Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

lepii bu agrilar yanliz bende cok siddetli yani yumurta catlamadigi icin mi oluyor bu agrilar ? bosunami bebek icin calisiyoruz acaba ? catlamadigi icin bebek olmuyorsaa

yumurtanın çatlamadığından şüphe ediyorsan 21. gün progesteron testi var kandan ya da idrardan bakıyorlar onu yaptır 8 ve üzeri çıkarsa yumurtlama var demektir.... benim 0 çıkıyordu hep ve sonradan anlaşıldı ki geç yumurtlamam oluyor....yani 21. günden sonra 25. gün gibi çatlıyor benimki...
soğan kürünü de ibrahim saraçoğlundan bakabilirsin... adete 15 gün kala 15 gün uygulanıyor....

Son düzenleme:

evet en iyisi bu ayda olmazsa doktora gidip dedigini sorayim hic duymamistim bu progestronu 21 gun derken 21 gun boyuncami ?insallah allah seninde yardimcin olur canim

Seni bu saatte burda görmek ne güzelİnşallah canım amin.Tabiki herşey dikkat etmekten geçiyor.Ben çok zyıf biri değildim ama 60 kilo olduğum günlerde oldu çok iyiydim ozamanlar.Ama bu adet düzensizlikleri pko ilerledikçe streslerde olunca kilo alımım hızlandı.Birde evlenincede kilo aldım.Ama diyet yapmıyordum düzenli yeme alışkanlığım yoktu sporda yoktu.Şİmdi ise spor yapmassam içim rahat etmiyor çünkü zaten pko var birde tiroit çıktı bunları yaptığım halde gram gram veriyorum.Oyüzden sporsuz kesinlikle kilo verilmiyor canım.Sen iyisin maşallah ama dediğin gibi dikkat etmekte fayda var.İnşallah hedefimize ulaşırız canım

evet en iyisi bu ayda olmazsa doktora gidip dedigini sorayim hic duymamistim bu progestronu 21 gun derken 21 gun boyuncami ?insallah allah seninde yardimcin olur canim

adet 1. gününden itibaren sayıp 21. gününe geldiğinde bu testi yaptırman gerekli...
progesteron yumurta çatladıktan sonra vücutta salgılanan hormondur... 21. gününde baktırırsan anlayabilirsin...

Son düzenleme:

uykum kaçtı canım ya.... bazen böyle oluyor o zamanda internette vakit geçiriyorum böyle....
spor yaparak kilo vermek en sağlıklısı zaten...
ben yediklerimi azalttım bunun dışında pek bişey yapmıyorum...
yinede uyumaya çalışayım ben yarın erken kalkacağım eşime sabah eşlik ediyorum baya erken kalkıyor işe gitmek için

Son düzenleme:

Benimde bazen uykum kaçıyor Bebek olsaydı uykusuz kalırdık BicimOlsun razıyız bunada değilmiOlsun canım sınırı geçersen yapmaya başlarsınBu arada Yeşilciğimin kulakları çınlasın

adet 1. gününden itibaren sayıp 21. gününe geldiğinde bu testi yaptırman gerekli...
progesteron yumurta çatladıktan sonra vücutta salgılanan hormondur... 21. gününde baktırırsan anlayabilirsin...

ok ne cok sey ogreniyo insan burda saolun yaa

iyi geceler bahar canım görüşmek üzere yarın.... iyi haftalar dilerim

Benimde bazen uykum kaçıyor Bebek olsaydı uykusuz kalırdık BicimOlsun razıyız bunada değilmiOlsun canım sınırı geçersen yapmaya başlarsınBu arada Yeşilciğimin kulakları çınlasın

valla nette karşılaşamadık onunla demi ya :)) çınlasın kulakları
bebeğim olsa nefes sesini dinlerdim onun uykumda....olsa da uykusuz kalsak.... ayy inşallah o günleri de yaşayacağız...

Son düzenleme:
valla nette karşılaşamadık onunla demi ya :)) çınlasın kulakları
bebeğim olsa nefes sesini dinlerdim onun uykumda.... ayy inşallah o günleri de yaşayacağız...

Evet canım erkek arkadaşı gelicekti oyüzden girememiştir neteİnşallah yaşarız ogünleriİyigeceler canım bende çıkıyorum Allah'a emanet ol görüşürüz

Evet canım erkek arkadaşı gelicekti oyüzden girememiştir neteİnşallah yaşarız ogünleriİyigeceler canım bende çıkıyorum Allah'a emanet ol görüşürüz
aaa doğru ya unutmuşum...
görüşürüz canım öptüm....

canım laparoskopi hiç korkulacak bir işlem değilmiş kardeşim doktor ,anlattı bana. karından küçük iğneye takılı kamerayla girip dışardan rahime bakıyorlarmış. endoskopi gibi,kolonoskopi gibi. bir de histeroskopi var vajinadan kamera sokulması o da içerden rahime bakmak için. canım benim arkadaşlarımdan kaç kişi korunurken hamile kaldı kendini suçlama önceden istemedim diye,demek zamanı gelmemişti. biz korunmadık da ne oldu, oldu mu.

BUSMAi canım ne güzel yazmışsın....
bu aralar benimde moralim bozuk bana da iyi geldi yazdıkların... uykularım bile bölünüyor 5 saat uyudum şimdi yine uyumaya çalışacağım....
dediğin gibi ben de korundum bu ay ama bakarsın ben de hamile kalırım hiç belli olmaz Allah bilir her şeyi bu nedenle içimi rahat tutmaya çalışıyorum....
ben de ne gerekirse yaptıracağım... önce tatil için istanbula akrabalara gidip geleceğim sonra da tedavilerime devam edeceğim yılmak yok....

123m canım şanslıyızki erken zamanda ortaya çıktı rahim şekillerimizin farklı olduğu tedavi olacak zamanımız var bir de bu tarafından düşün canım....

Son düzenleme:

sagol canım benım bu şekilde gidip sorcam eczaneye :))) çok sagol hatta resmini göstercem :)))

günaydın kızlar herkese iyi haftalar sizden bi konuda yardım isteyecektim ankarad pko için gidebieciğim bi dr önerin bana lütfennnn

günaydın kızlar herkese iyi haftalar sizden bi konuda yardım isteyecektim ankarad pko için gidebieciğim bi dr önerin bana lütfennnn

günaydın canım tuncs arkadaşımız ankarada doktora gidiyor iyi bir doktoru var canımmm ama ismini bilmiyorum gelınce mutlaka yazar sana :)

kızlar hafta sonu hiç gelemedim .. yoğundum gerçekten.. insanın yoğun olması ne güzelmiş özlemişim .. 2 gün boyunca çok mutluydum bugün de mutluyum ama sevgilimin gidişi hüzün bıraktı...

geçmişi az okuyabildim aramıza yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler diyorum....

bicim ve bahar kullaklarımı çınlatmış.. ne güzell mutlu oldum..

ve pkolu hanımlar topiği nasılsınız bakayım hafta sonları ne yaptınız?

cvr, busmai,bngl33,karabocuq hamileliğiniz nasıl gidiyor?

bicim sen nasılsın benim biraz bel ağrım var .. sende nasıl durumlar? yaklaşık aynı zamanda yumurtalarımız çatladı bakalım hangimizin kırmızları daha önce gelecek..

bahar27,waw,123,...nasıl geçti hafta sonu kızlar..?

çok sevindim baharcım .. emin ol çınladı sen nasılsın?

canım bu değerlerin hangi güne ait adetinin 3. günü mü yoksa adetini beklerken mi yaptırıldı?

heyy tuncss topla canım kendini.. öyle düşünme her şeyin bir zamanı var.. dua et bol bol.. Rabbim senin de yüzünü güldürecektir inşallah.. sen böyle stres yaparsan pkonun işine geliyor biliyorsun.. onu yenmek gerek.. neden olmuyor neden olmuyor diye düşününce bebek bekleyelim derken kendi sağlığın gidiyor elinden.. aa yakışmıyor memleketlim sana ..

vesdeniz öyle deme canım keşke doğru doktorların teşhisiyle daha erken tanısaydım pkolu olduğumu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…