri,şuanda yumurtlama takibi yaptırıyor:KK16:
:nazar:BAHAR 27........adı PINAR..........29 yaşında......2yılllık evli......bursada........adet düzenleyici ilaç kullanıyo ama daha bebiş için çalışmalara başlamadı:KK16:
:nazar:CENNETKOKULUM........adım ZEYNEP.......21yaşında.......3,5 yıllık evli..........istanbuldai..........ikinci yumurta takibi ve tabiki pko:KK16:((süpriz yumurtası var inşallah bebiş olucak bu ay))
:nazar:MUAMMA..............adı AYSE..........25 yasında......3,5senelk evli...........denizlide..........yumurtlama takibi yaptırıyor:KK16:

:KK49::KK49::KK49:hepimiz hamile kalıcazzzzzzzzzzzz:KK49::KK49::KK49:

(kızlar bu şekilde yazın isimlerinizi ve bilgilerinizi böle kaydedeyim birbirimizi unutmayalım kalabalıklaştık ben kim nabtıydı unutuyorum hem böle takipte oluruz, VE LİSTEMİZDEN HAMİLELER ÇIKAR İNSALLAH:)):KK42:

beni de yaz canım burcu22 adım burcu 6 yıllık evli edirnede pko+ yumurta takibi +klomen

burcu.nerelerdesin.güzel.haberi.alıp.unuttunmu.biziiiiiiiiiiiiiii:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

şimdi geldim canım.sabah gittim hastaneye dr.hastaymış acilde yatıyodu :)orda baktı sonucuma. güldü çok güzel değerlerin çok yüksek dedi.bu ERKEN GEBELİK BELİRTİSİ OLABİLİR dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

burcu.nerelerdesin.güzel.haberi.alıp.unuttunmu.biziiiiiiiiiiiiiii:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

şimdi geldim canım.sabah gittim hastaneye dr.hastaymış acilde yatıyodu :)orda baktı sonucuma. güldü çok güzel değerlerin çok yüksek dedi.bu ERKEN GEBELİK BELİRTİSİ OLABİLİR dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) dua edin kızlar lütfeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnn

yine iki tane yazmışım ya kusura bakmayın görüntü kirliliği yaratıyorum ama internette sorun var :KK30:

doktordan çıkınca attım kendimi çarşıya sevinçten.öyle güzel de kar yağıyodu ki kar altında kendi kendime sırıtarak dolaştım.görenler deli demişlerdir.sonra arkadaşımı aradım kahve içtik.içim içime sığmıyo.kızlar doktor ihtimal yüksek olmasa bana böyle birşey söyleyip ümitlendirmezdi değilmi :KK49:

doktordan çıkınca attım kendimi çarşıya sevinçten.öyle güzel de kar yağıyodu ki kar altında kendi kendime sırıtarak dolaştım.görenler deli demişlerdir.sonra arkadaşımı aradım kahve içtik.içim içime sığmıyo.kızlar doktor ihtimal yüksek olmasa bana böyle birşey söyleyip ümitlendirmezdi değilmi :KK49:

:KK66: ayy çok güzel haberr yaa hadi canm inşallahh hamilesinn:KK49: bencede ümitlendirmezdii ama kesinde bişi demediği için fazla kaptrmayalım kendimizi üzülüyorz snra... kaç gün var batına ayy çok heyecanlııı:KK52:

canım.biliyordum.böyle.bir.haberle.gelecegini.
dün.yaazdımya.ama.seni.heveslendirmek.istemedim

şimdi.diyorum.işte.10.ve.üzeri.hamile

:KK66: ayy çok güzel haberr yaa hadi canm inşallahh hamilesinn:KK49: bencede ümitlendirmezdii ama kesinde bişi demediği için fazla kaptrmayalım kendimizi üzülüyorz snra... kaç gün var batına ayy çok heyecanlııı:KK52:

27 ocakta regl olmam lazım( ki inşallah olmam)

canım.biliyordum.böyle.bir.haberle.gelecegini.
dün.yaazdımya.ama.seni.heveslendirmek.istemedim

şimdi.diyorum.işte.10.ve.üzeri.hamile

daha doktor bu cümleyi söyledi.ilk sen geldin aklıma vallahi yaa.31 aralık son adetim.doktor şimdi regl olmanı bekliycez olmazsan gel dedi.nasıl içim kıpır kıpır anlatamam size allahım en kısa zamanda isteyen herkesin kucağına melek koysun.

X