Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bahar27 teşekkür ederimm canıım alıntıya alamamışım seni..
aferin kız 123m .. çok sağolasın canım.. benim de adetim dün gelmeliydi gelmedi.. bu arada hava değişikliği sanıırm.. izmir e geldim uçakla bir işim var cuma ya tekrar uçacağım..

arkadaşlar herkes şeker hapını günde 2 kez mi alıyor.
ben günde 1 kez 850 mg lık alıyorum 2 yemi çıkarsam acaba.
123m canım daha önce de sana demiştim.. pkolulara önerilen ilk doz 850mg günde iki keredir.. araştır istersen..2 çıkarmanı tavsiye ederim

anladım canım.. iyi yapıyorsun.. öğrendn bak bu işi
yeşillll iyiyiz canım, ben de merak ettım yoksun dıye.Kolay gelsın sana :13:
5.kez aramam sonuc verdı ve doktora ulaşabıldım 9 nısan pztesı buyuk gun, rahım fılmı cekılıyorum

oo çok sevindim tatlım.. sonunda ulaşabildin doktoruna.. özelden ki mesajın duruyor cumartesi günü güncelleyeceğim önemsemedim sanma.. sadece cevap vermeye vaktim olmadı.. rahim sonucundan mutlaka beni haberdr et merak ediyorum

canım çok mutlu oldum.. tebrik ederim seni.. Rabbim hayırlısı ile de kucağına almayı nasip eder inşallah.. çok öpüyorum.. hamiş listeine senide ekleyeyimm

yazan yerden sonra başlaman lazım cevap yazılarına quote den sonra yazmadığın için yazıların birbirine giriyor canım okumak istiyorum ama hiç bir şey anlayamıyorum :44:[/QUOTE]

cvr kusura bakma canım ya ben sıteye 1 haftadır takılıyorum daha yenı ogrenıyorum

canım ara öğünde ya elma ya da yoğurt yiyebilirsin iş yerindeysen ayran içebilirsin....
ben dün öğlen sebze yemeği akşam da tavuk yedim ekmeksiz
sonra da yatana kadar bişey yemedim....

bu sabah eşim evdeydi geç kahvaltı ettim omlet yedim çünkü geç kalmıştım yemekte öğleden sonra yine sebze yerim.... dün tartıldım annemlerdeydim ondan yazamadım sizlere....
58 çıktım :))

kızlar benim şimdi çıkmam lazım
yazılanları sonra okuyabileceğim

Son düzenleme:
adetin 2.günü test yaptırdım herşey normal de dhea düşük diyor anlayanınız var mı

TSH Serum 1,62 0,27 - 4,2 μIU/ml
FSH Serum 4,67 Folikul 0 - 12,5 mIU/mL
Ovülasyon 0 - 21,5 mIU/mL
Luteal 0 - 7,7 mIU/mL
Post Menapoz 0 - 134,8 mIU/mL
LH Serum 2,9 Folikuler 0 - 12,6 mIU/mL
Ovülasyon 0 - 95,6 mIU/mL
Luteal 0 - 11,4 mIU/mL
Postmenapoz 0 - 58,5 mIU/mL
Estradiol (E2) Serum 29,3 Folikkuler Faz 12,5 - 166 pg/mL
Ovülasyon 85,8 - 498 pg/mL
Luteal 43,8 - 211 pg/mL
Postmenapoz 5 - 54,7 pg/mL
Gebelik 1.Trimester 215 - 4300 pg/mL
Prolaktin Serum 11,46 4,79 - 23,3 ng/mL
Total Testesteron Serum 13,95 3,5 - 51,3 ng/dL
B HCG Serum 0,1 mIU/mL
Gebe Olmayan Kadın 0 - 5,3 mIU/mL
4.Hafta 1000 - 10000 mIU/mL
1.Trimester 30000 - 100000 mIU/mL
2.Trimester 10000 - 30000 mIU/mL
3.Trimester 5000 - 15000 mIU/mL
DHEA-SO4 Serum * 117,6 148 - 407 μg/dl

selam canlar..
doktora gittim geldim sabahtan..
yumurtalar 12 mm olmuşlar.. iğnenin dozajını artırdık.. 100ml vurulacağım bugün ve yarın.. cuma yine kontrolüm var bakalım ne durumda olacağım.. bugün adetin 8. günü.. doktor gelişimin iyi olduğunu söyledi ama ben pazartesi 10 mm 'i duyunca bugün 16mm filan bekliyordum yumoşları.. bunu doktora dile getirdim ve gayet iyi gelişiyorlar yavaş yavaş olsun sağlıklı olsunlar dedi.. şimdi 3 tane yumoşum var biri 13mm diğer 2si 12mm.. inşallah şansım bol olur da hamiş kalabilirim..

kaynana faktörü canımı sıksa da Allah'a dua ediyorum hepsinin çenesini kapatacak güç kuvvet sabır versin bana.. sabahın kör vaktinde eşimi arayıp çocuğu mu olmuyo tuncss'un dedi cinlerimi tepeme çıkardı.. sanki ben tek başıma yapıyorum bu çocuğu.. oğlum sıkıntınız mı var dese ölür.. hemen bana laf edecek beni kusurlu bulacak ya.. gıcık kadın.. tırnağımın ucu kadar sevmiyorum onu ya..

saol cnm doktora gidene kadar takmıycam bu konuyu bıraktım artık ne ateş ne başka bişi bakmayı napalım olmazsa senin gibi aşılama deniycem Allah büyüktür
eşimle bugün gidicektik fakat yaptırcağımız yerde saat ikiye kadarmış ilgilenen adam o yüzden haftaya bıraktık ama dediğiniz gibi 3 gün perhiz yaptırıcam eşime işleride yoğun haftaya olsa olurmu dedi dedim sen git yeterki haftaya olsada olur
seninde hayırlı olsun cnm inşallah güzel sonuçlar alacaksın bizede umut olacaksın inşallah reglim bitsin senin içinde dua edicem

tamam bicim 3 gün perhize karar verdim ama önümüzdeki hafta içi olucak zaten ayın 15i gibi istanbula gidiyorum babamın tedavisinin son aşaması için ondanda güzel haberler alsamda rahatlasam artık
yürüyüş bandı istiyorum kesinlikle evimde yer bol sabah yürüyüşe çıksam buranan köpekleri çok fazla evimde yürüyüş en güzeli köpek görüp yolumu değiştirmekten sıkıldım artık

benimde eşim okuycak arapça dersine gitmişti geçen sene okutucam ona ama çok uzun arapça okuyunca çok zaman alıyor sanırım 30. ayete kadar yeterli oluyormuş burda biri dedi ama kim dedi belki sen demişsindir ben türkçesini okıyım diyorum eşimde arapça ilk 30 suresini
dukan diyeti güzel bir diyet evime geçince hemen başlıycam o diyete burda kalabalığız kafama göre ayrı yemek olmuyor ilk önce kitabını alıcam internette her kafadan bir ses çıkıyor en güzeli kitabı

canım hayırlı olsun çok sevindim adına Rabbim devamını getirir inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

arkadaşlar herkes şeker hapını günde 2 kez mi alıyor.
ben günde 1 kez 850 mg lık alıyorum 2 yemi çıkarsam acaba.

iyiyiz tatlım regli oldum bende yeni bir aya girdik işte tırmala dur :)) hayırlı olsun projen inşallah amacına ulaşırsın tatlım

selam cnm soruna cevap veriyim bana kalırsa evet girmesi lazım ve bir kaç dakkika içinde kalırsa senin için daha iyi olur çünkü öbür türlü çoğu dışarda kalıyor spermlerin :44:

ah ahh canım birde beni düşün ben her dakika beraberim artık fenalık geldi banaa valla eşimi sevmesem iki dakka durmam zaten en büyük stresim bu :18:

canım ne mantıklısı kafaya takmamak da işte onu yapabilene helal olsun diyorum ben..
dediğin gibi eşin yeter ki örnek versin.. aklından soru işaretlerin gider rahatlarsın en azından.. inşallah hepimiz için herşey iyi olcak.. Allah hepimizin dualarını kabul etsin..
babanın da inşallah sıkıntıları sona erecek.. Allah'ın izni ile o da iyi olcak..
kaynanala yaşayabiliyor olmana hayranım zaten.. tez zamanda ustalar evi bitirsin de sende rahata er vallahi.. çok zor gerçekten de.. iki de bir ağzımı arıyor.. insan gibi sorduğu yok her dakka laf sokmak sadece.. artık yüzünü göresim gelmiyor.. kendi kendine kendinden soğuttu beni.. oysa ilk başlarda bayılırdım ona.. ama şimdi.. ahh ahhh.. keşke yüzüne de yapabilsem böle, piss kadın böööö sana

evet cnm kafamdaki soru işaretini kaldırmak istiyorum en azından bişide varsa oda tedavisini görsün dimi
saolasın cnm güzel dileklerin için inşallah bu yıl güzel bir yıl olacak hepimiz miniklerimize kavuşucaz Allahın izniyle
valla bende hayranım kendime nasıl yapabiliyorum aynı evin içinde aslında beni tanıyan herkes hayret ediyor kendi annem bile inanamıyor :=)
bende ilk başlarda çok iyi anlaşıyordum ama aynı evin içine girince herşey farklılaşıyor ev ev üstüne kurulmuyor herkesin kendine ait bir yaşamı olmalı bunu çok iyi anladım
az kaldı ustalar harıl harıl çalışıyorlar sürekli kontrol ediyoruz valla buldumcuk gibi
katıloyurm bu arada sana bööööööööööööö

kızlar merhaba. geçen haftalarda bende pko lu olduğumu öğrenmiştim burada paylaşmıştım. hiç bir hap kullanmıyorum yalnız benim şöyle birşey oldu mart 17 adet olmuştum 25 ü biter gibi oldu sonra 27 sinde tekrardan başladı 31 inde bitti.
ilk defa ben hayatımda böyle birşey yaşadım 15 güne yakın sürdü bu adetim. 2 ay adet görememiştim anlayamadım acaba dedim biriken kistler mi tamamen dışarı atıldı :44:
böyle birşey yaşayan varmı sizce ne oldu:44:

bende bilmiyorum soramadımda o anda .. bu iğne geliştirici yumurtalar nede pahalı oluyormuş ve onları kullanırken klomende kullanılacakmı

kızlarrr lütfen cevapppp benim adetler çok düzensiz ilaçla oluyorum şimdi bu ay ovitrelle iğne oldum
reglim gününde gelecekmi öyle bişi duydum ne kadar doğru
yani iğne çabuk gelmesini sağlıomuu hamile değilsem tabi ve bu ay hiçç umudum yokkkkk hiçbişi hissetmiyorum beklemek ne kadar zor..
bendeki sabırsızlık başka bişi değil daha hamile kalamadım kendime hamilelik alıyorum varmı benim gibisi

güldürdün beni ya banada neler diyolar neler allahım kafayı yememek mümkün değil ama sabır buda bi imtihandır ne diyim..

kontrole hangi gün gittin yani adetin 8. günümü öyleyse çok güzel gelişiyorlar benim 12. günüm 18mm 15mm di

güldürdün beni ya banada neler diyolar neler allahım kafayı yememek mümkün değil ama sabır buda bi imtihandır ne diyim..

kontrole hangi gün gittin yani adetin 8. günümü öyleyse çok güzel gelişiyorlar benim 12. günüm 18mm 15mm di

canım selAam bana dıosun cok takıosun dıe sen benden fenasın hee :)) hamıle kalmadan kıyafet neyıne canımcım yaa ben igneyi oldugum zaman adetım zamanında geldı ama lekelenme seklınde olmustum doktor belkı ustune gormusundur dedi ama öle bişeyde olmamısım mayısta ıgnemı oldum bakalım nisanın 7 sınde olmam lazım yani ıgne zamanında adet gorecegın anlamına gelmıyor bazen lekelenme seklındede olunabılıomuş doktorum öle demıstı

mayıs demısım allahmı solettı ne Eki Görüntüle 382867 mart dıcektım

tatlım sen ne güzel ne iyi bir insansın.ALLAH SENDEN bin kere razı olsun bebişini sağ salim kucağına versin.canım senin içine doğanlar kesinlikle çıkıyor ve duaların kabul oluyorrr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…