Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

günaydın kızlar hepinize iyi haftalar diliyorum bakıyorumda baya döktürmüşsünüz :) fırsat buldukça okuyacam :)))

Canım bende bilmiyorum neden öyle dediklerini doktorlara kalsa bitkisel hiçbirşey tavsiye etmicekler nerdeyseBen diyetisyene gidiyorum ya öyle demişti vücuttaki yağlanma kolestrolu artırabilirmiş bana mantıklı gelmiyor açıkçası çünkü internetten nekadar çok okuduysam hep faydalarından bahsetmişler.O ilaç nerde satılıyor canım bende alayım olmassa bu hayıt otunu hergün sabah akşam kaynatıcama hapını kullanmak daha iyi sanırım.Evet canım prolaktin var bende şimdide tiroit çıktı belki bunlar için faydası olur inşallah.Nerden bulabilirim bu hayıt hapını canım?:44:
günaydın kızlar hepinize iyi haftalar diliyorum bakıyorumda baya döktürmüşsünüz :) fırsat buldukça okuyacam :)))
Günaydın canım sanada iyi haftalar görüşürüz

Hoşgeldin canım Allah bağışlasın negüzel ikizlerin olmuşDarısıda üçüncüyeAmin canım inşallah hepimize nasip olur

agnucastonu araştırdım canım internetten bitkisel değil normal eczanede satılan ilaç değilmi?Birde hormon ilaçları kullananlar hayıtı kullanmamalıdır diyor.Ben tiroit için ilaç kullanıyorum zararı olurmu acaba?Hayıt hapını sen nerden öğrendin doktorunmu yazdı canım?

Merhaba arkadaşlar beni hatırlayanınız vardır belki. bende PKO hastasıyım. Sorularıma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Tatile gittiğim hiç kafama takmadığım hatta bu ay olmaz dediğim ay hamile kaldım. 3 aylık hamileyim. ilk zamanları çok zor geçirdim. düşük tehlikesi dedi doktor ama çok şükür şu an iyiyim. Hepiniz dualarımdasınız Allahın izniyle olacak. Yeterki fazla kafaya takmayın. Ben deneme sonrası sabah ezanına kadar hep yatarak kaldığımı düşünüyorum. sonra kalkıp duş alıyordum. Öpüyorum hepinizi rahat olun olacak inşallah. Doktorum PKO hastalarının % 80 i kolay hamile kalır diyor. Bol şans hepinize. öptüm.

güzel dileklerin için çok sagol rüya yorumum içinde içimde bi umut sankı bu ay bişeyler olcak gibi bakalım kısmet rüyam güzel evet hakkımıza hayırlısı.hayıt kapsulunede bakacam eczaneden sen adetlemı başlamısstın ve adetin kaçıncı gününe kadar içiyordun

canım maişallah çok güzel haber valla senın adına çok sevındım darısı bzlerin başına ilaç falan kullandım hiç canım takammak en önemlisiymilş ama takmadan da olmuyorr valla inş.sağlıcakla kucağına alırsın meleğini canım darısı bizim başımıza

selam canımm

kızlar iyi akşamlar ben kan tetsi yaptırdım adetim 2 gün gecikince pozirif cktı 10,96 ama kaç haftalık veya kaç günlüktür ? bu arada yakıyla hamile kaldım

çok sevindim adına canım ne güzel bu sonuca göre bence çok yeni daha tekrar mutlaka kan testi yaptır cnm değerin yükselip yükselmedğine baktırman lazım bu arada yakıyla nasıl hamile kaldın ne zamandır uğraşıyordun bilgilendirirsen sevinirim merak ettim yakı olayı nedir ???

canım iyi olmana sevindim Allah nazarlardan saklasın

slm arkadaşlar bende pko hastasıyım ve tedavi görüyorum klomen kullanıp yumurta takibi yaptırıyorum 14.gün gittiğimde sağda 2 tane 18mm solda bi tane 17mm vardı.bugün gittğimde(21.günüm bugün) her iki taraftaki yumurtalarda 35 40 mmlere gelmiş.kist oluşmuş iki tane içe kanamalı dedi.doktor bana dediki ultrasonda görülen bu büyük kistler yumurtanın çatlamadığı anlamına gelmiyomuş çatlamışta olabilir dedi.progesteron testinden belli olurmuş çatlayıp çatlamadığı.progesteron testimin sonucuda 18,90 çıktı.benim anlamadığım yumurtalarım büyümüş bi şekilde olduğu gibi duruyolar.doktor çatlamışta olabilir dedi kafam karıştı.devlet hastanesinde tedavi görüyorum.cuma günü özele gittim yumurtalarıma bide orda baktırıyım dedim.ordaki doktor çatlamamış çok büyümüşler dedi soldaki 40mmdi.ama bugün gittiğim doktor kist olarak görünmesi çatlamadığı anlamına gelmez dedi.bana açıklama yapabilecek varmı?:44:

slm öncelikle hayırlı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin . bende pco luyum .sen ilaç kullanarak mı hamile kaldın?

aa canım bak onu bilmiyordum nerde yazıyor hormon ilaçları kullananlar hayıtı kullanmamalıdır diye.evet eczanede satılıyor ama bitkisel canım.hem üstünde yazıyor %100 bitkisel diye hemde ecazıda söylemişti bana.

Rica ederim canım İnşallah Allah gönlüne göre verir.evet canım eczanede satılıyor.ben adetle değil herhangi bir gün başlamıştım.adetliykende ilacı kesmeyip devam ediyorsun.hiç ara vermeden 3 kutu kullandım ben.

merhabalar herkese ben geldim..öncelikle bana dua eden ve soran arkadaşlara çok çok teşekkür ederim..
yeşil, bahar, bicim, cvr unuttuklarım varsaa affola..hepiniz iyiki varsınız..
ben çektirdim bugün filmi..çok kolay diil ama öyle dayanılmıycak bişey de değil, sakın korkmayın kızlar ve kendinizi kasmayın, ne kadar rahat olursanız o kadar kolay geçiyor..zaten 10 dakika sürmedi bile..çok şükür atlattım ben..darısı diğer arkadaşlarımın başına..ama dediğim gibi dayanılmıycak bişey yok..bolca dua ve nefes egzersizleri işe yarıyor....
sonuçlarım da 1 satte çıktı..çok şükür hiçbir sorun yok..tüpler açık..zaten ufak yapışıklıklar varsa da bu filmle açılıyomuş tamamen..bu ay artık geçti önümüzdeki ay klomene başlıycaz dedi doktor..kızlar adetin kaçıncı günü başlanıyo kolmene:44:

ba arada eski sayfalara çok bakamadım..bicim naptın sen gösterebildinmi doktora sonuçlarını..inşallah bi sıkıntı yoktur canım

Son düzenleme:

canım teşekkürler ediyorum çok sagol valla bakayım bizim burda varmı diye :) bu arada çizelgen süper olmus hee ne güzel bilgiler var öylee arada okuyorum bende bbir kaç kişide daha gördüm bende hamıle kalırsam allahı izniyle yapcam hemen :)))

geçmiş olsun canım benim ne güzel tüplerinde açıkmıs hadı tedavın hayırlı olsun canımm

[
Çok teşekkür ederiz canım.
19.a kadar beklemek çok sıkıcı gerçekten.Belki başka bi doktora daha gidebilirsin filmi göstermek için.
canım bayıldım bebek takvimine inşallah benimkide çok bekletmezde bende bundan bir tane yaparım :))
beklemeye karar verdim... 1 hafta var geçer gider zaten aklım rahatlayabildi şükür iyiyim....
boğa burcu olacak demek, sen balıktın de mi?
iyi anlaşacaksınız miniğinle :))

çeken 2 doktor vardı kanallar görünüyor dedi çeken ama bana bilgi vermedi kağıt yani rp da verilmedi pek çok eksik var araştırma hastanesi ama nafile....
ben kendi doktorumdan öğrenirim ne olduğunu....
bebek takvimine de bayıldım ya çok gerçekçi turuncunun da aynı galiba...benim de bebeğim gelsin de bana da yapalım bundan...

metformin içiyordun de mi canım yanlış mı hatırlıyorum?
sadece onu içmen yeterli olur gibi geliyor bana....hayıt hapını bir süre daha içme bakalım ne olacak....
rahim filmini hemen çektirebilirsin tabi onun zamanı önemli değil...hem troid de bu arada düzelecek ya belki filmden sonraki ay hamilede kalabilirsin.... film çekilen ay hamile kalmayı önermiyor doktorlar bana 20 gün korun dedi...

anladım canım, o zaman daha iyi diyor internetteki yazılar
bende öyle anladım canım çift rahim olsa bile sağlıklı bebek doğurma şansı varmış bu yüzden sorun etmiyorum artık... bir de hamile kalabilmek kolay olsaydı çok süper olacaktı ama olsun artık nasip... inşallah hepsi olacak...

tebrikler Allah sağlıkla doğurmak nasip etsin...

değer çok yüksek çıkmış bence çatlayan yumurta kesin vardır bunun yanı sıra çatlamayanlarda var demekki...
benim 0,47 çıkmıştı değerim 23. günümde....

canım iyi geçmesine ve temiz çıkmasına çok sevindim...

benım bugun adetımın 8,günü 15,gününe kadar adaçayı içsem nasıl olur sizce hamıle kalmayı kolaylaştıyormus diye akudum bir çok yerde ama söktürücü özelliğide varmıs içip içmemek arasında kararsız kaldım valla :26::26:

canım sen klomen içmiyor muydun zaten?
birde adaçayı çok kuvvetli bir bitki adet söktürmek için evet ama olası gebelik başlangıcında bile zararlı diye okumuştum...

ay canım çok sevindim rahat geçtiğine tüplerin açık olmasıda ayrı sevindirici bak şimdi kafan rahatlamıştır,belki arkasına hamile kalırsın.

Amin arkadaşım o günler bir gelsin nasıl bir kutlama yapıcaz Allahın izniyle.bu çizelgeyi yeni çıkarmışlar profiline bilgilerini giriyorsun kendiliğinden geliyor.benimde çok hoşuma gitti.Bu arada her gün yedi kere Hz. zekeriyanın duasını okumayı alışkanlık haline getir bak gör bebek nasıl geliyor

tamam ozaman canım tüpler açıksa hiç korkma rahmin şeklini hiç kafaya bile takma.Allah vergisi onun şekli benimkide normal değil,hatta anneminki bile.bu gün gün hamilelik olayını yeni çıkartmışlar canım profiline beklenen doğum tarihini girince kendiliğinden geliyor.en azından hamile olduğumu hatırlıyorum Allahım! Biçim onu orda resimde bile görmek okadar güzelki arkadaşım hala inanamıyorum. vallahi rumuzlarınızla tek tek dua ediyorum size.

canım söylesem belki inanmıycaksın ama ben bu ay adet bitimiyle beraber her akşam 1 fincan adaçayı içmiştim.adetin 15. günü bırakmıştım tabi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…