Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

2 gün önce sağ yumurtan çatladıysa canım gebelik şansın var eğer o gün ya da bir önceki gün ilişki olduysa...soğan yumurta çatlayana kadar yapılıyor benim bildiğim döllenme olursa zararlı gelebilir kuvvetli çünkü ama hayıt gebeliğin başlangıcında hiç bir zararı yok bildiklerim bunlar...

teşekkür ederim heyecanlıyım umarım pozitif çıkar...

yumurta bazen geç oluşuyor ama gelişiyor hiç endişe etme canım....bana gelince inşallah yarın yüzüm gülsün...
biçim ilgin için sağol.

LH: DÜŞÜRMEK İÇİN HAYIT TOHUMUYLA SOGAN SUYUNU BIR KULLANMAMIN ZARARI OLUR MU?
2sini birden kullanma ben sana topicte önce hayıtı dene demiştim ama sen soğanı da deneyebilirsin önce...sen bilirsin...

kızlar sabah kan vermeye gdicem nolur dua edin bana kan değerim yükselmiş olsunnn nolurrrrr 1000 in üstünde olması gerekliymiş nolurrr yukselsin degerimm yuregım agzmda heycan stres içindeyim suan cok korkuyorummm
canım endişeni anlıyorum benim uykularım kaçmış durumda sırf bu sebepten...
inşallah sen kesinlikle iyi haber verirsin ben de eğer varsa benim mercimeğin haberini veririm... bu arada bebek için mercimek lafını ben de çok kullanırım arkadaşlarımınkiler için :))

Son düzenleme:

ayyy sormaaa cok korkuorummm allahım yuregım agzımda uykum yokkkk sabah olmuoo zaman gecmıooo mercimeğim inş gelişmiştirrr benı bırakmasın sende güsel haber vercen rahat ollll inanıorm ben

ayyy sormaaa cok korkuorummm allahım yuregım agzımda uykum yokkkk sabah olmuoo zaman gecmıooo mercimeğim inş gelişmiştirrr benı bırakmasın sende güsel haber vercen rahat ollll inanıorm ben

canımsın ya inşallah nasıl da inanıyorsun bebeğimin olacağına teşekkürler gerçekten şimdiden yüzüm güldü :))
senin dinlenmen gerekli durumun benden farklı bendeki bilinmezlik farklı ama sen hamilesin canım benim uykunu al da doktor yollarında ayılıp bayılma iyi ol dik dur... iyi sonuç gelecek de tamam mı?

ben artık çıkıyorum zaten yazdıklarınıza bakmaya geldim....
görüşürüz yarın...
karabocuq dik dur gülümseyerek git ve gülümseyerek gel canım
iyi geceler...

Son düzenleme:

ahhh cnm inş inş iyi soncla gelirimmm iyi sonucu bi alayımmmm cıglık cıglıga herkese haber verıcem hamileyim diyeee

yazmadan edemeyeceğim çok çok özür dileyerek yargılama anlama ama ne olursun klomen kullanırken klomeni boşveriyorum Rabbimden bir nimet vermesini beklerken şiddetle yasakladığı haram kıldığı şeyi yapmak, istediğin şeyle çok tezat gibi.çok özür diliyorum ama dayanamadım......................

Günaydın kızlar...

Bicim ve karabocuq kızlar sizlerden güzel haberler bekliyoruz.
İnşaallah rabbim gönlünüze göre verir.

canım günaydın benim durumum da aynı seninki gibiydi kist yok reglim geç oluyo doktorum pko dedi hata değerlerim de sana cok yakın sonrasında bende soğan suyu ıle hamile kaldım ve benimkinin de kalbi durdu aldılar neyse sonuç olaraka 3 ay ara verdim ve geçen ay çalışmalara başladık 2 aydır denıyoruz bakalım bu ayda olmazsa soğana başlıcam tekrardan bana kalırsa sende biraz ara versen iyi olur???

Günaydın kızlar...

Bicim ve karabocuq kızlar sizlerden güzel haberler bekliyoruz.
İnşaallah rabbim gönlünüze göre verir.

günaydın ben yaklaşık 2 gündür üyeyim bişey merak ediyorum sen hamılemısın ve pko lumusun???
biraz garip olucak ama pko luysan nasıl hamıle kaldın ??? ben cok umutsuzum da

karabocuq gunaydın canım ne oldu kaç çıktı değerin çok merak ettım walla...

günaydın ben yaklaşık 2 gündür üyeyim bişey merak ediyorum sen hamılemısın ve pko lumusun???
biraz garip olucak ama pko luysan nasıl hamıle kaldın ??? ben cok umutsuzum da

günaydın canm hoşgeldin aramıza.bende ilk üye olduğumda çok umutsuzdum ama artk deilim.çünkü burda herkes pkolu ve hamile olan çok arkadaşımız var.yeterki umutsuz olma.umutsuz olacak bi durumun yok pko abarttığın kadar ciddi bişey deil sadece biraz sabr istiyor tedavi sürecimiz.rahmin olmasa umutsuz ol derdim ama rahmin var ozaman umutsuz olacak bi durum yok.inanman lazım olacağına,tedavine devam etmen ve en önemlisi de Allah'a teslimiyet.çünkü O nezaman ol derse ozaman olacak.bolca dua etmeliyiz.kabul olmayan dua yok sadece herşeyin bi zamanı var...

günaydın kızlar nasılsınız bakalım hepinize iyi haftalar diliyorumm karabocug degerın inş.yükselmiştir canım bicim inş.bugun sendende guzel haberler alırız inş.

günaydın kızlar..

karabocug inşallah değerin yükselmiştir canm.bicim sende bize güzel haberlerle dönersin inşallah.ikinizide heycanla bekliyoruz.dualarım sizinle kızlar...

buarada benm klomen bitti çarşamba adetimin 13.günü ve dr.a gidicem yumurtalarım büyümüşmü bakalım.çatlatma iğnemi olcam inşallah.sonrada çalışmalar hayırlısı bakalım...

Selam kızlar...
Bu ay soğan suyu içmedim geçen ay içmiştim
Sadece glukophen kullandım ve ayın 26 sında regl oldum
soğan suyu içtiğimde 1 hafta ağrı çekmiştim ve 30 unda regl olmuştum
glukopheni düzenli kullanınca faydasını gördüm
kilo olarak tardıda değişiklik yok 85 ama inceldim gibi geliyor bana

günaydın canım inş.yumoşun büyümüştür inş.tedavın güzel geçer :)

mrb canım glucophage cok faydalı düzenli kullan canım buda güzel bişey valla devam et sen zayıflayacaksın inanıyorum sana

Sağol canım amin...
Geçmiş çok uzun olmuş, güzel haberler var mı? Bilgilendirin beni bakim fıstıklar.....

geçmişe bende çok fazla bakamadım ama karabocug hamıle kisti vardı adetı beklıyordu hamıle oldugunu ögrendı inş.degeri katlanır bicim bugun kan tetsı yaptıravak gyamanda hamıle olabılır bakalım ondanda haber beklıyoruz öyle iştee canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…