Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

merhaba arkadaşlar merak ettiğim başka bir konu. pko olupta yememizin sakıncalı olduğu besin varmı ?

merhaba arkadaşlar merak ettiğim başka bir konu. pko olupta yememizin sakıncalı olduğu besin varmı ?

karbonhidratlı besinlerden mümkün olduğunca uzak durman gerekiyormuş cnm.doktorum söylemişti.tam bir şeker hastası gibi demişti.

tabiki hg aramıza canm

hoşgeldin cnm iyi akşamlar...

hoşgeldin cnm en kısa zamanda dilediğin meleğine kavuşursun inşallh.

hoş bulduk kızlarrrr

bende pko hastasıyım ama bende kist yok.yumurtalarım içe içe sağlıksızlar yaniii.ve hiç yumurtam oluşmuoo.tüp bebek aşılama denedik olmadıı.kilom ve hafif tüylenmem var.şimdi rejime girdim pkonun en büyük düşmanı kiloymuş.bu ay kabuklarıyla birlikte soğan suyu kaynatıp içiyrm.soğan suyuyla bebeğini düşüren arkadaş gebe oldunu bilmedenmi içmiş???

iyi akşamlar kızlar..
maşallah yine bol bol kaynatmışsınız..
yeni arkadaşlar katılmış aramıza.. hoşgelmişler
ben çıkıyorum, bicim eşim erken geldi ve börekler yarına kaldı.. nazar ettin bana hamarat dedin
yarın 11de kontrolüm var benim.. inşallah iyi haberlerle gelirim..

neden kabuklarıyla canım saraçoğlu dış kabuğunu soyun diyor bende ona uyuyorum

ben soğan suyunu içtiğim 2. kürde hamile old. öğrenmiştim.fakat bebeğin kalp atışları durdu . metformin ile birlikte soğan suyunu yapmıştım bundan olabilirmi bilmiyorum. şimdi metformin kullanıyorum.bende de kist yok yumurtalıklarım tembel çalışıyor.soğan suyu ile metformini bir daha beraber kullanmayı düşünmüyorum.bebek düşünüyorsan soğanı kabukları ile birlikte değil kabuğu soyulmuş halde hazırlanaman gerekiyor.

neden kabuklarıyla canım saraçoğlu dış kabuğunu soyun diyor bende ona uyuyorum
geçen senede yaptım adetlerim bu sayee düzene girmiştiii kabuklarıyla kaynatıodum.saraçoğlu önce kabuklarıyla diodu şimdi kabuksuz dio.ben kabuklarıyla kaynatıyrm.soğanın kabuklarını eski kadınalr çocuk düşürmek için kaynatırlarmış.bunun nedeni soğan kabuklarının rahmi temizlemesiii.zaten yumurtlama günlerimde bende içmiyrm bırakıyrm kürü

geçmiş olsun.rabbim meleğini tekrar çabuk zamand ayollasın sana

kızlar bişey sorucam ben merionel prugonla bile zar zor 1tane yumurta oluşturabiliodum oda 17milimd ekalıodu.ama geçen ay adetimin 2.günü 18mişimde 1tane yumurtam oluşmuştu çok şaşırdım hem adetliyken yumurtladığım için hemde kendiliğinden 18milime geldiği için.netten araştırdıma göre çok nadir kadın adetliyken yumurtlarmış hiç duydunuzmu

evet canım var tabiki adetliyken yumurtlayan çok adet biter bitmez hamile kalanda çok arkadaşım öyle kaldı

canım yarın mutlaka bizede yaz, bakalım kaç yumoşun oluşmuş.

BİÇİMMMMM tabloyu yanlış yazmışım bikaç gün şimdi doğruyu ekliyorum.
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
dün serophene yeni bitti yumurta oluştu ondanmı ateşim hep düşük seyirlerde olabilirmi.

gyaman

adet bitince günleri değerlendirek lazım demekki.nette bi okudum bi kadın adetli ilişkiye girip gebe kalmış.ama hiç normal zamanda yumurtlamıomuş hep adetliyken yumurtluomuş

cvr metformin ney cnm ilk defa duyuyorum

metformin PKO olan bayanlara veriliyor cnm aslında bir şeker ilacı ama yumurtlamayı sağlıyor adetlerini düzenliyor sende uzun süreli aşamalrdan geçmişsin cnm nasıl doktorun tavsiye etmedi şaşırdım.bana doktorum daha pko teşhisi koymadan vermişti.çünkü yumurtalarım büyümüyodu. bunu kullan bununla kendiliğinden hamile kalabilirisn dedi.nitekim ilk kullandığım ay hamile kaldım ya bundan yada soğan suyundan onu bilemiyorum. ama sürekli aylarca kullanabilirsin dedi..hatta hamile kalıncada düşüğü önlüyor.en son kontrole geçen hafta gittim yine verdi kullanmaya devam et bir sakıncası yok dedi.aksine bizim gibilere fadası var.

Son düzenleme:
gyaman

adet bitince günleri değerlendirek lazım demekki.nette bi okudum bi kadın adetli ilişkiye girip gebe kalmış.ama hiç normal zamanda yumurtlamıomuş hep adetliyken yumurtluomuş

ne kadar ilginç değilmi çok şaşırdım.aslında tamamen bu iş beyinde bitiyor.birde kader tabi.ama beyinden atmak ne mümkün hep artık bıraktım olursa olsun olmazsa olmasın diyorum bir bakmışımki yine kaldığım yere geri dönüyorum.

gyaman

öylede olabilir tabiki binde bir oluyordur ama oluyordur eğer ki pkoluysan zaten gün aşırı ilişki şart yumurtlama zamanları

ben soğan kürünü demek istemiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…