Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım ben ekim ayında çektirdim ve bende acaip korkuyordum ama çok kolay geçti
anestezi almadım ki gerekte yok 10dklık bi işlem için.
evden çıkmadan önce 1 adet apranax aldım hastaneye gidince 1 tane minoset ve ordada zaten ağrıkesici yaptılar.
spekulumu takarken canım yandı ama diğer işlemleri hiç hissetmedim.
ama acısada ondan kurtulmanın verdiği rahatlık herşeye değerdi.
[/QUOTE]

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVAP İÇİN.. benim doktor bana antibiyotik ve kas gevşetici yazdı..Pazartesiye randevu aldımm..birer tane pazar akşamı birer tane de p.tesi sabahı içip çektiricem hayırlısı ile..yazdıklarınızı okuyunca cesaretim geri geidi vallahi..

tüplerin açıkmıs ne güzeel :) inş.tedavın olumlu sonuç verir canım

sağol kapalıydı canım açtı doktor..şimdi hamilelik şansım çok yüksek 5 defa klomen kulandım 6dan sonra başka tedaviye gececekmişş
çok rahatım bugun ya keşke her zaman böyle olsammm

ay canım ne güzel metformin etkisini göstermiş sende ... benim de bu ay metforminde 6. ayım ve kendiliğinden gelecek mi diye duphaston almadım bu ay.. bekliyorum .. dua et canım bizlere de ..hormon değerlerinde düzelmeye başlamıştır bence .. sonuçlarından beni de haberdar eder misin bende bu ay tahlil yaptıracağım

rahim filmi için heyecan yapma canım zaten doktorların sana kas gevşetici verecektir. onla rahatlarsın.[/QUOTE]

yeşil87 canım dua etmezmiyim hiçç..her zaman dualarımdasınız..evet bugün aldım sonuçlarımı çok şükür normal değerlerim..aşırı yüksekti benim ama..fsh ve lh da acayip düzelme var dedi dr. sebebini glifora bağladı ama ben stresin de etkisi olduğunu düşünüyorum..bu aralar çok rahattım..inşallah senin de değerlerin düzelmiştir..ben düzeleceğine inandım sende inan
film için pazartesiye randevu aldım..dediğin gibi kas gevşetici verdi..bakalım sizlerin sayesinde cesaretim yerine geliyo..doktorun sekreteri moralimi buzdu 'nasıl dayancaksın'filan dedi.:18:bi an korktum sonra da aman ucunda ölüm yok ya dedim..bide vajinusmustum düşünebiliyomusun..şimdi rahim filmi çektircem

bitanede yeter bizeeee :)))

benimde senin gibi bir durumum var pkoda böyle olabiliyormuş yani aslında yannız değilsin bende bu kanamaların neden olduğunu araştırıp durdum net bişey söyleyen çıkmadı enson bu ay sürekli lekelenmeyle geçti ayım çok şükür 2 gündür temizim
en son doktorum pkonun böyle lekelenmelere sebeb olabileceğini söyledi
hiç bir ilaç da vermedi bunun için

canım bu kadarını yapar miki acaba vallahi bilemedim.

sağol kapalıydı canım açtı doktor..şimdi hamilelik şansım çok yüksek 5 defa klomen kulandım 6dan sonra başka tedaviye gececekmişş
çok rahatım bugun ya keşke her zaman böyle olsammm

canımmm nasıl anladı doktor tüplerinin açık olduğunu 2 defamı çektirdin rahim filmini.bide sen rahim filmini çoktan çektirmişti şimdi neye baktıda anladı açık dedi sana onu anlamadım ben.

kızlar acil bi cevap isiyorum lütfen, doktorun bana vermiş olduğu adetimin 3.gününde yaptırmam gereken testlerin fiyatını sordum bu gün labratuara. bana 450 tl dediler, bi ikram yapamazmısız dedim 400 tl olur dediler.
sizinde bu kadar tutmuşmuydu ? ufak bi ilçede yaşadığım için devlet hastanesinde bu testlerin olucağını sanmıyorum, o yüzden de özele sordum.

Son düzenleme:
canlarım iyiki varsınız beni düşündüğünüz için çok sağolun . sadece siz ve eşim biliyorsunuz bu durumu doktorumu aradım araya alsınlar diye test yapıp çift çizgiyi duyunca kabul ettiler yarın sabahtan 9 da gidicem.beni düşündüğünüz için çok sağolun kızlar Allahım hepimize yaşatacak bu duyguyu .sabahtan beri testi elime alıp bakıp bakıp duruyorum hala inanamıyorum ,sadece kafama takılan acaba bu sefer sağlıklı olurmu bebeğim diye endişelerim var dua edin bana .

tatlımmm bence hamilesinnnnnn

canım ben kese mese görmedim karın kasık ağrım varrrr...

canım dualrımız senınle inş.hamılesındır canım ya sıkma kendını dua et kötü düşünme iyi düşün iyi şeyler olsun :) hadı hayırlısı

canım bana da hamilesin gibi geliyor.. dur bakalım hemen olumsuz düşünme.. bütün belirtilerin hamilelik yönünde hadi hayırlısı inşallah...

cnm inşallah hamilesindir ,sağlıklıysa,hayırlıysa
kötü şeyler düşünmek yok !

Tatlım öncedende dediğim gibi ben iki test yaptım ikisinde de silik çizgi görmüştüm.
Hadi sende bi sağlık ocağına gidip kan ver ve aklındaki soru işaretlerini gider

canım bir an önce bizede haber ver de topik şenlensinnn ya.ayyyy ne güzel hep güzel güzel haberler gelecek inşallah sırayla hepimiz bu mutlu haberi verecez inşallahhhhhhhhhhhhh.

Canım çok teşekkür ederim kusura bakma yani.Tamam canım kullnmaya bşaldım bugün gelir inşallah.Evet Bicimciğim çok yardımsever.Sen ve diğer arkadaşlarda öyle.Sen naptın canım nasılsın?
Canım gözün aydın bende çocuk tedavisine geçtiğim zaman rahim filmi çektrmeyi düşünüyorum öncelikle canım nasıldı yani canın yanıyormu nekadar sürdü?

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVAP İÇİN.. benim doktor bana antibiyotik ve kas gevşetici yazdı..Pazartesiye randevu aldımm..birer tane pazar akşamı birer tane de p.tesi sabahı içip çektiricem hayırlısı ile..yazdıklarınızı okuyunca cesaretim geri geidi vallahi..[/QUOTE]

Bende çektirmeyi düşünüyorum rahim filmi kimine göre ağrılı kiminki kolay geçiyormuş bakalım inşallah sorun çıkmaz çektireceğim zaman

tatlım saçmalama devlete git onlara pkoluyum de onlar zaten hemen yapıyorlar hemde fazlasıyla senin düşünmediğin hormonlarına bile bakıyorlar.

Çok heyecanlıdır canım senin için.İnşallah hayırlısı olur sizin için.Stres etme kendine hep kötü olacak diye birşey yok dualarını eksik etme.Allah gönlüne göre versin inşallah.Güzel haberlerini bekliyorum canım

bahar 27 bende çok korkuyorum ama çaktırmıyorum..bakalım yaşayp görücez..inşallah senin çektirmene gerek kalmaz
cvr inşallah hayırlısı ile hamilesindir..benim arkadaşım da böle silik çizgiydi ve şimdi ikizlerine hamile..içini ferah tut..bizlere de moral olur ne güzel
tuncss canım ne kadar güzel moral verdin bana..çok teşekkür ederim..

merhaba bende ilçede yaşıyorum burdaki devlet hastanesi adetiyin 3. günü yapılması gereken hormon testlerini yapıyor okadar parayı niye vereceksin yazık git sor hastanenin labaratuğarına ona göre git özele

kızlar yarım saattir fotoyu eklemeye çalışıorum oldumu bilmiyorum
2 kere yüklemişim yalnışlıkla

Son düzenleme:
çok pahalı imkansız mutlaka daha ucuza yaptırabilirsin,o fiyata aşılama yaptırılır ya

teşekkür ederim evet canım çok heecanlıyım gerçekten Allahım gerçekten çok güzel bir duygu ezan okunuyor hepinize dua ediyorum ssbahtan beri sizlerde yaşıycaksınız bu duyguyu

Canım neyaptın?Güzel haberlerle gelirsin inşallah

Amin. İnşallah canım sağlıklı olsun da bu sefer bu sevinç başka bir şey Allahım isteyen her kadına yaşatsın bunu başta sizlere tabi hep dualarımdasınız geçecek bu günlerimiz alıcaz yavrularımızı kucaklarımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…