Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım arkadaşlarım 2 gün önceki değerlerim 62 idi,bugün 180 olmuşşşşşş şükür rabbimeeeeeeeee. yaşasın ya bu simgeleri alkışları nazarları kendime koyma sırası geldi çok şükür yarabbiiiii....

haftaya cuma günüde keseyi görmeye gidecez.acaba kese görünürse bebeğin kalp atışı duyulurmu acaba.biçim sen bilirsin canım bunlarıııı.

oleyyyyyy :) cok şükürr canım yaaaa cok guzel haber bu bu bana ıyı geldı vallahi ya moralım cok bozuktu... degerlerın yukselmesıne cok ama cok sevındım maşallahh canım benımmEki Görüntüle 383752 Eki Görüntüle 383753 Eki Görüntüle 383754 Eki Görüntüle 383755 Eki Görüntüle 383756 bende sanırım gunluk ıgnelere gecıcemm

çookk şükür canıımm bundan sonra korkma artık kese 5 haftalık görünür tatlım ama kalp atışını 7 haftalıkken falan duyabilirsin ancak canım beniim =))) hayırlı ve sağlıklı bi evlat olsun inşallahhh =)))

süpersinnnnnn maşallahhh bebişeee gelsin artık annesine dimi

çok sağol canımmmm benim sıra sizde tatlımmm.hepinize dua ediyorum.sanırım senin ve gyamanın ismini yazmayı unutmuşum ama hepiniz aklımdasınız hepinize dua ediyorumm tatlımmm.

inşallah canım ama valla hiç olmayacakmış gibi geliyor bana
hiç birşşeyi kolay elde edemedim ki bunu edeyim:)
Senin bebğin Allaha emanet sonra da sana.
maşallah değerinde yükseliyor.
inşallah böyle devem eder canım
artık sizlerden dua alacağız biz de:)

tatlım benim adetim 1 gün geçtiğinde değerim 123 tü doktor düşük dedi.baktı keseyi göremedi.
2 gün sonra tekrar ölçelim dedi.355 çktı. doktorum dış gebelik olmadığının kanıtıdır bu demişti.
1 hafta sonra sonra kese göründü 10 gün sonrada kalp atışı seninkide gayet iyi.gördünmü canımmm rahimi kafaya taktığına deymedi Rabbim ol dedi ve oldu.ne stresler yaşadın.ALLAHIM ŞÜKÜRLER OLSUN AMA ZATEN SENDEKİ BU SON BELİRTİLER GEBELİK BELİRTİSİYDİ,DUYGUSALLIĞIN ,MİDE BULANTININ , RAHİMDE BATMA HİSSİ, OLUMLU DÜŞÜNMEN .
SEN ZAHMET ETME BİZ SANA KUTLAMA YAPALIM

canım 6. his bu galiba ne bileyim vallahi ama seninkide çok uzak değil bunu bil.

boşver tatlım sen onları kafana takmaya değmez ders programını hiç bozma vallahi geldikleri eve ayak uydurmak zorundalar.

AMİNN CANIM BENİM İYİKİ VARSIN SEN TATLIM.
canım yumurtlamanın üzerinden 15 gün geçmiş dolayısyla eğer gebelik varsa beta hcg çoktan salgılanmaya başlamıştır bile test yaparsan varsa 2. çizgi silik çıkabilir,benim adet bir gün geçtiğinde test yapmıştım 2. çizgi çok silikti.zaten kan değerimde düşük çıkmıştı.ama Biçim ben kendimi her ay test yapmaya eğer yoksa sakin kafayla adet beklemeye alıştırmıştım. çünkü kendi vücudumu artık çok iyi tanımıştım eğer test yapmadan beklersem varmı yokmu? diye stresten adetim daha çok gecikiyordu.test yaparsan sabah ilk idrarla yap. farkındamısın bu ayki adet belirtilerin daha bir başka.kasık ağrısı ara ara batma hissi, duygusalık, vajinada kaşıntı,sık idrara çıkma , her ay tatlı yeme isteğin oluyormuydu yani sadece bu aymı canın ekşi istiyor,, AY HADİ BİÇİM İNŞALLAH ARKADAŞIM YAAAA, BAK 123M ÜN ARKASINDAN GELECEKSİNİZ ,TEKER TEKER

Son düzenleme:

canım tebrik ederim hadi bakalım inşallah benimde p.tesi kesem gözükür umarım, kalp atışı 7. haftada duyulur genelde ilk gebeliğimde öyle yapmışlardı hayırlısı inşallah

ayy ne güzel foruma bakıyım dedim neşem yerime geldi, Maşallah bebecikler geliyo
bende tarlusal kullanıyorum bi türlü adet olamıyorum diye üzülüyodum bu güzel haberleri duyunca sevindim.
Rabbim inşallah hepimize hayırlı evlad'lar vericek

123m,canm gözünaydın çok sevindim.süper bi haber bu ya.bayadır girememiştim 123m'e sorayım diyodum herkes napıyo diye baktım büyük haber sendeymiş.Allah ol deyince oluyo görüyomusun boşuna stres çekmişsin rahim şekline felan takılıp gerçekten mucize ya başka bi açıklaması yok yani.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.

bicim sende adet bekliyosun sanırım inşallah sende güzel haberler verirsin.bak boşuna takmış 123 rahim şeklini sende takma canm kafaya.

yeşil, proje hazırlıyomuşsun kolay gelsin.proje hazırladığına göre yalnız gitmiceksin heralde bikaç öğretmenle gidiliyo sanırım öyle olunca.tek gitmek için sadece başvuru yapman yetiyo diye biliyorum eşim gitmek istemedi öyle yalnız.proje hazırlayp birlikte gidelim diyodu oda kolay deil tabi öyle sıkıya gelemez biraz zor gideriz biz.hele bundan sonra biraz daha zor bizi hayırlısı bakalım sen evlenmeden git canm.

canım adetlerim çok düzensiz değildi genelde 3 haftada bir oluyodum korunmayı bıraktıktan sonra stresten sanırım çok düzenim değişti ( ..... inşşşşş hamilesindir sende canımmm olumlu düşün olumlu olsunnn

tamam tatlım çok sağol çarşamba günü doktora gidicem bakalım neler diyecek süremide doldurdum artıkkk soğan suyuda yaptım geçen ay 15 gün bu ay yine yapmak istiyorum 10 gün veee bidahaki ay yine klomeeeeennnn inş.. yine olurrrrrr bebeğimm ama bu sefer sol tarafımda gelişsin yumurta inş.. sağ tarafta ilerlemedi bebek çünküüü umutluyuummmm bakalımm

canım ne demek etmezmiyiz ben inanıyorum birbirimize ettiğimiz dualar Allah katında o kadar etkiliki .sen hiç merak etme şimdi çıkmak zorundayım sen marak etme aslında söylenmez ama ben namazlarımda tek tek rumuzlarınızı söylüyorum.

canımsın ya rabbim sana ve eşine bagıslasın kucuk melegini... namazlarında ettıgın her duayı allahım kabul etsın ınsallah ıcınde bızımkılerıde:) nisandan cok umutluydum ama olmadı mayısa artık kısmet ................

Tuncss bence de fasafiso ama iki yadır çizgi çekio ya mutlu oluyorum
daha evvel iki ay yapmıştım çizgi falan çekmiyordu.
en azından çizgi çekio çatlıo diyip seviniyorum
(fakir avuntusu gibiD)

ayy aynı beni anlattın.. o sitenin çizdiği çizgilerle evde kalkıp çığlık çığlığa bağırdığım olurdu.. ama ölçmüyorum kistten bu yana ateş.. dediğin gibi fakir avuntusu misali işte bizimki.. inşallah hamiş de olacağız yakın zamanda.. önemli olan akıldan atabilmek sanırım..

canım beniiiim süpersiniz valla..
maşallah size
kese gözükür muhtemelen ama kalp atışı için daha beklemen gerekir.. bu konuda tecrübem yok ama herkes de böyle oluyor

canım onlar nerden biliyor düşük yaptığını ,hani söylemeyecektin ya kimseye:26:
onlar sana yardım ederler canını sıkma belki de destek olmak istemişlerdir

valla canım ben de aşırı hayvanseverim artan yemeklerden bırakırım sokaktaki kedilere köpeklere. hatta annemlerin bahçesinde kedilerim ve tavşanım var ama maalesef ilkokuldayken 2 kez köpekler tarafından kovalanıp ısırılınca fobi oluştu bende.köpek görünce kalbim deli gibi çarpıyor elim ayağıma dolaşıyor maalesef

sen de metformin içiyorsun de mi canım?
kendini takip edebiliyor musun ? yumurtlama dönemlerini
eşine de bakıldı de mi?
avatarını değiştirmen iyi oldu bayıldım :))
önceki kasvet resim neydi öyle...

evet içiyorum ama bitti doktora haftaya yazdıracam 1 yıdır içiyorum tık yok kilo sorunumda yok 48 kiloyum.. eşimdede sorun yok allaha şükür tüplerdede sorun yok tek sorun kist .. avatarımıda 123m sayesinde değiştirdim belki bende hamile kalırım avatar şanslı gelir :)))

valla nasıl oldu bende anlamadım metformın düzene soktu galıba bide hayıt kapsulu içiyordum ve en nemlisi 5kıloya yakın kılo verdım belkide bu yüzden erken geldi

anladım bende metformini 1 yıl kullandım banamısın demedi ilginç galiba bende bi terslik var yaa

bende 123m nin geçtiği yollardan geçtim 6 defa klomen kullandım üfff çok bunaldım..avatarımıda işallah bende hamile kalırım düşüncesiyle değiştirdim... hep bı kızım olsun isterimmmmmm...burda olmak iyi geliyor bana eşime bile anlatamıyorum artık oda beni çok sıkıyor...boşa verebilsem hallolacak ama veremiyorumki

filiz günlük iğnler nasıl anlatırmısın bende klomen kullanmıcam artık ne tedavi verecek bilmiyorum bu ay hamile değilsem eğer günlük iğne verirse 80 tl alıyordum ben kesin batarım yaaa üff:26::26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…