Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım o ilaç karaborsa gibi zeynep kamile kadar gittim bulmak için ama bir tane dahi bulamadım:S
akşam aldım bu iğneyi vuruldum eczanede.
yahu herkes de ne işe yaradığını biliyor kadın soruyor aşılamamı olcak diye:)
iğne için vurulduğun gün ve ondan sonra gün aşırı dedi ama benim bildiğim iğne 36 saat sonra çatlatıyordu.
öf bilemedim ya belki bugün yarın çatlar dediği biricik yumoşum bu akşam pırtlayıverir

banada öyle dedi doktor.ama bence iğne ve ertesi gün ilişki olmalı.çünkü iğneden hemen 1-2 saat içinde çatlamıyor yumurtaaa.

bencede...
ama spermler 2 3 gün canlı kalabiliyor ya bir de bunların katedeceği uzuun bir yol var ya belki
anca gider demişlerdir
bilemedim ki en iyisi doktora uyiyim napalım

Canım bilgilerin için çok teşekkür ederim.Ben et ürünlerini teflonda yagsız yqpıyorum canım.Makarna pilav hiç yok zaten bulgurda dahil doktor vermedi şuan için.Ben acaba her akşam yağsızda olsa et türü yemem acaba kilomu aldırır diye düşünmüştüm.Ara öğünlerim var canım ben hergün et türü yemekten korktum kilo yaparmı diye yoksa listede başka sorun yokDuphastonuda kullanırım canım adet sorunu yaşarsam herhalde.Sen nasılsın bu aradaXnasıl gidiyor inşalllah iyisindir canım.Çok teşekkürler kendine iyi bak öpüyorum seni
selam kızlar naıslsınız bakalım ne var ne yok :) hepinize iyi haftalar ben aynı kılo vermeye devam :)
A.s canım maşalllah sana diyetisyenemi gidiyordun ecrin diyet listende neler var canım kısaca yazarmısın nasıl veriyorsun yani?Bende diyetteyim veriyorum kilo azar azar.Diyetisyenim akşamları et türü önerdi salatayla beraber haftada 2 kırmızı et.Geri kalan günler tavuk ve balık yani her akşam tavuk yada balık yememi istedi.Bende korkuyorum kilo alırmıyım diye et yiyerek.Senin menün nasıl oluyor?Allah hepimize kolaylık versin
Canım gözün aydın inşallh olumlu sonuç alır bizlerlede paylaşırsın burada.İğneyi sigorta karşılamıyormu nekadarki merak ettim fiatını:44:

Canım bilgilerin için çok teşekkür ederim hassas davranıyorum işte diyet konusunda korkuyorum kilo alırmıyım diye.Şimdiye kadar her akşam et türü yemediğim için ondan tedirgin olmuş olabilirimMakyajımı çok koyu yapmıyorum bende acaba tarihimi geçti malzemenin yada alerjimi yaptı bilmiyorum ama belli bir müddet yapmıyacağım kesin gözlerimin altı çok yanıyor çünkü kaşımaktanAllah senin hakkındada hayırlısını versin inşallah.Darısıda senin evlenmene canım

teşekkür ederim canım baktım linkine ama hep yabancı yazıyor çokda karıştırmadım dur bakalım biraz kurcalayayım

canım doktorun gittiyse aynı hastanedeki doktora gitsen herhalde daha iyi olur.biz hastalar için kötü oluyo malesef , benimde doktorum ayrılmıştı hastaneden sonra aynı hastanede başka doktora geçtim tüm dosyamı ona devrettiler baktı tedavime nerde kaldıysam tedaviye aynen kaldığım yerden devem ettirmişti.şimdi başka hastaneye filan gidersen mecburen sil baştan yapacaklar.soğan ilk ayda geciktiriyor merak etme.inşallah 9 ay sonra adet görürsün evet kenzülarş çok etkili bir dua canım sürekli oku.

merhaba,evet metformin 3 yada 6 ayda etkisini gösteriyor banada doktorum öyle söylemişti tabi 2 ay içinde etkisini gösterende var bu ilaçla arada hamile kalablirsin .Geçmiş olsun Allah gönlüne göre versin.

bugun adetımın 20 günü soğan kürü yapsammı yoksa adetımın 1,günümü soğan kürü yapsam kızlar :)))
canım soğan kürüne ya adetine 10 gün kala yada adet bitiminden 7 gün sonra başlaman gerekiyor.ilk defamı yapacaksın sen soğan kürünü?yoksa daha öncede yapmışmıydın

Maşallah canım demek akıntı olmadanda yumurta olgunlaşıyormuş,inşallah,hayırlısı olsun canım.

hayırlısı olsun canım,ne güzel çok tatlı heyecanlar nişan evlilik filan.inşallah senin heyacanına bizde ortak oluruz tatlım.yeşilcim çizelge için çok sağol canım ya ne bileyim hoşuma gidiyor siz yaptıkça ama en çok bebek çizelgesi istiyorum tabi inşallah bir gün nasip olur , hangi seçenekler var benim gördüklerim kilo ve eş ,bebek komik oldu biraz ama ,kusura bakma

Son düzenleme:
Canım gözün aydın inşallh olumlu sonuç alır bizlerlede paylaşırsın burada.İğneyi sigorta karşılamıyormu nekadarki merak ettim fiatını:44:
bulamadığım 20 lira bulup aldığım 75 lira:)
neyse sağlık olsun napalım bebek büyüyünce kazanır geri verir

Maşallah canım demek akıntı olmadanda yumurta olgunlaşıyormuş,inşallah,hayırlısı olsun canım.
çok az bir akıntı vardı ben de dedim heralde gelişmede zorlanıyor 14 mm civarı kalacaklar.
ama kalmamış acaba çatladımı diyede gitsemmi doktora :)
çatladığını kontrol ettiren var mı aranızda arkadaşlar...

ovulation çizelgesi de var:)

hımmm gerçekten mi bende gitcem valla

benim sayfam değişmiş artık gülümsemelre yazı biçimleri gelmiş ben bi türlü bulamıyodum demek benden kaynaklanmıyomuş canım bende öyle yapayım diyom ama o dr lar da iyimi onu bilmiyom 3 tane dr daha var bakalım öyle yapcam gibi görünüyo sen naptın neler yaptın bakim

Selam millet...
Bizde durumlar sikintili... igne oldum ama persembe gunu ve daha sadece iki kez calisma oldu.. benim stresim cok fazla canim hic istemiyor esimden kaciyorum resmen.. hayir olsun bakalim ne cikacak... hic ama hic umudum yok benim...

hepsi var seçeneklerde canım hangisini istiyorsan sana ilk adım olarak yollarım linkleri.. karar ver hele
Selam millet...
Bizde durumlar sikintili... igne oldum ama persembe gunu ve daha sadece iki kez calisma oldu.. benim stresim cok fazla canim hic istemiyor esimden kaciyorum resmen.. hayir olsun bakalim ne cikacak... hic ama hic umudum yok benim...

inşallah olmmuştur canım.. stres etmemeye çalış neden öyle oldun ki.. fazla düşünme olacağı varsa he rşey bir sebeptir..

Son düzenleme:

aynen canım benim sayfa da değişmiş.. eskiden yoktu yeni güncellenmiş olmalı ...hadi gözün aydın olsun. ben kodlarla yapıyordum bu sitenin koodlama dilini biliyorum oradan az buçuk yapabiliyordum..

bu aralar kimseler yok bengül sen nasılsın... tek kaldım yahu buralarda

iyiyim canm saol.aa niye tek kalasın ben varım bak.tabi herzamanki gibi ben senn yazdığını görüp cvp yazana kadar sen çıkıyosun o ayrı.
sana bişey sorcam o linklere baktım ama ben takvimi yapamadım hiç bişey anlamadım denedim biraz ama çokmu salağım ya niye yapamadım gebelik için yapcaktım(43:

çatlama iğnesinden sonra kan tahlili yapmadan gideni duymadım canım doktoruna bağlı iyi biriyse kızmazsa git bazılarıda biliyorsun biraz cins oluyor ne geldin adetini beklemeden demesin.

ovulation çizelgesi de var:)
o nasıl oluyorki her ay yumurtlama gününümü gösteriyor acaba

ne yapayım tatlım artık umursamıyorum vallahi dünden beri akıntım başladı ama hiç bir çaba yok artık çabalamıyorum .bu konuda bir bıkkınlık yorgunluk var üzerimde
dünde eşimle biraz tartıştık o yüzden ilişki filanda istemiyorum yani zaten 2-3 gün olmaz ozamana kadarda yumurtlama biter bu ay bir beklentim yok yani.
Günaydın herkeze gününüzün güzel geçmesi dileğiyle
canım ben geç kaldım ama bende iyi akşamlar dileyeyim

hihihi :2: tadını çıkaralım biraz
değişen ne canım ifadeler mi bende yok bir şey

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…