Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

slm kızlar şimdi hastaneden geldim ve polikistik over tanısı kondu ve yumurtalıklarım da büyüme varmış konu hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi

vallahi anlamak iyi bişey miş bencede ama umarım altından ters bişey çıkmasında.

canım ya adet tarihimden önce içiyorum bi sakıncısı varmı hani gecikmesin diye sonuçta gebelikte yok bi zararı varmı acaba ve rahim duvarı kalınlaşınca ne oluyokiii

bazen çok az bendede oluyor hiç kafama takmadım ama

merhaba arkdaslar c.tesı gunune muayene olmak ıcın doktordan randevu aldım ama sansıma bugunde adet oldum sizce neyapıyım alttan muayene ederse gıdemem acaba bıtermı c.tesıne kadar yoksa randevumu ıptalmı ettırsem bu sekılde gıdıpte muayenede bısey anlasılmazsa bosuna gıtmıs olmuyum

5 güne kadar kesilmezmi kanaman.alttan muayene edebilir 5. gün ve bebek tedavisimi görüyorsun adetin 3. günü gitmen gerekir öyleyse eğer

tedavı gormuyorum duzensızlık sebebıyle gıtmek ıstıyorum gecen sene baska bır doktora gıtmıstım polıstık over teshısı koymustu kıstlerım vardı 4-5 aydırda adet gormuyordum oda bugune denk geldı tamda randevu almısken :) kesılebılır de kesılmeye bılırde zaten ek fazla da yok

canım benimde öyle olmuştu düzene girmesi için sana ilaç vercek adetliyken kullan demişti bana ... yani bilemiyorum adetliyken gittim ben

aderliyken muayne oluyor ve bazı doktyorlar daha iyi baka bilmek için çağrıyorlar ben 2 kez adetimin 3,günü gitmiş hem muayne olmustum hemde aç oldugum için hormon testi yaptırmıstım :)

canm erkenmi başlamışım.dr.m başla dedi.bende çatlaklardan korktuğum için başladım.hergün yağlanıyorum ama haklısın genetik neyse belki yağlanarak en aza düşürürürm çatlakları.jelli bebek yağı nasıl oluyo canm duymadım hiç onu hangi markann ürününü kullanıyosun.senn nasıl gidiyo hamileliğin kaç kilo aldın isim düşündünmü ne çok soru sordum dimi?

canm seni çok iyi anlıyorum korkularımdan sevincimi yaşayamadım hiç.seviniyorum içten içe ama bastırıyodum.çok şükür şimdi biraz daha rahatım ama her ay farklı korkular oluyo zor elde ettiğimiz için kaybetmekten korkuyoruz hep.boşver kimseye söyleme.okulumdaki 2kişiye söyledim onlarada söylemek zorunda kaldım ondan.geçen bunu bi arkadaşa söyledimde sen ne kadar soğukkanlısın diyo ben olsaydım şimdiye kadar bırak arkadaşlarımı öğrencilerime velilerime bile duyururdum diyo.aman ne gerek var bilmesinler zaten bikaç ay sonra herkes karnımdan görecek.hamilemisin deyince evet derim.kalp atışlarını duyun inşallah sonra yavaş yavaş söylemeye başlarsınız.bana kalsa ben 3.aydan sonra söylemeye başlardım herkese annemde duramadı eşimde ailesine söyledi onlarda maşallah heryere duyurmuşlar.bizim millet çok meraklı zaten kim hamile kim niye hamile deil.bunlara konuşmaya bayılırlar bende hiç anlamam bunu.geçenlerde annemin arkadaşı bi teyzeyi ziyarete gitmiştik böyle nur yüzlü ağzı dualı hoş sohbet teyzeler olurya öyle biriydi.onada söylemiştim aman kızım hemen söyleme herkese dedi çünkü insanlar maşallah demez dedi.çok hak verdim teyzeye ben nazara da inanıyorum herkes konuşuyo maşallah demiyolar gerçekten.neyse ne çok konuştum.

evet canm hatırlıyorum seni yazışmıştık senle.hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.bu arada bende 3aylık hamileyim.çok şükür düşük tehlikesinine atlatmışsın Allah tamamına erdirsin canm.

slm kızlar şimdi hastaneden geldim ve polikistik over tanısı kondu ve yumurtalıklarım da büyüme varmış konu hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi

mrb geçmiş olsun bende pco luyum fakat yumurtalıklarda büyüme konusunda bilgim yok. pco için tedavi olarak neye başladınız?

evet cnm geçmişi okuyodum iyiyim çok şükür sen nasılsın kilo vermişsin tebrik ediyorum canm seni.devam et diyetine ne kadar zayıf hamile kalırsan okadar iyi.

evet canım kılo verdımmm çok şükür vermeyede devam ediyorum :) iyi olmana sevindim :) zayıflayayımm hamıle kalayım adetlerim düzen girsin diye uğrasıyorum bu ay klomen kullandım sabah akşam 5gün boyunca belkı c.tesi doktor agiderim sağ kasıkda agrımda var bakalım hayırlısı artık yakı koycam belime bu ay inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…