Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

karbonhidratlı besinlerden mümkün olduğunca uzak durman gerekiyormuş cnm.doktorum söylemişti.tam bir şeker hastası gibi demişti.

canım aşağıdaki karbonhidratların neredeyse hepsini tüketiyorum ay napçam şimdi ben.

Karbonhidrat Hangi Besinlerde Bulunur?
Ekmek, makarna, simit, mısır unu, mısır gevreği, yulaf ezmesi, hamur işleri, beyaz pirinç, bulgur, mercimek, patates, fasulye, nohut, elma, kayısı, şeftali, erik, kiraz, ananas, greyfrut, çilek, lahana, karnabahar, kereviz, kuru üzüm ve bal karbonhidrat içeren besinler arasındadır.

canım arkadaşlar kabuksuz diyorlar ama sen iyice bi araştırdınmı kabuklumu kabuksuzmu diye.

selam arkdaslar bende soğan suyu içiyorm,inşallah hepimize şifa olur dualrımız kabul olur,biş sorcam :)) şimdi ben soganı tamamen soymuyorum,şöle yapıorm,soğanı suyun altına tutup yıkıyorum ya ; yıkarken çıkan soyulan kabuklar gidiyo,gerisi benle kalıyo,sizce problem teşkil eder mi,beyazı görene kadar soymam mı lazım,:44: birde hamile kalan arkadslar soğan suyunu kaç ay içtiniz aceppp

evet canım var tabiki adetliyken yumurtlayan çok adet biter bitmez hamile kalanda çok arkadaşım öyle kaldı

canım yumurtlamadan adet nasıl oluyor. bana bu ay yumurtlamadın dedi ya. hiçmi yumurtlamıycam. ama adet olucammı. aklım karıştı. ben zannediyordum yumurtlamak lazım adet için.

ben 15 gun yaptm suanda hamileyım

ben 15 gun yaptm suanda hamileyım

Allah sağlıklı sıhhatli evlat versin inşallah. Hayırlı olsun canım. Allah kucağına almayı nasip etsin. ilk denemendemi oldu. ilaçta kullandınmı. anlatabilirmisin.

merhaba canım , bence dene derim kolem tedavsinden sonra soğan suyu iyi geliyor mğde ağrılarına biraz dayan derim meleğine kavuşmak için .soğan pkolular için bir mucize.
sağol canım deneyeceğim ama günde 2 yapamam 2 bardak aynı saatte içebilirim ancak öyle yapabilirim... olacağı varsa böyle de olur...
hayıt da içiyorum ben zaten...

mrblar benide aranıza alırmısınızzz
hoşgeldin
ilk denemelerde neden tüp bebek ve aşılama denedin yumurta geliştiricilere cevap vermedi mi yumurtalıkların canım kilon da varsa metformin şeker hapı faydalı olacaktır... internette araştırırsan anlayacaksın ne demek istediğimi... polikistik over metformin yaz ve araştır...

yaaa bak işte gör çok istedin yapamadın :) demek ki neymiş her şey bizim elimizde değil ne güzel işte eşin gelmiş daha iyi böreği annenlerde yaparsın canım benim...
şaka bi yana çok güzel eğlen ailenle olmanın tadını çıkar.. aklında bebek dışında herşey olsun... sakın bebek düşünme arkadaş tavsiyesi çok düşününce olmadığını gördük.... İyİ BaYRaMLaR Canım

yumurta çatlamadan önce evet geliştiğinde akıntı başlar canım ve ateş düşer ondan olabilir... keşke geçen ay tablon olsaydı adetin garip geldi bana....
karşılaştırma yapardım geçen ayınla... düzensiz yumurtluyorsun ama bence yumurtlama var sende.....
ne kadar sıklıkla ilişki oluyor ve ne kadar zamandır bebek istiyorsunuz,olmadı?

adet bitince günleri değerlendirek lazım demekki.nette bi okudum bi kadın adetli ilişkiye girip gebe kalmış.ama hiç normal zamanda yumurtlamıomuş hep adetliyken yumurtluomuş
benim annemde bana adet bitimindeki yumurtlama sonucu hamile kalmış... takvim yöntemine göre korunma işi hikaye yani kızlar bu yöntemle korunanlar her an sürprizle karşılaşabilirler... biz gebe kalmak için her yolu deniyoruz ve insanlar istemedikleri halde hamile kalabiliyorlar örnekleri gördükçe deliye dönüyorum

teşekkür ederim mesajın için .. nette bi araştırayım söylediğin formülü :) Allah bebişini sana ve sevdiklerine bağışlasın çok sevindim :)

çok teşekkür ederim canım..Bence de bi araştır ve mutlaka dene..Bebiş için olan dileklerin için de teşekkür ederim, darısı başına inşallah...

allah tamamına erdirsin inşh canım sen ilaçla mı kaldın kendiliğinden mi pek uzun okuyamadım forumu var mı sürecin bilmiyorum ama ?

Teşekkür ederim canım..Evet forumda var sürecim.Benim pko nedenim kiloydu.28 kilo verdim ve bu arada soğan kürünü de uyguladım.Ama gebeliğim soğan küründen yaklaşık 1 sene sonra oldu ve ilaçsız, kendiliğinden oldu..Çünkü zayıflayınca adetlerim düzene girmişti zaten..İnsanların artık bakışlarından rahatsız olmaya başlamıştım,bilirsin nasıl baktıklarını...İnşallah darısı tüm isteyenlere olsun canım...

Tabi canım çok haklısın, sor zaten sorun değil, yardımcı olursam ne mutlu bana...
Yasmini kestikten sonra hemen hamile kalmadım zaten, kestikten yaklaşık 5-6 ay sonra tedaviye gittim fakat doktor kilolu oldugumu söyledi deneyelim ama tutacagını sanmıyorum dedi.Nitekim doktorun dediği gibi oldu.Bu da benim hayatımda dönüm noktası oldu.28 kilo verdim, adetlerim düzene girdi ve bu arada soğan kürü denedim.Yine olmadı.14 kg kadar verdiğimde tekrar gittim doktora ilaçsız yumurtlama takibi yaptırmak istediğimi söledim.Ama yine olmadı..Bundan sonra zamana bıraktım ve son gidişimin üzerinden 4 ay sonra ilaçsız kendiliğimden hamile kaldım.Yani bunların toplamı ise 2 yılı buldu.Allah sana da nasip etsin inşallah...

günaydın kızlar nasılsınız bakalım dün çok yoğundum topiğe gelemedim ama aklım sizdeydi hepinize iyi tatıller iyi bayramlar diliyorum kendınıze çok iyi bakın nete girebilirsem tekrar görüşürüz hepinizi öpüyorum çokkkk

canım günaydın bu gün hiç iyi uyanmadım kabus falan gördüm ama idare ediyorum ne yapayım eşim de geç gelecek bu gün çok sıkıldım evde...
sen nasılsın iyi misin?
"BAYRAMIN KUTLU OLSUN CANIM SENİN DE"

günaydın kızlar,önceki sayfaları okuyamadım bugün eşimin ailesine gitcez.şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun.çalışmalar zamanı biyere gitmek zorunda olmak ne kötü.yarın döneceğiz ee çalışmalar daha önemli:))bu mübarek günlerde birbirimize bol bol dua edelim kızlar.herkese iyi bayramlar...

iyi bayramlar canım...
bence de dualara ihtiyacımız var :)
her şey gönlüne göre olsun ve yolunda gitsin

hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum...
Herşey gönlümüze göre olsun....bayramlar çok güzeldir... Herkes birbirini hatırlar... Bayramlarda bir mutluluk kaplar insanın içini...

Tüm hayallerimiz, isteklerimiz gerçek olsun inşallah

Son düzenleme:

canım sen de kendine iyi bak, sana da iyi bayramlar..

sana da iyi bayramlar canım...

Ben de seninkini kutluyorum canım..Amin güzel duaların için de...

amin canım, çok teşekkür ederim. inşallah sana da sağlıklı hamilelik, sağlıklı doğum, sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin

Allah sağlıklı sıhhatli evlat versin inşallah. Hayırlı olsun canım. Allah kucağına almayı nasip etsin. ilk denemendemi oldu. ilaçta kullandınmı. anlatabilirmisin.

2 ay klomen tedavısı oldum yumurtam çatlamadı kiste dnüştüü tedaviyi bıraktık 1 ay kisti ertmk için dogum kontrl hapı kullndım kist gecmedi soğan suyunun iyi geldiğini duymştum 12 13 gun soğan suyu kullndm sabah akşam birer bardakkk o kadar :) güzel dileklerın için çok tşk ederim canm rabbbm tez zamnda sizleride sewndrsın inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…