Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

iyi geceler bayanlar

Doğum kontrol hapım bitti dün. Korunmayı bıraktım artık. 8 tane pkom var benim. Bakalım ne olacak

söküldü benim adetim kırmızıları gördük malesef neyse gününde gelmeside güzel ama tüp bebeğe start verdik bugün itibariyle

iyi geceler bayanlar

Doğum kontrol hapım bitti dün. Korunmayı bıraktım artık. 8 tane pkom var benim. Bakalım ne olacak

hadi hayırlısı canım bende bildim bilele pco var bende ama sayılarını şimdiyekadar hiçbi doktor söylememişti geçen hafta gittiğimde saydı doktor solda 9tane sağda 3 tane varmış bendede..

iyiyim cnm nasıl olayım istanbuldayım babamla uğraşıyoruz işte hastahanelere git gel başkada bişi yok bende
tüp bebek için bol şans canım inşallah tutar gelir meleğin Allah yardımcın olsun

iyiyim cnm nasıl olayım istanbuldayım babamla uğraşıyoruz işte hastahanelere git gel başkada bişi yok bende
tüp bebek için bol şans canım inşallah tutar gelir meleğin Allah yardımcın olsun

Merhaba canım inşallah baban sağlığına kavuşur geçmiş olsun tekrardan

Gyaman canim o metforminle hamile kalanlar acaba pko lu muymus yani pkosu olmayanlarda da ise yarar mi merak ediyorum. Oyleyse tavsiye edelim insanlara. internet limitimiz dolmus bu arada. bikac gun gelemiycem hepinizi opuyorum kendinize cok iyi bakin

kızlar merhaba nasılsınız bakalım 3 gündür gelemiyorum hastaydım fena üşütmüşüm işe gelemediğim için size de yazamadım bugun başladım işler biraz yoğun sonra tekrar görüşürüz :)) öptüm sizi

farkındayım ecrin bayadır girmiyorsun hatta nerlerdesin ecrin bile yazmıştım ? geçmiş olsun canım şimdi nasılsın?

söküldü benim adetim kırmızıları gördük malesef neyse gününde gelmeside güzel ama tüp bebeğe start verdik bugün itibariyle

hadi hayırlısı canımm.şu tüp bebek sürecini anlatırmısın bu konuda bilgilenmek istiyorumm.fiyatlar ne durumda şu rapor işi neee rapor alınca ne kadar ödüyoruzzz.

geçmiş olsun canm dikkat et kendine havalar buz gibi.

kızlar meraba herkese. ben bu ay klomene başladım 3 gündür alıyorum. ilk denemem olacak diyebilirim bu ay. ama klomeni bu sabah almayı unutmşum çok moralim bozuldu etkisi yok olur mu sizce:):):)

Merhaba canım inşallah baban sağlığına kavuşur geçmiş olsun tekrardan

çok saol canımcım Allah razı olsun inşallah

canım mesela benim doktorum bana dediki sende pko yok kistim yok hormon değerlerimde normal sayılır ama bana yumurtaların az gelişiyor dedi reglimde arada düzensiz her ay değil ama bazen aksıyor bana kullanmana gerek yok dedi ama ben her doktorun dediğine çok kulak asmıyorum çünkü başka bir doktorda bana kullanabilirsin dedi çok yararı olur tanıdık bir doktordu gerçi muayene etmedi ama ona durumumu anlatınca iç dedi annemin arkadaşının kızında hiç bir sorun yokmuş şimdi sen sorunca anneme söyledim sorarım ama bildiğim hiçbirşeyi yoktu dedi bir yılı aşkındır olmayıp bunu içtikten sonra olduysa vardır bir hikmeti ben üç dört aya yakındır içiyorum bakalım hayırlısı Allahtan

kızlar meraba herkese. ben bu ay klomene başladım 3 gündür alıyorum. ilk denemem olacak diyebilirim bu ay. ama klomeni bu sabah almayı unutmşum çok moralim bozuldu etkisi yok olur mu sizce:):):)

canım sabah unuttuysan aklına gelir gelmez alsaydın farketmez ki öyle moralini falan bozma tatlım ilacını iç merak etme etkisi azalmaz

Son düzenleme:

Haklısın canım sterste çok etkiliyor.Bende hareketsizlikten kilo almıştım bide stres olunca kilolar geliyorÇok kafana takmamaya çalış sağlığın için boşver kimsenin umurunda olmaz bişey olsa.Sen diyetten ziyade yaşam boyu sağlıklı beslenmeye dikkat et vede sporunu yap bak ozman kilolar gitmiyormuBirde ben elma sirkesi kürüne başladım sanada tavsiye ederim.Çok faydasını okudum kötü diyen yok nerdeyse bakalım faydası olucakmı?Yaşın daha genç nice yaşlı insanlar var kilo veren kendine stres yapma herşey senin kafanda biter unutma.Azim et inşllh verirsin ama çok kilonda yokmuş 5 kiloyu rahat verirsin

merhaba arkadşlar nasılsınz ? bugun kntrolum vrdı klomen kullandım bu ay 14. gün bugun yumrtalarımın büyüklüğü 13 cm aynı yumurtalıkta 2 yumrta yetişiyo ikiside aynı büyüklükte... normal mi sizce ? 2 yumrtada aynı anda çatlarda döllenirse ikiz gebelk olma şansı varmış :)

Merhaba canım geçmiş olsun bende griptim:2: şükür daha iyiyim.Görüşürüz kendine iyi bak

Merhaba teşekkürler sen nasılsın?Negüzel Allah verir belki bakmışsın ikiz olur bellimi olur?Tabi en önemlisi sağlıklı hayırlı olması

[

canım sabah unuttuysan aklına gelir gelmez alsaydın farketmez ki öyle moralini falan bozma tatlım ilacını iç merak etme etkisi azalmaz[/QUOTE]

canım sağolasın içimi rahatlattın Allah razı olsun. ben sabah unutmuşum şimdi akşam 7 buçukta içtim ,o zaman sabahki unuttuğumu da yatarken içeyim olur mu sence??? 11 gibi falan ya da daha geç belki

Merhaba teşekkürler sen nasılsın?Negüzel Allah verir belki bakmışsın ikiz olur bellimi olur?Tabi en önemlisi sağlıklı hayırlı olması

saol tatlım iyim şükür :) işnlh cnm RABBİM isteyen herkese versin en kısa zamnda işnlhh ... bekletmesin daha fazla bizleri ...

nerdesinnnn tatlım yaaaa.biliyorum kafana dinlemek için girmek istemiyorsunn ama benim senin bilgilerine ihtiyacımmm var tatlımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…