Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

geçmişe bende çok fazla bakamadım ama karabocug hamıle kisti vardı adetı beklıyordu hamıle oldugunu ögrendı inş.degeri katlanır bicim bugun kan tetsı yaptıravak gyamanda hamıle olabılır bakalım ondanda haber beklıyoruz öyle iştee canım

Oh maşallah ne güzel yaaa....
İnşallah Karaböcüğümüzün değerleri yükselir
Bicim ve Gyaman dan da güzel haberleri alırız
Darısı güzel haber bekleyen, isteyen herkesin başına....

her koyun kendi bacağından asılır..!!!
çok sevdiğim bir atasözü.. ben kimseye beni eleştirsinler diye birşey yazmıyorum.. benim yaşantım beni ilgilendirir.. benim inancım beni ilgilendirir..
rahatlamaya ihtiyacım vardı ve rahatladım.. bitti gitti..
daha da üzerine kimse birşey yazmasın.. kırıcı yönlere doğru gidecek yoksa bu muhabbet..!!!

123m; canım klomenim bitecek yarın benim.. bu sabah hafif kasık sancılarım var benim çok şükür.. inşallah yumoş gelişiyordur..

bicim karaböcüq;
hadi canlar güzel haberler getirin..

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.. ne güzel kaynatmışsınız öyle :KK9:

kızlar gyaman adet oldu.. kaçırdınız sanırım o kısmı.. yeni aya başlayacak o da.. bu ay sanırım soğan yapacaktı..

2 günden beri yazmaya basladim bazi arkadaslarla yazistik...

birkac seyi paylasmak istiyorum kizlar..
ogluma hamile kalmadan önce cok düzensiz adetim vardi.. ve yine kist ozaman doktor bana duphaston isimli hormon ilacini vermisti.. 3-4 ay kullanmistim ve adetim saat gibi düzene girmisti her 35. gün adet oluyordum ve sonra hamile kaldim ogluma..

daha öncede bahsettigim gibi 6. ayda kürtaj olduktan sonra bizde artik düsünüyoruz tekrardan adet arasi 50 gündü bu persembe doktora gidecegim ve hormon testi yapilacak.. ben yine duphaston a basliyacagim, insallah bu sefer hemen hamile kalabilirim ve bebegim tutunur..
hem duphoston hemde hayit hapi var üc ay kullaniliyor onu düsünüyorum..
birde bunlarin üstüne sogan yaparsam fazla olur diyorum ... birde 10 gün falan evde olmuyacagim icin ilaci icebilirim ama sogan suyu zor olur benim icin bu dönemde..

bundan sonra gelismeleri bende bildirecegim

kızlar gyaman adet oldu.. kaçırdınız sanırım o kısmı.. yeni aya başlayacak o da.. bu ay sanırım soğan yapacaktı..

canım ansılsını nasıl giidyor tedavın gyamnaa üzüldüm valla bende buay sogana başladım bugun 6,günüm soğanda dün incir aldım arada yiyorum üstünede ılık su içiyorum :KK3: belki yumurtalamma olur bu aay

2 günden beri yazmaya basladim bazi arkadaslarla yazistik...

birkac seyi paylasmak istiyorum kizlar..
ogluma hamile kalmadan önce cok düzensiz adetim vardi.. ve yine kist ozaman doktor bana duphaston isimli hormon ilacini vermisti.. 3-4 ay kullanmistim ve adetim saat gibi düzene girmisti her 35. gün adet oluyordum ve sonra hamile kaldim ogluma..

daha öncede bahsettigim gibi 6. ayda kürtaj olduktan sonra bizde artik düsünüyoruz tekrardan adet arasi 50 gündü bu persembe doktora gidecegim ve hormon testi yapilacak.. ben yine duphaston a basliyacagim, insallah bu sefer hemen hamile kalabilirim ve bebegim tutunur..
hem duphoston hemde hayit hapi var üc ay kullaniliyor onu düsünüyorum..
birde bunlarin üstüne sogan yaparsam fazla olur diyorum ... birde 10 gün falan evde olmuyacagim icin ilaci icebilirim ama sogan suyu zor olur benim icin bu dönemde..

bundan sonra gelismeleri bende bildirecegim

aramıza hoşgeldin canım inş.2,meleğine saglıcakla kavusursun ben şu hayıt kapsulunu sorcaktım size 3ay boyunca sürekli düzenli içtiniz günde ne kadar içtiniz acmı tokmu ben suyu içtim ama fazla içemedim biraz tansıyonu falan düşürdü galıba hapı daha iyi olur diye düşündüm tekrar hoşgeldin

aramıza yeni katılan arkadaşlar olmus geçmişi çok okuyamadım ama gözüme çarptı aramıza hoşgeldiniz umarım saglıkla bebeklerinize kavusursunuzz

canım ansılsını nasıl giidyor tedavın gyamnaa üzüldüm valla bende buay sogana başladım bugun 6,günüm soğanda dün incir aldım arada yiyorum üstünede ılık su içiyorum :KK3: belki yumurtalamma olur bu aay

ayy soğanı çok duyar oldum son zamanlarda.. bir kaç ay daha klomenle tutmazsa doktor zaten iğnelere geçirecek beni, o geçiş döneminde olmadı 3-5 ay dinlenme veririm kendime.. o arada da soğanı belki denerim.. ama çok emin değilim.. içemezmişim gibi geliyor..
karnım acıkıyor sürekli.. şeker hapımı da içiyorum ama nedense bir iştah artışı var son günlerde.. ağzım hiç boş durmuyor :KK9:

slm kızlarr nasılsınız kan verdim geldim ama kan verirken cok kötü oldum :KK14: ne kadar stresle gittiysem kanı aldılar tansiyonum düştüü benı yatrdılar hemen midem bulandı soguk soguk terledim cok kötü oldum anlıycanız inş degerim yukselırde hıcbıseyı gozm görmezz allahım nolursun ögleden sonra gittigimdde degerim 1000 in üstünde cıksın :KK14: yoksa cok üzülücem :2:

ayy soğanı çok duyar oldum son zamanlarda.. bir kaç ay daha klomenle tutmazsa doktor zaten iğnelere geçirecek beni, o geçiş döneminde olmadı 3-5 ay dinlenme veririm kendime.. o arada da soğanı belki denerim.. ama çok emin değilim.. içemezmişim gibi geliyor..
karnım acıkıyor sürekli.. şeker hapımı da içiyorum ama nedense bir iştah artışı var son günlerde.. ağzım hiç boş durmuyor :KK9:

bende içemem diyordum ama valla öyle bi alıştımkı su gibi içiyorum :KK1: içecegin zaman peçeteye kolanya dök burbnuna çek öyle iç kokusunu almayınca içiliyor valla bakalım ben 2kür deniyecem sonra incir kürü yapacam hayırlııs olsun bakalım

slm kızlarr nasılsınız kan verdim geldim ama kan verirken cok kötü oldum :KK14: ne kadar stresle gittiysem kanı aldılar tansiyonum düştüü benı yatrdılar hemen midem bulandı soguk soguk terledim cok kötü oldum anlıycanız inş degerim yukselırde hıcbıseyı gozm görmezz allahım nolursun ögleden sonra gittigimdde degerim 1000 in üstünde cıksın :KK14: yoksa cok üzülücem :2:

canım neden bu kadar sıkıntı yapıyorsun kendıne rahat ol biraaz yaa cok streslısın valla sakınleş iyi şeyler düşün sen nedense hepo en kötüsünü düşünüyorsun moralını yüksek tut iyi düşünki herşey iyi olsun inş degerin kat kat artar canım benım

canım neden bu kadar sıkıntı yapıyorsun kendıne rahat ol biraaz yaa cok streslısın valla sakınleş iyi şeyler düşün sen nedense hepo en kötüsünü düşünüyorsun moralını yüksek tut iyi düşünki herşey iyi olsun inş degerin kat kat artar canım benım

bilmiorumm gercekten bilmiorum :KK43:( belkide onu kaybetmek istemedigimden böle düşünüorum :KK50:

seni çok iyi anlıyorum ama stres yapoma nolur kazanması zor olunca kaybetme korkusuda olur elbet ama dua et canım bol bol dua et

ediorum bol bol dua ediorum zaten hele bi degerim yukselsin işte o zaman hamileyim diyeblcem ama yukselmessede :KK43: hakkımda hayırlısı buymuş dicem

aramıza hoşgeldin canım inş.2,meleğine saglıcakla kavusursun ben şu hayıt kapsulunu sorcaktım size 3ay boyunca sürekli düzenli içtiniz günde ne kadar içtiniz acmı tokmu ben suyu içtim ama fazla içemedim biraz tansıyonu falan düşürdü galıba hapı daha iyi olur diye düşündüm tekrar hoşgeldin
tsk ederim ecrin87 iyi dileklerin icin canim.. insallah..
evet 3 ay boyunca düzenli hergün ayni saatlerde icmeye calistim.. son ayda son zamanlarda unutmaya baslamistim ama ozamanda zaten hamileymisim ...ben her aksam yatmadan önce iciyordum , simdi tekrardan alacagim ozaman eczaneye yine sorarim ama en iyi nezaman diye... yanlis hatirlamiyorsam farketmiyordu..

seni okadar iyi anliyorumki bende ayni duygulari yasadim, dünde dedim sana birazcik icini ferak tut... insallah degerin yüksek cikacaktir ögle sonu,. iyi haberler alirsin..

evet 3 ay boyunca düzenli hergün ayni saatlerde icmeye calistim.. son ayda son zamanlarda unutmaya baslamistim ama ozamanda zaten hamileymisim ...ben her aksam yatmadan önce iciyordum , simdi tekrardan alacagim ozaman eczaneye yine sorarim ama en iyi nezaman diye... yanlis hatirlamiyorsam farketmiyordu..

seni okadar iyi anliyorumki bende ayni duygulari yasadim, dünde dedim sana birazcik icini ferak tut... insallah degerin yüksek cikacaktir ögle sonu,. iyi haberler alirsin..

canım senın prolaktini düzeltmek için içicen dimi?
acaba lh ı da düzeltirmi?

inan degerlerimi hic bilmiyorum, sirf adeti düzene soksun diye kullanacagim, böylelikle asagi yukari yumurtlama günlerini tahmin edebiliyor insan, yoksa hic dengede olmuyor....
bende merak ediyorum ne nasil cikacak hormon testinde... gecikmelerin neden kaynaklandigi bilinmiyor pko demedi doktor ama kist iste..

cvp için teşekkürler bende sorayım eczaneye hakkımda hayırlııs olsun arkadaşım

X