Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım bence de eşin bu kadar istediğini bilmeli biçim e katılıyorum..ama bi yandan da belki sen olmadıkça daha fazla üzülme diye isteğini gizliyordur diye düşünüyorum.benimkinin öyle yaptığını düşünüyorum mesela..bu hastalık çıkmadan önce o istiyordu ben istemiyordum şimdi o istemiyor gibi hiç lafını etmiyor ama ben istiyorum

sanırım adetım gelıoo acayıp yogun bı sekılde kasıklarım ve belım agrıoo ayy gel artık dıe yalvaram nerdeyseee gelsede rahatlasam artıkk yaaa offf
canım kök söktürdü sana farkındayım ama sabret bakalım.... başlamadı herhalde daha ama erken biliyorsun...

hormonların normal bebek düşündüğün zaman prolaktin için ve yumurtlaman için doktorun gerekli ilaçları verecektir.... şu anda evli olmadığından yumurta kisti olmasın diye yasmini vermiş canım.... içip içmemek sana kalmış ben 4 yıl içmiştim.... o zamanlar bilmiyordum hayıt tohumu diye bir bitki var bilseydim önce onu denerdim bekarken... istersen önce onu dene sen de 3 ay düzenli içmeden sonra işe yarıyormuş yaramazsa yasmine geçersin hayıt tohumunu aktardan alıp 1 çay kaşığı kadar, ocağın altı kapalı kaynamış suya atacaksın 5 dk bekletip süzüp içeceksin geceleri içsen yeterli 1 fincan...
hormonları dengeleyip adeti düzenliyormuş... ben de bir ara kullandım faydasını görmüştüm... denemenden zarar gelmez en azından bitkisel hormon tedavisi sentetik değil....

demi yani canım hiç...canım 2 yıllık evliyim 1 yıldır bebek istiyorum klomende 2. ayım daha yeni ama öncesinde kilo vererek denemiştim ama kaliteli yumurta değildi sanrım tutmadı.... şimdi klomenden umutluyum.... bu ay olsun artık diyorum.... olmazsa ara vereceğim tedaviye....

bence de çektir metformine de başla şimdiden istersen adetin bitiminde çekiliyormuş rahim filmi.... sonra belki kendiliğinden hamile kalırsın canım....
tarçını kabuk tarçın olarak kaynatıp içiyorum ben işe yarıyor sanırım... şekeri düşürüyor insülin direnci için iyi yani... çörek otunu da yaptığım ekmeklere atıyorum... evde kendim yapıyorum ekmek makinesinde... bal tüketimi az da olsa olur fazlası zarar zaten....

canım hele bebeğin bir gelsin eşin de isteyecektir sen hiç endişe etme....zaten olacağın önüne geçilmiyor geleceği varsa her türlü gelir....

Son düzenleme:

ewet canım gelmedı daha gelcek gıbı hıssedıorum aksam sabah gelır gıbı en gec heralde 24 unde gelır gıbı gunumde ama gelmesse hemen test yapcam bi yanım gelsin dio bi yanım allahm bu belrtiler hamilelk belirtisi olsn dio cunku yan komsumda hamıle 2 aylık oda aynı benm gıbı geldı gelcek dıye dıye gelmedı :)) ama dediğim gibi gelsede üzülmicem temizce tedavme dewam etcem inş.ama işte stresi yetio bana gelmemesinin

çok hak veriyorum ben kendi kendime neredyse hiç adet göremediğimden onun stresini çok iyi biliyorum canım benim ama şunun şurasında 1-2 günün kaldı dayanmaya çalış... ıhlamur papatya çayı falan iç çok iyi gelir canım...

bende de kasık ağrıları var ara ara bir de bulantılar falan var ve benim bekleme sürecim çok uzun ama dayanıyorum ne yapayım elden bişey de gelmiyor...

Son düzenleme:

öylemi yarın hemen paptya cayı alayım da içeyim sakinleşeyim birazz

Kızlar bugün doktorla görüstüm bana pakolusn dedi hemde öyle basit bir sekilde dedi ki anlamadım gecen haftadan beri arastırıyorm ciddi birsey ama doktor niye bukadar önemsiz davrandı vajinal ultrasonuma tahlillerime bakıp aynen söyle dedi he bu pako siz birkac ay calışın olmazsa gelin bakarız ne bir ilac nede başka birsey siz tecrübelisiniz bu kadar basitmi yoksa ben doktor mu değistirmeliyim ((

Canlarim nasilsiniz bicim beklemedesin demi ne guzell karabocuq adetin gelmemis hala insallah bebis gelir bu ay

Canlarim nasilsiniz bicim beklemedesin demi ne guzell karabocuq adetin gelmemis hala insallah bebis gelir bu ay

canım beklemedeyim ama zor geçiyor bu ay beklemek nedense bir an önce ay sonu gelsin istiyorum sıkıldım sanırım bu süreçlerden şiştim zaten hormonları yüklene yüklene....... canım sen ne durumdasın....

Canim ben 3 tane doktor degistirdim bana da pko onemli bi hastalik degil dedi yani doktorlar biraz umursamaz hepsi degil ama doktor cok onemli tabi arastir insallah iyi bi doktor denk gelir

polikistik overe genelde metformini verir doktorlar.... yumurta geliştirici ilaç da verebilirler.... herhalde kendiliğinden olabilir belki diye size bişey vermedi.... ama şans düşük tedavisiz... ben 8 ay kendiliğinden olur diye bekledim olmadı şimdi 2 aydır klomen ve çatlatma iğnesi ile tedavi görüyorum....tedavilerle sonuç almak mümkün ama sabrı zorluyor bu süreçte....

Son düzenleme:
ilk önce arastırma hastanesine gittim onlar hergün tahlil istiyorlar delik desik oldum sonra özele gittim doktor bana böyle dedi ya belkide beni biraz rahatlatmaya calıştı ama bu önemsemez tavır beni dahada endiselendirdi

Seni cok iyi anliyorum bicimcim ama az kaldi dayan... Ben metformin iciyorum beklemedeyim... Ama bugunlerde zor doktor adet olmazsin yumurtlama yok dedi progestan verdi ama icmedim offf ya cok karamsarim bugunlerde

Seni cok iyi anliyorum bicimcim ama az kaldi dayan... Ben metformin iciyorum beklemedeyim... Ama bugunlerde zor doktor adet olmazsin yumurtlama yok dedi progestan verdi ama icmedim offf ya cok karamsarim bugunlerde

yumurtlama yok neye göre dedi progesteron testi mi yaptı 21. günde.... belki geç olacak yumurtlaman biraz daha bekle canım metformin işe yarayacaktır diye düşünüyorum.... çok zor öyle beklemek de ya offf bu çektiklerimiz nedir bizim böyle ya çok iyi anlıyorum seni...

Canim gecen hafta gittigimde usg ile bakti yumurtlama yok dedi 13. Gundu bende bekledim. Belki metformin ilk gunden etkisini gosterir diye umut iste... Ne zaman gececek bugunler herkes uzulme derken acir gibi bakiyor tup bebek yontemi de var diyenler var ... Ne zaman bitecek bugunler ya ... Canim senin bu ay ki tedavin hamilelikle sonuclansin umut olur bize

Reyyancim cok sevindim senin adina esinle problemlerinin duzelmesine vesile olur insallah melegin..

canım bu yumurta geliştiriciler umut oluyor aslında... inşallah sonuç alacağım buna inanmak istiyorum
tüp bebeğe kadar neler neler var çok biliyor o insanlar canım ya sen sıkma güzel canını....
yumurtlama tedavilerinin iğneli olanları çok etkiliymiş.... bunlarla olmazsa 3-4 ay sonra onları da denerim.... ama bekleme süresi yapacağım belki o arada kendiliğinden olur her zaman umutla bakmak gerekli....
metformin herkesde etki süresi farklıymış canım 2-3 ayda da etki edebiliyormuş hemen de....

Son düzenleme:

İgneli tedavi beni nedense korkutuyor ben ara verecegim dedim esimde ara verelim diyor tabi ben bekleyebilirsem... Benim 1 klomen hakkim var sonra igneli tedavi.. Umutla bakmak cok onemli ve cok guzell ...

Nihalite ilk ayda hamile kalmisti metformin bendede ayni etkiyi yapar umudu var gerci ben gece yatmadan iciyorum bir tane cok migdem bulaniyor cunku ama en kisa zamanda gunde 2 taneye cikaracagim.. Sende ic bicimcim bu ay olur insallah hamilelik ama olmazsa basla bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…