Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

sen ilaçmı kullanıyorsun bilmiyordumm.hadi hayırlısı tatlımm.bakalım bu sefer hayırlı haberlerle gelirsin inşallahh.

merhaba kızlar nasılsınız görüşmeyeli özledim sizleri gelemedim bayadır.annem yanımda oyüzden giremedim.int.başına geçince kızıyo zararlı diye tlfnda konuşturmuyo fazla.şimdi fırsat bulup giriyorum.annemin yanmda olması iyi hoşda biraz kısıtlanmış hissediyorum kendimi.bende sıkıntıya hiç gelemem biraz sıkıldım.neyse sizler ne yaptınız geçmişten bikaç sayfa okuyabildim.

bubenimişte,çok üzüldüm canm benm Allah hakkımızda hayırlısını versin.araştırma hastanesine gitmen iyi olur sebebi araştırılıp ona göre tedavi uygulanır.

cvr.canm sende hamilesin sanırım.çok sevindim Allah tamamına erdirsin canm.

bicim rahim filmi çektirceksin sanırım inşallah güzel geçer ve sonuçların iyi olur.

tuncs,yeşil,bahar,gyamanbusmai,123m sizler nasılsınız umarım herkes iyidir sizlerle sohbet etmeyi çok özledim.

kızlar sonucumu şimdi aldım değeri 2 katına çıkmış,

Allahım bayılacam sevinçten acaba bu sefer sorunsuzmu devam edecek hamileliğimmmmmmmmmmm

kusura bakmayın ne olur sizi meraklandırdım işten çıktıktan sonra hastaneye gittim anca çıktı sonuçlar

kıza diyorumki ne zaman çıkar sonuçlar doktormu bekliyor diyo dedimki Yok doktor beklemiyor ben ÇOK merak ediyorum kızda acıdı herhalde halime tamam dedi ilk seninkine bakıcam

yarın da doktoruma götürücem sonucu bakalım ne diycek

bugün bana işyerinde geçmek bilmedi zaten ALLAHIMA YALVARIYORUM İNANIN SİZEDE YAŞATSIN DİYE BU DUYGUYU SİZ BENİM CANLARIMSINIZ HEPİNİZ AKLIMDASINIZ HER AN HEP

DUAYLA DİLİMDESİNİZ NE OLUR BEKLEYİN ,SONUNA KADAR İNANIN OLACAĞINA

tatlım yarın inşallah çok iyi sonuçları alacan ve bize müjdeli haberi yazacan inşalllahhhhh.

bende çok merak ediyorum gelir gelmez yazsalar barı yaaa

nerdesınız yaa niye kımse gelmıyorrrr cvr naptı acaba bicim naptı acaba inş.tüpler açıktır

Son düzenleme:
123m canım bence bu kadar erken yumurtlama olmaz düşünsene bu ağrı tüplerinin açılmasından kaynaklı olamazmı tatlım,bende bu ay brokoli yi çok yapmıştım ve hep suyunu atmayıp içmiştim belkide onunda etkisi olmuştur bilmiyorum.

bicim yarın rahim filmin çabucak geçsin güzel sonuclarla gel inşallah
cvr senin de kan tahlilin guzel cıksın inşallah
ben de yarın kontrole gidiyorum, herkes için guzel bir gun olsun inşallah
canım geldim çok mutluyum değerim 2 katına çıkmış seninde bebeğin iyiymiş okudum çok sevindim .sana bir şey sorucam çok önemli ben ara ara öksürüyorum ,kendimi sıkıyorum öksürürken basınç olmasın diye bebeğe bir zararı olurmu acaba ?

canım geldim çok mutlu oldum yaa inşallah Allahım devam eder bu mutluluğum yarın doktora göstericem bakalım sonucu, sen nasılsın ?

bende çok merak ediyorum gelir gelmez yazsalar barı yaaa
canım değerim yükselmiş ,bakalım bundan sonra sonuç neler gösterecek,sen metfromin kullanıyordun sanırım hayıt hapını da kullanmayıda denesene bana en çok hayıt hapının iyi geldiğini düşünüyorum ama tabi yinede bilemem.

kaç gündür okuyorum tatlım gerçekten bu terlik pijama muhabbeti iyiydi sen nasılsın canım?

çok şükürler olsun canım hala devam ediyor değilmi heyecan sanırım bizlerde 9 ay bu böyle gider

canım seni tebrik ediyorum süper kilo verdin vallahi .bende bu ay başlıycaktım diyete ama kocaman göbekle hamile kaldım

canım ben yapmıştım sabah ve akşam olmak üzere 1 çay kaşığı hadi inşallah hayırlısı olsun bak bu ay seni eskisi gibi umutsuz görmüyorum olacağına inan sadece zamanı belli değil de kendi kendine adet olduğun zaman demekki bu ay değilmiş de ,bir kitapta okumuştum farzetki istediğini satın alıp sipariş verdin gelmesini bekliyorsun bazılarına komik gelir bekli vallahi ama ne yapalım tatlım bizde böyle düşünce gücüyle yeniceğiz bu PKO yu

canım vallahi hep aklımdaydın diyorum bu kız niye girmiyor artk hiç iyi olmana çok sevindim .bende bütün gün bilgisayar başında çalışıyorum canım bir çok arkadaşımda bu şekilde doğurdu Allahın izniyle bir şey olmaz özletme kendini.
ben bu ay çok grip ilacı içmiştim bir şey olurmu acaba yaaa ama içtiğim zamanlar daha bebek rahime düşmemiştir değilmi? geçiş aşamasında olabilir diyorum sen ce bir sorun olurmu?

canım çok duygulandım allaha çok şükür...inşallah bize de gösterir o günleri hakettin canım şimdi tadını çıkar

nasıl olayım arada geliyolar ağlıyom arada unutuyommmm allahım hayırlısını versin herşeyin sağol canım iyiki varsınız çok sağolun

nasıl olayım arada geliyolar ağlıyom arada unutuyommmm allahım hayırlısını versin herşeyin sağol canım iyiki varsınız çok sağolun
canım ne olur fazla üzme kendini bak hormonlarına stres zararlı.geçecek bu günler dediğim gibi daha büyük olsaydı daha kötü olurdu bu sefer kürtaj olmak zorunda kalabilirdin öyle düşün tatlım yine kalacaksın hamile.

sağolcanım benim allah razı olsun sizden ilgilendinizzz ben çok duygusalım kolay atlatamıyorum bazı şeyleri eşimde sağolsun etrafımda dönüp duruyo şuraya gidelim şunu yapalımmm çıkalım gezelimmm diye dostlarım varrr :) sizler gibi daha ne isteyeyim allahtan :) allahım hepinizi güldürsün inşh

orası öyle ama tutamıyorum kendimi

tebrik ederim canım hayırlı olsun..allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğinizi...darısı bizim başımıza..

canımm benim çok sevindim allah sizebağışlasın 2 düşüğünde kimyasal mı oldu kürtaj lamı oldu canım bide sen aspirin kullanıyosun demi metmorfine de devam ettin mi belki yazdın ama kafa kalmadı bende nolur kızma araştırmak istiyorummm birazzz

nerelerdesin kız sen girmiyon fazla özletme kendimi haaaaaaaaa evet canım sağol iyi olucam inşh hamile kalırsammm

Amiinn canım çok sağol, RABBİM kokusunu orda koklatacak inşALLAH... Ben oğlumu 3 gün görebildim oda küvezdeydi zaten, sadece dokunabildim, okşadım, eşim elinden tuttu eşimin elini öyle sıkmıştıki bırakmayacak oğlum bizi demişti.. Tabi buda bizim sınavımız, RABBİM ol dedi oldu, almak istedi ve aldı.. Boynumuz kıldan ince. Oğlum cennette bekliyor, RABBİM onunla cennete girmeyi nasip eder inşALLAH.. RABBİM verir inş bebekler, hepimize tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü...

hoşgeldin tatlımmm ara ara gel ya özlüyoruz seniii.

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlımm..

bu arada bu aymı yapmıştım brokoliyi kaç gün yaptın canım bu sebeb olmuştur inşallah canımm.

hani brokoli yaparken bal tarçın çörek otu yapacam.umarım ters bişey olmaz.ama bal tarçın çörek otu topiğinde yazanlar sadece 12 yapılır demişş.sendemi 12 gün yapmıştın.

canım gerçekten çok ama çok üzüldümmmmmmmm.o ne kötü bişey bebek doğduktan sonramı öldü canımmmm.çok ama çok üzüldümmm.Allah bir daha böyle şeyler yaşatmasın canım.

Son düzenleme:
nerelerdesin kız sen girmiyon fazla özletme kendimi haaaaaaaaa evet canım sağol iyi olucam inşh hamile kalırsammm

tatlım spring85 in yazdıklarını okudunmu canım.belki bu senin daha iyi hissetmene yardımcı olur.Ya ALLAH korusun bebek dahada büyüse idi düşünsene kürtaj olduğunu filan Allah korusun canımmm hepimizi.

amin canım amin,sağlıklı evlat gibi nimet yok bu dünyada maalesef insanlar kıymetini bilmiyor

hayırlı olsun canım çok sevindim yarın doktorla konuş bakalım aspirin verecek mi
evet heyecan devam ediyor canım her gidişte. 1 yaşında kızı olan arkadaşım dedi ki "bu günlerinin kıymetini bil sonra hiç rahat edemeyeceksin".
"aman olsun sağlıkla doğsun da uykusuz geceler kusmuklar alt kirletmeler ben herşeye razıyım" dedim. "görürüz o zaman" dedi. kendisi hiç aramadı tabi hemen hamile kaldı bense bir an önce sağlıkla doğduğunu görmek istiyorum
öksürük bende de oluyordu hastalanmıştım ilaç da alamadım tamol verdi antibiyotik de verdi ,ama benim kardeşim doktor "antibiyotik alma gribe bir faydası yok" dedi. ben de almadım. çok süründüm ama geçti çok şükür insan sadece bebeğime birşey olur mu diye düşünüyor değil mi,korkma birşey olmaz onlar sağlam yerdeler, hamile olduğun sürece ilaç alma yeter. öksürürken de karnını tut fazla sarsılmıyor o zaman

biz de seni özledik canım ya ben de diyordum nerelerde bu :) aynen benim annem ve eşim de beni internetle telefonla görünce hemen müdahale ediyorlar

kızar mıyım canım ya aşkolsun
ilkinde kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum
ikincisinde kimyasal gebelik oldu kendiliğinden düştü.
kimyasal gebelikte kürtaj olmadan düştüğü için sevindim biliyo musun çünkü kürtaj korkunç birşey insan aylarca kendine gelemiyor, kürtaj olmaya giderken dizlerim titriyordu çok kötüydü. sonrasında da günlerce kanama sürüyor 20gün falan. ağlıyordum artık kanamam bitsin yeter çektiklerim diye üstelik herkes duymuştu hamile olduğumu kürtajdan sonra bir de millete cevap vermek insanı mahvediyor
coraspin verdi bana doktor keseyi gördükten sonra.önceden düşüklerim olduğu için sanırım, ama artık herkese veriyorlarmış.
metformini de kalp atışını duyana kadar içmemi söylemişti.

çok şükür canımm.inşallah sağlıkla kucağına alacaksın canımm.bizlerede bol bol dua et canımm.buna ihtiyacımız var gerçekten...

ediyorum canım etmez miyim Allah hepimize nasip etsin bak herkese sıra geliyor elhamdulillah

evet şimdi hatırladımm canım öyleydi.. olsun ne güzel anılarınız olmuş.. dua edin kızlar bende evleneyim sorunlarımız çekilsin aradan...

spring canım bunu anlamanın en iyi yolu rahim filmi dokttorun da bunu demiş .. neden diye sorarsan ultrason detaylı görüntü vermiyor.. mesala örnek vereyim adet günün çok gecikmiş ve rahim duvarın kalınlaşmış olabilir.. bu döküntüler bile rahimi farklı gösterebilir. bende öyle sanıyorum yanılmadır inşallah.. içinin rahat etmesi için rahim filmini çektir...

yok canım olur mu öyle şey bazı insanlar da genetik bazılarında geçicidir önlemini alırsan.. pko yu kontrol altına almışssın ne güzel.. için rahat olsun hata yoktur inşallah.. ama şöyle bir durum var pko eğilimindeyiz... yani pkonun nedenini bilip ona göre tedavi görmen pko yu kontrol altında tutmanı sağlar..

Allah daim eder inşallah busmaiciiğimm..

123m ne zmandır metformin kullanıyorsun canım.. ciddi bir sorum olacak metformin direkt böbrekleri ilgilendiriyor çalışma durumunda acaba böbreklerinde bir sorun mu var ?
hastaneye falan gidersen bu değerlerini kontrol ettirir misin..
bngl33 canım ya hep aklımdaydın mesaj yazacaktım yazını gördüm.. durumunun iyi seyir etmesine çok sevindim canım.. dualarını eksik etme hamilelerin duaları makbuldur..

canım ya ... Rabbim mutluluğunu daim eder inşallah... isteyen herkese de nasip eder inşallah... cvr canım çok güzel ya... pek bi sabırsız davranmışsın ama bizleri ancak bizler anlıyoruz... ne uğraşlarla oluyor.. kimileri gününü bile belirleyip tık hamile kalabiliyor bizim için öyle değil ama her şeye değer olsun varsın ...

bahar27, busmai,123m... ne güzelll... nete geldiğimde kimsecikler olmazdı sevindim ...

busmai güzel haberlerini aldık canım Rabbim daim eder inşallah..

123m canım yukarıda yazmıştım okuudn mu ?

baharcığım nasılsın nasıl gidiyor hayat?,,,

aaa bngl33 de gelmiş

Son düzenleme:
Hoşgeldin canım Allah iyi etsin sağlıklı hayırlı olur inşallah
Canım hoşgeldin özlettin kendiniNasılsın nasıl gidiyor hamilelik?Kendine ve bebeğine iyi bak canım.Anneler öyledir seni sıktığının farkında bile değildirOlsun canım sağlığın iyi olsunda gelirsin yine kendine iyi bak
Canım gözün aydın çok sevindimİnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.Güzel dileklerin için çok sağol canım inşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…