Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım çok teşekkür ederim beni kabul ettiğiniz için..evet bu aralar daha sık geliyorum..işlerim yoğun biraz benim..ama çoğu zaman gelip okuyorum yazamasamda
bilgilerimi burdan gireyim ben:
1-rumuz.......entgram42
2-yaş-kilo-boy-durum-26-75-1.68-Evli
3-pko adına düşünceler:4 yıllık evliyim.ilk yıl vajinusmus.son 14 aydır koorunmuyorum.bebek istiyorum..pko olduğumu 3 ay önce öğrendim..16 yaşında bi yumurtalık kisti ameliyatı olmuştum..o zamanki doktorum yumurta tembelliğim olduğunu söylemişti..ama cahillikten midir nedir ben tedaviye yanaşmamıştım..şimdi tedavi adına glifor kullanıyorum 2 aydır..yumurtam oluşmaya başaladı..hormon değerlerim düzeldi..bu ay rahaim filmi çektircem..ha bide soğan kürünü denemek istiyorum..pko nun tedavisinin stresten uzak durmak, kilo vermek ve sağlıklı beslenmek olduğunu duymuştum..bunlara uymaya çalışıyorum..çok uzun oldu galiba..istersen kesebilirsin canım

bu arada kilomla ilgili diyetisyene gittim..ideal kilom 68 miş..kemik yapımdan dolayı..anlıycağınız spora devam

Son düzenleme:
herkese iyi geceler,yatayım artık yoksa pc üzerinde uyuyacam birazdan
öpüdünüz kıslar

canım yaa çok üzüldüm valla kendıne dikkat et üzme kendını bundada vardır bir hayır en azından hamıle kalabılıyorsun buna sevın canım inş.herşey yoluna gircek

Allah sabır versin üzülme (

Olusan kistler kendi kendine geciyormu kizlar ben bunu merak ediyorum. Gecen ay olmayan kistler bu ay cikmis. Adetimse hep duzenliydi yine duzenli. Kilom yok neden oluyo anlamiyorum ya (((((

coraspin den bahsediyoruz biz canım sen metforminden mi bahsediyorsun

Olusan kistler kendi kendine geciyormu kizlar ben bunu merak ediyorum. Gecen ay olmayan kistler bu ay cikmis. Adetimse hep duzenliydi yine duzenli. Kilom yok neden oluyo anlamiyorum ya (((((

genlerimiz yapıyor bunu kaçış yok, sadece biraz düzeltebiliriz tamamen kurtulamayız

Canım çok sevindimmmmmm Allah size bağışlar sağlıklı hayırlı bir bebek nasip eder inşallah.Kendini hiç yorma iş vs yapma dinlen bol bol canım.Hayırlı olsun Rabbim korusun
Canım üzülme çevremizde bazı böyle şeylerle karşılaşabiliriz inşallh kısa zamanda Allah sana ve bizede nasip eder
Çok güzelmiş gerçekten amin canım inşallah dualarımız kabul olur
canım ben çok acı çektim tüpüm kapalıydı ya.. ama herkeste bir değil çok faydalı çek bence

Canım çok üzüldümAllah hayırlısını versin inşallah kısa sürede yine hamile olup anne olursun canım üzme kendini Allah bilir canım
Canım iyiyim sen nasılsın?Duphastonu içiyorum adet olmadım hala olurum inşallah
Kızlar ben çıkıyorum başım çok ağrıyo üzüntüden dişlerim azdı çok kötüyüm kendim, toplayıp gelicem hepinizi çok seviyorum destekleriniz için sağolun ...
Canım kendini üzmemeye çalış haklısın kolay değil Allah yardımcın olsun ve yeniden anne olmayı nasip etsin inşallh hepimize
bahar canım kayısı tavsiyen için teşekkür ederim çok faydasını gördüm sağolasın... senin nasıl giidyor diyetin ?

WAW canım bayadır sen de yoksun iyisindir inşallah ...
Rica ederim canım çok sevindim faydasını gördüysen.Sende sağol canım benim iyi diyetimi yapıyorum az da olsa kilo veriyorum inşallh yaza kadar vermiş olurum.Sen nasılsın neler yapıyorsun
günaydın kızlar dünya kadınlar günümüz kutlu olsun
Merhaba canım teşkler seninde kadınlar günün kutlu olsun

insanları hiç anlamıyorum karnıbahar ve patlıcan sevilmezmi benim eşimde pırasa ve kapıska düşmanı benim en sevdiğim şeyler sebze yemekleri benim eşimde eti çok sever önceliği ettir ben asla ayırmam yemediğim şey koyun eti ve koyun peyniri bunlardan nefret ederim eşim bayılır genelde erkekler seçici oluyorlar sanırımm

ahahah benim kocaya naz cilve mi hayatta sökmez hiç de hoşlanmaz.. bir iki kez denedim gülüp durdu bana.. komik geliyormuş ona öyle davranışlar.. oysa bilmiyo ki kadının doğasında var..

cilve sevmeyen erkek çok ilginç işin zor :)) ben ince noktalarını bilirim eşimin ordan yakalar vururum bir arkadaşım var şimdi hamile o ilk evlendiğinde eşi gelmeden giyinmiş süslenmiş tüylü terliklerini giymiş neyse adam gelmiş buda inmiş evin merdivenlerinden gecelik terlik falan adam iki saat gülmüş tüylü terlikler komiğine gitmiş efendim aptal ya kız varya utancından yerin dibine girmiş böylesine giyceksin uzun pijama tamam yeter

canım çok üzüldüm inan Allah yardımcın olsun çok zor biliyorum ama en azından hamile kalabilmekte çok önemli bütün tetkiklerini yaptır tatlım neymiş sorunun çıksın ortaya ona göre tedavini olur meleğine kavuşursun inşallah.

Amin canım çok sağol Allah sizede yaşatsın hep dualarımdasınız.

Aminn inşallah cnm Allah büyüktür

hmm anladım cnm bende çok şükür ne mide bulantısı nede başka bişi yaptı günde iki kere 1000 mg içiyorum
inşallah bu ay kalırsın hamişte hiçbirşeye gerek kalmaz cnm..

günaydın kızlar dünya kadınlar günümüz kutlu olsun

seninde canım kutlu olsun saolasın

canım çok üzüldüm hakkında hayırlısı veren Allah alanda Allah yine olur inşallah bu sefer saglıklı olur üzülme

selam kızcelerim bugün çatlatma iğnesini vuruncam saat dokuzda cumartesi çalışmaya başla sonra gün aşırı çalış dedi doktor ilk defa çatlam vuruncam bana tavsiyeleriniz var mı doktora sordum bugün ve yarın yokmu diye oda yok dedi birde günaşırı olacak cumartesinden itibaren dedi ne diyorsunuz kızlar önerileriniz

ahhh ahhh... böyle tavşan gibi hemencecik hamiş kalıp doğuranlara şaşıyorum..
bu arada benim kedim vardı evlenmeden önce, onu defalarca kez çiftleştirmiştim bebekleri olsun diye.. onun da bebekleri olmamıştı.. bende mi bi kerametsizlik var ki

canım söylenecek söz yok çok ama çok üzüldüm.. muhakkak bu durumu araştırın.. Allah'ım tez vakitte gülsün yüzüne..
lütfen canını sıkma.. bu daha hayırlıydı demek ki Rabbim böyle uygun gördü..

oo süpermiş 200 tl.. hiç korkma.. insanın korktuğu başına gelir.. aklına kötü şeyler getirme bence.. kendini telkin et sürekli kolay geçicek diye..
ben çektirdim eylül ya da ekim ayıydı hatırlamıyorum valla.. üstünden çoook zaman geçmiş.. bi de doktor hemen hamile kalabilirsin demişti
sonuçlar temizdi.. tüpler açık, rahim normal yapılı.. ben hemen almıştım filmlerimi.. doktorumda zaten direk incelemişti orda.. sonra kontrole gittiğimde yanımda götürmüştüm tekrar bakmıştı..

ayyy et ayırt edilir miiiii hiiiiiç
ben her türlü etin delisi divanesiyim.. ama eşim et ürünlerini de minimum tüketiyor.. gıcık kızım benimki
benim yemediğim tek şey bakla.. hani şu yeşil olan varya.. fasulye gibi.. hiç sevmem asla yemem.. bir de 2 sene öncesine dek hiç balık yememiştim artık yiyorum..

cilve olayına gelinceeee.. benim kocamı tarif ettin sanki bu arkadaşın ve kocasını anlatırken.. ben miydim bunu yaşayan dedim bi an
benim de ayne böyle bir anım var.. düğün günü jartiyer çoraplarımı evde hemde taaa Adapazarında annemlerin evinde unuttum.. ve doğal olarak takımın jartiyer kısmını giyemedim neyseee, düğün oldu bitti.. aradan 2 hafta geçti biz annemlere gittik, hemen çekmeceden çorapları aldım.. kocaya süpriz yapcam ya.. evime döner dönmez giyindim hazırlandım.. giyemediğim çorapları da giyip tamamladım takımı filan.. adam bi gördü gülüyoo ama nasıl.. sinir olmuştum.. gel şimdi bu adama cilve yap..
adam hoşlanmıyo.. aynen dediğin gibi uzun pijamalarım ben ve eşim mutluyuz

mesaj tekrarı olmuş :))) kusura bakmayınız..

bu arada eklemeyi unuttum..

kadınlar günümüz kutlu olsun...

Son düzenleme:

canım benim doktorum iğneyi olduğum günde çalışma vermiyor.. ama diyelim bugün iğne oldum, ayın 8i..
9, 10, 11'inde üstü üste.. sonrasınra da 13, 15'inde toplamda 5 gün muhakkak çalışma sonrası size kalmış diyor..

yani 3 gün hergün sonra gün aşırı tamam canım çok saol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…