Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

metformin bana neden yaramıyo 1 yıldır içiyorum ama tık yok neden acaba

ayyyyyyyyyyyyyy canım dualarım kabul oldu
çok sevindim allah sağsalim kucana almak nasip etsin tatlımmmm ama ben hiççç iyi değilim benden kötü haber düşük yaptım kanamam oldu dr gittik kanamalı düşük dedi değer 5 e düştü artık hamile değilim bu 2. oldu allahım bizi de böyle sınıyomuş

merhaba kızlar bendede pko varmıs glucophage kullanıyorum adetlerım duzenli kilo sorunum yok yumurtlamamda normal cıktı. ama şimdi burdakı yazıları okuyunca içime bır korku geldi şimdi normal yoldan gebe kalamazmıyım acaba 10 aylık evlıyım ama 3 aydır korunmuyorum ama olmadı henüz bebiş napcamm benn(( yardımcı olun kızlarrrrr

kızlar beni hamile listesinden silin
düştü bebeğim kanamam devam ediyo değer 5 e düştü bu 2. oldu dr kan pıhtılaşması olabilir dedi rapor yazıcak ve araştırma hastanesine sevk edicek orda bakıtcaz artık moralimiz sıfır anlamıştım dr sevinmeyin değer çok düşük dediğinde hayırlısı olsun neyse cvr dan güzel haber aldık allah onun bebeğini ona bağışlasın sağ salim kucana almak nasip etsin inşh 10 gün sonra gidicem rahim iyice temizlenmişmi diye bakıcak :'(

canım benim sen ne tatlı bir insansın bizleride unutmaz dua edermiş.çok sağolasın canımmm.bizlerde sana dua edyoz.diğer sayfalarda yazmışsın hamileliğin netleşmiş çok şükür.2 gün sonrada güzel haberlerle geleceksin gör bak.korkma bu sefer herşey süper olacakkk.HAMİLELERİN DUASI gerçek olurmuş bol bol bize dua et tatlımmm.
bu arada bu belirti meselesi sayende netleşti gerginlik yoksa,canın tatlı değilde ekşi çekiyorsa tatlı krizleri yaşamıyorsan bide göğüslerdeki sızlama hamile olduğunun kanıtı oldu benim için...soğandan başka neler yapıyordun sen hayıt hapı alıyordun sanırım prolaktinin bayağı yüksekti sanırım.başka ne yaptın metformini günde kaç defa alıyordun tatlımmm.

oooo haklısın o zaman tatlımmm.bende dedimki niye bu kadar para koyacak yazık o paraya.ama şunu yapabilirsin ilçedesin sanırım merkeze git ordaki devlet hastanesinde baktırrrr.çünkü özellerdeki laboratuvarlarda çok iyi olmayabiliyor yani canım.

ne demekkkkk canım dualarımız seninle herşey çok güzel olacak eminimmmmm.korkma sen allah seni ve bebişini korusun canımm.SENDE BİZLERE DUA ET CANIMMMM:2::2:

offffffffffffffffff yarabbi sen nelere kadirsin korunurken bebeği olmuşşş.bide bize bak neler yapıyoz neler banamısın demiyorrr.

üzülmeee hiç olmasa kalabiliyorsun biz o duyguyu bile yaşayamadık Allah herkese nasip etsin

yapmaaaaaaaaaaaaaa yaaaaaaaaaaaa offffffffff çok ama çok üzüldüm yaaaaaa.offffffffffffff yaaaaaaaaaaa.Allah sabırlar versin canımmmm.

canım demek ki sende kan pıhtılaşması var hemen önlemini al ve inşallah tekrar yaşamayacaksın .. bunlar da geçmişte kalıcak allah sabrını versin sana ne güzel hamile kaldın diye sevindik ama ben de kimyasal gebelikten 2 ay sonra tekrar hamile kaldım hiç belli olmaz üzülme kimseye anlatmadığın için daha kolay atlatacaksın zaten

canım bişey olmamış adetlerin düzenli yumurtlama oluyo e daha ne olsun.. eşindede sorun yoksa olur inşallah bende glucophage kullandım yumurtlamayı sağlıyo üzülme olur elbet daha 3 ay olmuş korunmayı bırakalı.. ben 2 yıldır deniyorum daha hamile kalamdım.. istersen bitkisel kürler dene

daha dur canım ya 3 ay nedir ki,1 yıla kadar bekliyor doktorlar.

canım ya benim arkadaşımda düşük yaptı 2 ay sonra hamile kaldı üzülme inşallah tekrar kalırsın

Amin canım inşallah evet sürekli okuyorum Allaha emanet artık.

aşılama değildi benim canım sadece metformin kullanıyordum

Amin canım benim çok sağol ben soğan yapmadım bu ay sadece metformin + hayıt hapı kullandım(hayıt hapında 3. ayımdı.)birde adetin 15. gününne kadar her akşam adaçayı içtim okadar canım .bir önceki ayda incir+havuç yapmıştım ama prolaktini yükseltiyor diye bu ay kesmiştim.

Amin canım yaaa çok sevindim bak şimdi buna gerçekten değerim iyimi Busmai ?

Allah yardımcın olsun cnm inşallah alırsın meleğini kucağına. Kendini yorma yat dinlen bol bol güzel haberlerini bekliyoruz
çok sağol canım arkamdan sizlerde geleceksiniz hepinize çok dua ediyorum.
canım çok sevindim değerin çok iyi maşallah inş.kat kat artar değerin darısı bizim başımıza inş.
Amin canım çok sağolun iyiki sizlerde varsınız

evet canım kabul etmeyeceği duayıda kuluna ettirmezmiş herşeyin zamanı var demekki işte ben inanıyorum canım hepimiz alıcaz yavrularımızı ve çok değerli olacak bebişlerimiz.

hayırlı olsun canım ne mutluuu sana kendine dikkat et
Amin canım çok sağol Allah sizede yaşatsın hep dualarımdasınız.

ayyyyyyyyyyyyyy arkadaşım çok üzüldüm ben inanamıyorum yaaaaaaaaa:18:

arkadaşımcanım benim sakın üzülme bak herşey olacağına varıyor şimdi diyorumki ben kendi kendime ben ne kadar düşünsemde olacak bir gerçeği değiştiremiycem .bu yüzden Allah hayırlısını versin hepimize demekki, sağlıksızmış vücudun attı öyle düşün tatlım bende hayırlısı olsun diyorum başka yapacak bir şey yok korkularım çok ama bunlar sonucun önüne geçemiycek ne olur üzülme yine olur inşallah.bak benim önceki kaybımı biliyosun anlatmıştım öyle olsa daha kötüydü senin için psikolojin alt üst olurdu en azından erken oldu.

kanaman nasıl oldu canım böyle ağır bir kanama mı normal bir kanamamı oldu tatlımm.

üzülmeee hiç olmasa kalabiliyorsun biz o duyguyu bile yaşayamadık allah herkese nasip etsin

yapmaaaaaaaaaaaaaa yaaaaaaaaaaaa offffffffff çok ama çok üzüldüm yaaaaaa.offffffffffffff yaaaaaaaaaaa.allah sabırlar versin canımmmm.

allah razı olsun kızlar allah'a hamd olsun şükürler olsun o herşeyin en iyisini bilir...çok ağladım çok haykırdım 2 gündür kendimde değilim buraya bile nasıl yazıcam dedim allah sabrını veriyo çok kötüyümmmmmmmallah kimseyi böyle sınamasın düşmanımın başına vermesin... Daha sevinemeden gitti

canım benim çok haklısın sana ne desek boş şimdiii.ama ağlaki içinde sıkıntı geçsin tatlımmmm.ama tek şeyi düşün bak yine hamile kaldım demmekki en kısa zamanda tekrar kalacam ve sağlıklı olacak deeee.

canım ya benim arkadaşımda düşük yaptı 2 ay sonra hamile kaldı üzülme inşallah tekrar kalırsın
canım benim bu 2 oldu dr araştırcak sebebi neymiş bakalım dedi hayırlısı inşh bidaha olmaz düşük falan allahım size de sağ salim nasip etsin inşh ben ce pko hamile kalmaya engel değil hamile kaldıktan sonrası çok önemli
evet canım haklısın gerçeği değiştiremeyiz inan kendimi biraz kaptırdım dr sevinmeyin değer düşük nolucağı belli değil demese dahakötü olurdum tam sevinememiştik zaten hayırlısı olsun
kanaman nasıl oldu canım böyle ağır bir kanama mı normal bir kanamamı oldu tatlımm.

yoook çok ağır değil ama normal adetten biraz fazla
ben önümüzdeki ayyy o kadına gitcem kafaya koydum yumurtalıkları kaldırıyo yaa bence düşüğe çare olabilir diye düşünüyorum

Hiççç bişi yapma elini hiç bişiye sürme ilk ayı sağlam atlatman lazım ayaklarını havaya dik ve yattttttt arkadaşım lütfen ben aptallık ettim

canım öncelikle hemen olumsuz düşünme.. kıllanma kandaki androjen hormonların yükselmesinden kaynaklanıyor bazılarında genetik.. hormon değerlerin normal seyirde canım yumurtlama gerçekleşebilir.. yanlız stresden sıkıntıdan uzak durmalısn.. bunu başabildiğin kadar yumurtalıkların o hızla düzene girer.. kistlerin için bir kaç ay doğum kontrol ya da progesteron içerikli ilaçlar kullanabilirsin.. büyük değilseler yani cmlik adet kanamalrıyla da gider.. geçmiş olsun ..

Merhaba canım teşkler sen nasılsın?
baharcım nasılsın bakalım ben iyiyim dün nete giremedim topik baya ilerlemiş sen neler yaptın?

kız cvr maşallah bak ne güzel kırdın bacağını pko nun .. darısı tüm bebek isteyenlere canım.. tebrik ederim canım inan çok sevindim.. metformi bırakman bir sorun olmuyormuş merak etme.. cvr canım ya o kadar uğraştın sonunda başardın biraz kutlama yapayımm

şimdi olumsuz bütün düşünceleri kafandan at ve uzak ayaklarını arkana yaslan dua Allah a...

Allah hepimizden razı olsun canım .. çok öpüyorum seni dikkat et kendine arabayı güzel güzel sür..

evet canım glifor çok etkili lh değerini düşürmkete.. inşallah benim de düzeliyorudr.. vajinumustu atlattıysan bunlar vız gelir olumsuz düşünme canım.. bu dönemlerde zaten çok alınganız bi de bu çevreden olumsuz düşünceler söylenmiyor mu deli oluyorum.. insanlar kalp beyin ameliyatı geçiyor çok şükür öyle bir durumumuz yok .. rahim filmi olup çıkacaksın bunu yapmazsan kafan daha çok meşgul olur .. olsun bitsin stres etme öyle denldiği kadar acımaz inşallah canım doktorlar daha iyi davranıyor artık.. kas gevşeticiler veriliyr.

canım o tahlilleri devlet hastanesi de yapıyor .. mesajını geç okudum ...:2: :2:

oluyor canım hormon içerikli ilaçlar kullanırken ya da bıraktıktan sonra olabilir.. 1 ay sonra da devam ederse başka bir nedeni vardır.. bi de canım kaç gündür bu durumu yaşıyorsun bir de sıklığı ne kadar ?

Son düzenleme:
Kızlar ben çıkıyorum başım çok ağrıyo üzüntüden dişlerim azdı çok kötüyüm kendim, toplayıp gelicem hepinizi çok seviyorum destekleriniz için sağolun ...

canım yaaa çok üzüldüm .. Rabbim yardımcın olsun ...daha yeni cvr ye seni yazıyordum ne güzell haberler aldık diye.. veren de alan da Allah canım .. inşallah bundan sonra sağlıklı bir hamilelik gelir.. bende topiğe uğramamamnı dinlenmene bağlıyordum.. inan çok üzüldüm arkadaşım...:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…