Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

slm kızlar nasılsınız ya bugun bi yerde bişey okudum aklım karıstıı :44: progestan ilaçları düşüğe ve dış gebeliğe daha cok neden oluoyazıodu sizce olabilirmidoktorum bana progestan verdi :26:

:) ilk defa görüyom duyuyorum bunun böle olduğunu sanmıyorum o hadi bi kaç doktor veriyor diyelim bütün doktorlar aynı ilacı verior için rahat olsun:)bence

:) ilk defa görüyom duyuyorum bunun böle olduğunu sanmıyorum o hadi bi kaç doktor veriyor diyelim bütün doktorlar aynı ilacı verior için rahat olsun:)bence

demii yaa rahatca içeyim hayırlısıya ultrasondada bi görseydım mercimeğimi :)))

canım çok sevindim durumların düzelmesine inan hep aklımdaydın bebişinle beraber hayatın düzene giriyor çok şükür kendine ve bebişe iyi bak öptüm

Kızar bişiy sorucam.Pco nun belirtilerinin hemen hepsi bende var.
Tüylenme , sivilce, kilo aldım, bebek istiyorum henüz yok.
Birde lh hormonunun yüksekliği hamileliği engeller mi yoksa hamile kalınabilinir mi ?

canım bende bugün başladım içmeye soğansuyu kist falan yok bende ama faydası olurmu bilmiyorum başladık bakalım

canım benım olur inş hayırlısıyla aslnda bugn aklıma bişey daha geldi hep okurdum dok hapını bıraktktan sonra hemen hamıle kaldm diyenleri bende 1 ay kullandm ya belki oda etkilioldu bilemiorm ama ben soğan suyu etkili oldu die düşünüorum gene bicimden allah razı olsun artk daha fazla içme hamileysen düşüğe neden olur demişti 15 gunu tamamlamadan bırakmıstm

bende 5 kilo var maalesef yerleşmiş gitmiyor gerçi3 kalıcı kiloyu klomen yaptı eminim bundan.bakalım metformin bide yediklerime dikkat edecem bakalım kilo verecekmiyim

hadi inşallah bu seferki soğandan sonrada hamile kalabilirsin..

ayyy senin doktorunun sayesindede bende öğrenmiş oldum.tatlım metformin ve klomen işe yaradı demekki hadi inşallah canım bu sefer tutar.bakalım bendede işe yaramışmı 10 kasımda belli olcak.bu arada bende senin gibi aynı duygudayım bu ay da olmazsa artık tedaviyi kesecem sadece rahim filmi çektirecem.sonrada metformine devam kendi kendine olsun bekleyecem artık ..

hadi bakalım senin yumoşlarından ne haber çıkacak, metformin ve klomen işe yaramış olacakmı.ayyy evet eşler bunalıyor ve stres yapıyorlar kesinlikle

ya bende yeni başladım glukophaneye 5 günüm daha şeker isteğini kesmedi hemen kesmez herhalde.ne zamandan sonra etkisini görmüştün.

canım çok kolay gelsin...
olsun ara sıra iş yapmadan oturmak da gerekli zaten ara dinlenmeleri yaparak iş yapıyorum ben evde yoksa ard arda yapınca çok yoruluyor insan hele ev büyük ve 2 balkonlu ve çok camlı olunca
canım inşallah her şey yolunda gidecek bana önceden söylediğini unutma kasım ayı senin ayın...
metformini aldım henüz başlamadım... adetim baya iyi geldi bu ay bitmesini bekliyorum...

busmaiye katılıyorum her ne olursa olsun kimse seni ağlatmamalı buna sakın izin verme canım.... hele bir de bebek bekliyorken...daima gülsün o güzel yüzün :))
tamam canım gece içerim ama daha başlamadım...
slm kızlar nasılsınız ya bugun bi yerde bişey okudum aklım karıstıı :44: progestan ilaçları düşüğe ve dış gebeliğe daha cok neden oluoyazıodu sizce olabilirmidoktorum bana progestan verdi :26:
her okuduğuna sakın inanma ben yıllardan beri içiyorum hep faydasını görmüşümdür öyle şey olmaz canım

canım bende bugün başladım içmeye soğansuyu kist falan yok bende ama faydası olurmu bilmiyorum başladık bakalım

hayırlısı olsun canım...

herşey bir vesile işte hayatım bak çok uğraştırmadan geldi meleğin bende regli oldum ve bitti ama sağ kasığımda ara ara sancı giriyor içime kurt düştü bugün o yüzden sadece öğlende içtim yarın bir test daha alayım diyorum çok batıyo eğer yoksa soğana devam belki kist falan olmuştur diye düşünüyorum

ya bende yeni başladım glukophaneye 5 günüm daha şeker isteğini kesmedi hemen kesmez herhalde.ne zamandan sonra etkisini görmüştün.

CANIM öyle hemen bi etki bekleme ama gerçekten bu bir kesin herkesde aynı etkiyi yaparmı bilmiyorum tam ama tatlı krizlerine sonn..etkisini bi kaç hafta sonra görmeye başladım canım

genede dikkat et ben sogan suyunu içmeye basladıgımda 6 gun sonra sanırım yumurtlama olmustu ilk kez o beyaz akıntıyı görmüştüm dikkat et yani

bende 5 kilo var maalesef yerleşmiş gitmiyor gerçi3 kalıcı kiloyu klomen yaptı eminim bundan.bakalım metformin bide yediklerime dikkat edecem bakalım kilo verecekmiyim

canım ya aynen çok zor gidiyor kilolar aksi gibi işhahım da yerinde adetliyim ya hep tatlı çekiyor canım :))

canım çok sağol iyi oldu bunu öğrendiğim 16 ve 21 günler arası tamam tatlım.canım ben her ay adet oluyomda doktor dediki sende yumurtlama yok.yumurtlama olmadan ben nasıl adet oluyom onuda anlamıyom mantıklımı bu.

Son düzenleme:

aman ne blim canım korktum işte bugun mercimegimle gezdik tozdukk ama hava acayıp soguktuu yaa

gyaman canım bende de kasık ağrım çoktu hatırlarsan hamile olabileceğimi düşünüyordum hatta ama sanırım onlar kist ağrısıymış
ama galiba regl ile attıyorum çünkü ağrılar geçiyor yavaş yavaş...
senin reglin kısa mı sürdü...

genede dikkat et ben sogan suyunu içmeye basladıgımda 6 gun sonra sanırım yumurtlama olmustu ilk kez o beyaz akıntıyı görmüştüm dikkat et yani

merak etme canım hayatımda hiç bakmadığım kadar çok kontrol ediyorum orayı
birde merak ediyorum kiloda verdiriyormuş soğan suyu ve cilde çok iyi geliyormuş reglim bittiği halde hala suratımda boynumda sivilceler çıkıyor çok ilginç bu kadar çok sivilce hiç bilmem onlarada iyi gelir inşallah

yumurtlama olmadan da adet görülür canım doğrudur ama mutlaka arada yumurtladığın da oluyordur diye düşünüyorum... hele bu kadar ilaçlardan sonra...olacak diye düşün sen....
rahim tabakası kalınlaşıyor ya o dökülüyor sanırım ondan yumurtlama olmasa da kanama oluyor her durumda kanama olması iyi rahmin sağlığı için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…