Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

sorun neyse çözülecek canm merak etme yeterki güveneceğin iyi bi dr.bul.herşey o güzel gönlüne göre olsun canm arkadaşım.
ben iyiyim çok şükür.haftaya kontrolümüz var bebişimde iyimi göreceğiz inşallah.

ayy canm sormaya o ekşi yeme isteği bende hala geçmedi.başlarda limonu tuzlayıp tuzlayıp yiyodum.şimdi hala yiyorum ama okadar deil.yazda geliyo çok şükür dört gözle beklediğim 2ekşi meyveyi bekliyorum.şimdi söylemiyorum cann çekmesin diye.gerçi söylemiş kadar oldum sanki.istediğin şeyi bulamayınca ona yakın bişey yiyerek o isteğini yerine getir canm.ben önce tatlıyı severdim yine çok aşırı deildi ama severdim yani çikolataya felan hiç dayanamazdım hamileliğimde hiç yemedim heralde.vücutta ne eksikse onu istiyomuş canımız herkes bunu kız bebeğe yorsada.şimdi okadar merak ediyosunki kontrol günü bitürlü gelmek bilmiyo dimi?banada öyle oluyodu ama şimdi okadar deilim çok şükür Allah'a.benm kontrolümde haftaya perşembe.heralde bu gittiğimizde öğreniriz cinsiyetini eşimle ikimizin içinden de kız geçiyo ama Allah'ım hayırlısını versin diyorum.

geçmiş olsun canm.morelini bozma tatlım geçer ilaçlarla ya.geçmiyecek bişey deil çok şükür.öyle deme şükret canm ne dermansız hastalıklar var.

ah canım doktorum önümüzdeki hafta perşembe dedide ben çarşambaya randevu aldım ,kadın çok dolu zaten zor randevuyu çarşambaya alabildim .sayılı gün çabuk geçer derler ama benimki biraz zor geçiyor neyse sonu iyiyse beklemeye razıyım
BİZ ALIŞKINIZ ZATEN SABIRLA BEKLEMEYE

evet canım yaa aynen hiç ama hiç tatlı veya çikolata yemiyorum .hep ekşi.şu kalp atışını duymadan hamileyim diyemiycem herhalde .
ayy ne heyecanlı seninde yaa her gittiğinde onun elleri kolları insana nasılda heyecan verir değilmi?canım.benden bir gün sonraymış senin kontrol .Amin Allah hayırlı evlat versin canım.

canım yaza gelmeside çok güzel hamileleğin o dediğin meyveleri anladım,bende dört gözle o iki meyveyi bekliyorum.

sağol canım çok sağol.amiiin inşalllaah hayırısıyla alırım kucağıma. ekle beni listeye eklee

vala benim kide böyle bir iniyor bir çıkyor daha iki gün evvel 36.5 gördüm sonra bugün 35.9. bu nasıl bişey anlamadım valla:)

yumurtladığımız anlamına geliyor cnm ama benim sanki bir kaç kez yumurtlamışım gibi fazla iniş çıkış var o yüzden anlayamıyorum :44::44:

Canım atlatırsın inşallah dikkat et salgınmış bak.Adetinde gelir merak etme canım.
Canım iyi bir doktor bulup tedavini olursan inşallah hiç beklemeden bebeğin gelir.Her işte bir hayır var diye boşa denmemiş

Yesinler ütünü Ütülerinle meşhur oldun Bicimciğim Allah kolaylık versin canım

geçmiş olsun canm.morelini bozma tatlım geçer ilaçlarla ya.geçmiyecek bişey deil çok şükür.öyle deme şükret canm ne dermansız hastalıklar var.
BNGL33 özletiyorsun kendini.. evet doktorda öle dedi rahatladı içim ama bende sorun biter mi hala adetimi bekliyorum 14 martta olmam gerekirdi...:2:sen nasılsın?

sağol canım çok sağol.amiiin inşalllaah hayırısıyla alırım kucağıma. ekle beni listeye eklee
tamam canım ekledim... bizlere ve bizim gibilere umut olursun inşallah ...
ayy yerim seni maşallah baya baya belli olmuşşş..Ey Allahım verdiğin güzelliklere şükürler olsun olmayanlara da nasip et...

anladım canım içini ferah tut.. gerçekten tıp ilerledi önemli olan iyi bir doktor bulmak .. eşin geldi mi ? iyi bir araştırmacısın inşallah en uygun doktorunu da bulursun.. Rabbim şifalar verir inşallah... beni sorarsan ben hala adet olamadım :2: bekliyoum biçim çünkü ilaçsız 2 ayı bulurdu şimdi o kadar beklemem de bakalım aklımda gitmek var bir ultrasona gireyim diyorum.. geçmişte yazdım o sancılar kıl kurdu geçmiş benim öğrencilerden onun ağrısıymış şimdi onun için bi ilaç aldım.. o geçer de pko geçer mi benden bilmiyorum .. ki bende pko sendromunu kontrol altına alabilirsem dünyada tedavi edilemeyecek bir pko olduğunu düşünmem.. şu an anlıyorum ciddi bir pko var.. hayırlısı biçimcim hiç değilse evli değilim di mi ya evli olsaydım her ay hüzran yaşayacaktım daha çok bunalıma gireceğime eminim... inşallah hepimiz tez zamanda sağlığımıza kavuşuruz .. seni de çok seviyorum sıkma canını olur mu dua ediyorum...

minelçetncimm..bnde hamileyim keseyi gördüm.ama aynı zamanda doktorum pcon var dedi..kafam karıştı bnm .progestan 6 çıktı onada başladım.pco kötü birşeymii bebeğe zarar verirmi
pco varsa küçük kistlerin var demektir rahimde.. küçük kistlerse sorun olmaz korkma.. cmlik ler sorun oluşturabiliyor.. keseyi de görmüşsün maşalllah Rabbim hayırlısıyla kucağına da almayı nasip eder inşallah.. tebrik ederim canım gerçekten pco ile hamile kalabilmekte ümit verici..

Son düzenleme:
inşallah baharcım sen nasılsın bakalım... okul günlerinde pek giremiyorum nete ...

Canım bende iyiyim dün adetim bitti 17 günü başlıcam ilaca.Birde bugünlerde yine kilom direnç gösteriyor bi eksiliyor sonra yine aynı oluyor sinir oldum.Akşam spor yaptım herzamanki gibi böyle gideceğim inşallah elbet birgün bu dirençte kırılıcak yaza kadar baya bir veririm inşallahHaklısın canım okulda nasıl gireceksin yinede hergün girip hepimizi soruyorsun çok sağol canım

limon iyi değil canım hamilelikte çok fazla yeme c vitamini açısından çok kuvvetli ama fazlası da zarar :)
inşallah bebeğinin tüm kontrollerinden iyi sonuçlar alırsınız canım....

demi ya bekleye bekleye hepimiz alıştık ben diyorum bazen sabır taşına döndüm....
olmazsa yaaa deyip geçiyorum üzülmemeyi bile öğrendim diyebilirim...hayat ne gösterirse onu yaşıyoruz... ve inşallah hep güzellikler gösterecek yaşam
canım az kalmış 6 gün sonra göreceksin küçücüktür şu anda 1cm yoktur daha ama kalbi atacak yakında mucize gerçekten....bebeğin oluşumu gelişmesi doğum hepsi Allah tan tüm kadınlara en büyük mucize ve armağan...

yaaa çok tatlı maşallah şimdiden tüm rahmini kaplamış pek bir tembel yayılmış da yayılmış canım....

amin canım......
eşim geleli çok oldu canım 3 günlüğüne gitmişti....
kıl kurdu ne canım bağarsakla ilgili bişey mi geçmiş olsun.....
adetin de yakında gelir diye düşünüyorum içini rahat tut sen.... 4 gün daha bekle gelmezse doktora gidersin haftaya.... ama gelecek bence....
bende evlenene kadar pko falan umrumda değildi adet görmemeyi bile takmıyordum ama evlendikten sonra mecbur takıyorsun ve düzenlemeye çalışıyorsun .... canım sen şimdiden ipleri eline alırsan sorun olmaz kendini takip etmeye devam et....
hatta benim gibi yumurtlamanı da takip edebilirsin...
canım güzel arkadaşım ben de seni seviyorum tamam sıkmıyorum kendimi zaman zaman aklıma geliyor ve düzelecek diyorum kendi kendime....
hepimiz için her şey iyi olacak inşallah :116::13: mutlu iyi haberlerimizi paylaşacağız buradan...
bak hamile haberleri de çok arttı bu sıralar bu hepimiz için umut demek

bu arada yine ütü yaptım ve az önce bitti :))

Son düzenleme:
yumurtladığımız anlamına geliyor cnm ama benim sanki bir kaç kez yumurtlamışım gibi fazla iniş çıkış var o yüzden anlayamıyorum :44::44:

ozaman çok saçma canım ya
bi srü yumurtlasak da bunlar bi anda çatlamalı çatlamayan da kalmalı
ozaman bu ay kuveetli bi yükseliş görmezsek yumurtaların çatlamadığını anlicaz
bak bu da benim tablo
yokuşlar bayırlar abuk subhttp://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2012-03-06

aman ya zaten karar verdim bu ayda bişi olmazsa gitcem işnsülin direncine baktırcam.
yoksa yazmıo doktorlar ilacı sinir oluyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…