Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bence sana verdiğim numarayı ara onlar en doğrusunu sana söyleyeceklerdir biraz önce arkadaşımı aradım istersin diye dışardaydı mesaj at dedim numarasını mesaj atar atmaz sana özel mesaj atıcam eşi fıtık ameliyatı oluyormuş koşturuyorlardı o yüzden müsait olunca bekliyorum dedim
Yücetarla Cd. No: 41 Zuhuratbaba
Tel: (0212) 570 62 12

sağol canım Allah razı olsun. Allah ne muradın varsa versin. Numarayı adresi kayıt ettim. En kısa zamanda önce spermiyogram. ardından rahim filmi çektiricem. doktor isminide verirsen onada giderim. çok sağol.Arkadaşının eşine Allah şifa versin inşallah.

metar

Papatya Giriş tarihi:Aug 2008
slm arkadaşlar,
ben umudunuzu hiç yitirmemeniz için yazıyorum.bende pko luyum hemde genç kızlığımdan beri benimki stresten oluyordu.ocak ayı sonunda bebek için tedaviye başladım ilk ay olumsuzdu ikinci ayda olumsuz sonuç aldık bu arada doktorum vücudumun spermleri öldürebileceğini söyledi ve test yaptık evet dr haklıydı.1 lt kaynamış soğutulmuş suya 4 tatlı kaşığı karbonatı eritip 20 lik enjektörle yıkama verdi.o ay hamile kaldım.malesef düşükle sonuçlandı.kürtaj olmadım düşük evde kendiliğinden oldu ve bir sorun olmadığı için tekrar aynı ay aynı tedaviyle hamile kaldım ve şuan allahıma şükürler olsun 3 aylık hamileyim.şunu eklemek istiyorum kesinlikle stres yapmıycaksınız gerçekten çok önemli.
allah hepinize ve bana sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin.

sağol canım Allah razı olsun. Allah ne muradın varsa versin. Numarayı adresi kayıt ettim. En kısa zamanda önce spermiyogram. ardından rahim filmi çektiricem. doktor isminide verirsen onada giderim. çok sağol.Arkadaşının eşine Allah şifa versin inşallah.

Allah senden de razı olsun hayatım ütü yapırom geç cevap verdim kusura bakma eğer yardımım dokunduysa ne mutlu bana Allah razı olsun demen benim için en büyük mutluluk. Sende biran önce meleğine kavuşursun inşallah cnm. numara gelsin sana mesaj atıcam bu akşam atmasın yarın yine arar sorarım kafası dolu şimdi o yüzden yarına numara elinde olur..

yok canım bende öyle bir şey resmen ağrı yaptı ama Allah razı olsun aldım ilacı kullandım geçti eczacıya söyledim zaten ağrıya iyi gelirmi diye evet dedi

canım miğdenin düzelmesine sevindim babam miğdesinden rahatsızdır... hemen hemen her gece içiyor bu ilacı oradan biliyorum...
bu arada ben bu gün soğan kürü yaptım ancak soğan çok sık acıkmaya neden oluyor şimdilik miğdem iyi de devam eder miyim bilmiyorum...
kafama da takmıyorum zaten artık bebeğim istediği zaman gelecek belliki :KK8: eskiye göre daha rahatım...

eşim geldi spor yaptı şimdi yemek yiyeceğiz... gerçi ben yedim o yiyecek netim açık gelirim yine öptüm..

Son düzenleme:
canım miğdenin düzelmesine sevindim babam miğdesinden rahatsızdır... hemen hemen her gece içiyor bu ilacı oradan biliyorum...
bu arada ben bu gün soğan kürü yaptım ancak soğan çok sık acıkmaya neden oluyor şimdilik miğdem iyi de devam eder miyim bilmiyorum...
kafama da takmıyorum zaten artık bebeğim istediği zaman gelecek belliki :KK8: eskiye göre daha rahatım...

eşim geldi spor yaptı şimdi yemek yiyeceğiz... gerçi ben yedim o yiyecek netim açık gelirim yine öptüm..

valla çok saol tatlım inan çok iyi geldi ağrım geçti soğanda benim iştahımı kesti sanki ya başladım artık sonunu getireyim çünkü akıntım falan olmaya başladı iyi gelir belki inşallahhhhhhhh
bende ferihayı izliyorum sonra gelirim çok öptümm

Allah senden de razı olsun hayatım ütü yapırom geç cevap verdim kusura bakma eğer yardımım dokunduysa ne mutlu bana Allah razı olsun demen benim için en büyük mutluluk. Sende biran önce meleğine kavuşursun inşallah cnm. numara gelsin sana mesaj atıcam bu akşam atmasın yarın yine arar sorarım kafası dolu şimdi o yüzden yarına numara elinde olur..

sağol canım. zaten bayram sonrası giderim acelesi yok. bi şey sorucam geçmişteki yazıları okuyorum. okudukça profillerine bakıyorum çocukları var yazıyor. ne mutlu onlara olmuş çocukları. inşallah bizlerinde olur. bebek düşüklerinden bahsediyorlar bununla bağlantısı varmı acaba.birde kilo verin demiş onlara doktorları. ben 60 kiloyum doktor öyle bi şey demedi. bende vermelimiyim acaba ???

sağol canım. zaten bayram sonrası giderim acelesi yok. bi şey sorucam geçmişteki yazıları okuyorum. okudukça profillerine bakıyorum çocukları var yazıyor. ne mutlu onlara olmuş çocukları. inşallah bizlerinde olur. bebek düşüklerinden bahsediyorlar bununla bağlantısı varmı acaba.birde kilo verin demiş onlara doktorları. ben 60 kiloyum doktor öyle bi şey demedi. bende vermelimiyim acaba ???

inşallah canım bizde bir gün anne olucaz kilon 60 ama boyun kaç ben şu anda 59 kiloyum ama boyum 1.60 benim en azından bir beş kilo vermem lazım kilo vermekte bebek sahibi olmak çok ilgili özellikle pkolu hanımlarda bende pko yok ama regli düzensizliği var kıllanma ve yumurtlamamda biraz sorun var o yüzden dikkat etmeye başladım bende inşallah soğan kürü yapıyorum iştahımı kesti biraz bakalım verebilcekmiyim

kızlar herkese merhaba,

bir sorum olucak pko lu olup bal,tarçın,çörekotu karışımını deneyipde sonuç alan varmı aranızda?

soğan suyunu ben denedim ama bebeği kaybettim.doktor progestereon tahlilime göre kaliteli yumurta değilmiş dedi.

yani yumurtların kaliteli olması için acaba bu karışım bize yararmı?

yasmin canım bir önceki sayfanın en altında cevap yazdım sana...

ben de yapsammıki şu soğan kürünü ???

merhaba canım , bence dene derim kolem tedavsinden sonra soğan suyu iyi geliyor mğde ağrılarına biraz dayan derim meleğine kavuşmak için .soğan pkolular için bir mucize.

inşallah canım bizde bir gün anne olucaz kilon 60 ama boyun kaç ben şu anda 59 kiloyum ama boyum 1.60 benim en azından bir beş kilo vermem lazım kilo vermekte bebek sahibi olmak çok ilgili özellikle pkolu hanımlarda bende pko yok ama regli düzensizliği var kıllanma ve yumurtlamamda biraz sorun var o yüzden dikkat etmeye başladım bende inşallah soğan kürü yapıyorum iştahımı kesti biraz bakalım verebilcekmiyim

canım boyuma göre normal ama bir yılda 10 kilo aldım o normalmi bilemedim.

canım anneme az önce dedim soğan içicem diye. kabuğuylamı dedi. eskiler kabuğuyla içerek çocuk düşürürlermiş dedi. bilerek düşürmek yani. içme sakın dedi. bizim kürde kabuklumuydu.

kızlar herkese merhaba,

bir sorum olucak pko lu olup bal,tarçın,çörekotu karışımını deneyipde sonuç alan varmı aranızda?

soğan suyunu ben denedim ama bebeği kaybettim.doktor progestereon tahlilime göre kaliteli yumurta değilmiş dedi.

yani yumurtların kaliteli olması için acaba bu karışım bize yararmı?

ben iki ay yaptım bal çörek otu tarçın ama sonuç alamadım birazda kilo yaptı o yüzden ara verdim sonra tekrar deniycem soğandan sonra

canım boyuma göre normal ama bir yılda 10 kilo aldım o normalmi bilemedim.

canım anneme az önce dedim soğan içicem diye. kabuğuylamı dedi. eskiler kabuğuyla içerek çocuk düşürürlermiş dedi. bilerek düşürmek yani. içme sakın dedi. bizim kürde kabuklumuydu.

dış kabuğunu soyuyuroz canım hamileyken evet düşüğe neden oluyor hamileyken içilmez eğer hamile kalırsan kesin diyor zaten saraçoğlu regli biter bitmez başladım ben 14 gün içicem yumurta çatlayana kadar sonra içmiyoruz zaten saraçoğluda diyor hamile kalırsanız sonlandırın

ben iki ay yaptım bal çörek otu tarçın ama sonuç alamadım birazda kilo yaptı o yüzden ara verdim sonra tekrar deniycem soğandan sonra

dış kabuğunu soyuyuroz canım hamileyken evet düşüğe neden oluyor hamileyken içilmez eğer hamile kalırsan kesin diyor zaten saraçoğlu regli biter bitmez başladım ben 14 gün içicem yumurta çatlayana kadar sonra içmiyoruz zaten saraçoğluda diyor hamile kalırsanız sonlandırın

ben bu ay yumurtlamadım aslında içsem iyi olur dimi.

ben bu ay yumurtlamadım aslında içsem iyi olur dimi.

evet kesinlikle iç çok iyi gleiyor yanlız bal hakiki bal olsun ona dikkat et ve çörek otuda ezilmiş olucak hatta bu karışımın içine polende koyarsan süper olur :KK34: birde adetin ikinci günü başlanıyor on gün içiliyor

aranızda bu doktoru tanıyan giden varmı acaba. ben bugün bu doktora gittim. memnun kalan varmı acaba.

X