Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

adetimin 40.günü yaptım canm testimi sonra söktürücü içmeye başladım hamile olsaydım 40.gün erken deil çıkardı yani oyüzden ona ihtimal vermiyorum.kist ihtimali daha yakın geliyo ama inşallah deildir.evet meslektaşız mutlaka bir iki lokmada olsa bişey yemeden çıkmam ama erken olunca çok yemek istemiyorum.

saol canım benide bilgilendirdiğin için bendede saç dökülmesi ve regl düzensizliği var bende başlarsam gebe kalınca zaralımı klomene başlayacagım sonuçta inşallah hamile kalırsam bebeğe zarar eder mi yada klomenle birlikte içersem ters etkileşim yapar mı canım cevaplarsan sevinirim

ben kullandım canım ama suyunu daha etkili bana göre tohumunu bicim kullanmıştı ondan alabilirsin soruna cevap

ya şu iki üç gündür akıntım kreç beyazı gibi iççamaşırımın rengi bembeyaz anlamadım gitti
ay canım ya kist deme inşallah yoktur hemen kiste yorma ateş tablosuda yüzde yüz doğru değil bence belkide yumurta olmamıştır yada küçük olmuştur ne bileyim
bu arada annem bugün bana dediki çok yakın bir arkadaşının kızı evlenmişti benimle aynı zamanlarda çocukları olmadı doktora gidiyordu şeker hapı vermiş ona ve bir arkadşına kaç aydır onu içiyormuş ve ikiside hamile kalmış annmem bilmiyor tabi benim şeker hapı kullandığımı kızım sende kullansana dedi bak ikiside hamile kalmış diye dedim anne ben zaten iki üç aydır içiyorum dedim çok şaşırdı

bana kalırsa ilk kez klomene başlıyckasan ilk ayında sadece klomen kullanıp bak bakalım yumurtaların gelişiyormu belki klomenle hemen sonuç alırsın eğer etkisi az olursa hemen başla derim ben ama ilk ayını sadece klomen içerek geçir vücudunun tepkisini anlaman için klomene karşı ama şunu biliyorum bebeğe zarar vermez hamile kalırsan söylersin doktoruna bazıları bir kaç ay içmeye devam diyor ama klomenle şeker hapı içersen etkisi daha çok olur söylede bir durum var zaten şeker hapı üç dört ay sonra gerçekten etkisini gösteriyormuş

yok canım metformin ile klomenin bir zararı yok birlikte alınabiliyor. hamile kalırsada zararlı değil bildiğim kadarıyla belli bir aya kadar hamilelikte devam ediyorsun ..

:2: inşallah ters bi durum yoktur bnglcim .. haberlerini bekliyorum canım durumndan beni de haberdar edersen sevinirim..

bngl33 .. canım dr. açıklama yaptı. ama inan şuan hiç aklımda değil.

klomen deneyelim, eğer yumurta büyümez ve cvp almazsak çok üzerinde durmadan 2. basamağı yani aşılamayı atlayıp tüp bebeğe geçelim dedi.
bu arada yaşım 27. bir bebek kaybım var.6+5 de kalbi durmuştu.

doktorlara anlam veremiyorum zaten insan sağlığı bu kadar basitmidir ucuzmudur yaa ağızlarından cımbızla çekiyoruz kendimiz yöntem bulacaksak sana niye geliyoruz ozamn değilmifarlutal ı ben hiç sevmiyorum canım niye progestan içmiyorsun bunu sorsana doktora her ay içsen 20 veya 25. gün hem adetin düzelir hemde bebek varsa korur canım farlutal dan daha iyi değilmi,metformini kaç aydır kullanıyorsun düzene girmediği için soruyorum.yaa millet söktürücülerle hamile kalıyor inşallah hamilesindir canım.

sabır bizim diğer adımız zaten canımah şu kan verirken hislerini,yaşadıklarını okadar iyi tahmin edebiliyorumki çünkü çok başıma geldi ,her seferinde hep dualarla Allaha yalvararak kan verdim ne olur Allahım bir mucize diyene kadar sinir yaa sen bilmediğin için danışıyorsun sanki hayatında 50 kere aşılamamı yaptırdın.bozucaksın aslında bunları da olmuyo işte sonra takacak sana ozaman da bir daha gitmemen lazım canım.çünkü kendini onun ellerine emanet ediyorsun.bulunduğum yer ilçe demiştin ya canım ondan ucuzdur fiyatlar endişelenme sonuçta yöntem aynı bunun dışına çıkamazlar.

bana çayını demlemek zor gelmişti bu yüzden ben hayıtın hapını kullanıyorum canım 3 ay düzenli kullanıcam inşallah faydası olur. ilk klomen tedavinse şimdiden hayırlara vesile olsun canım

Son düzenleme:

İyiakşamlar canım ben Bursada gidiyorum Bursada yaşıyorum.İnşallah sende bir kolayını bulursun ve gidersin geçmiş olsun

yediklerinle alakalı olabilirmi canım ama bir şey söleyyeim bendede var bu ara ben yediklerime bağlamıştım.

bende genel itibari oluyor. yediklerime de çok dikkat ediyorum. eskiden göbeğimin oluşunu kabızlığıma bile bağlardım. yoksa bu pko kabızlığa da mı neden oluyor merak ettim..

Canım ben kepekli ve lifli yediğim için diyetteyim sanırım ondan oluyor bendede var.Sıvı tüketimini arttır.

ooo canımmm su içmekten bi hal oldum metformin alıyorum diye boşl su içmeye özen gösteriyorum. ama şuda var az yemek yiyorum ondan olabilir kanımca

İyiakşamlar canım iyi dileklerin için teşekkür ederim sen nasılsın?

:2: inşallah ters bi durum yoktur bnglcim .. haberlerini bekliyorum canım durumndan beni de haberdar edersen sevinirim..

inşallah canm ters giden bişeyler var inşallah mühim deildir.dr.a gidince haberdar ederim canm.

canm bikere progestan içmitim başım felaket döndü midem bulandı kendime gelemedim dr.da sonra farlutal verdi.

iyi canım bir an önce git doktora tatlımm

aaaaa bendede aynı etkilerr göğüslerim ağrımaya başladı sırtımdaki sivilceler gittii azıcıkta olsa yumurtlama akını görüyorumm.bu metformin bendede kadın olduğumu hissettirdi vallahiii.ben hep kabız olurdum şükür bu ilaç resmen ishal yapıyor beniii

ayyyyyyyyyyyy ne güzellll canım,bizlerede dua et tatlımmm.

süperrrr ya moral oluyorsunuz bizeeee

hayırlı doğumlar tatlımmmm
bende genel itibari oluyor. yediklerime de çok dikkat ediyorum. eskiden göbeğimin oluşunu kabızlığıma bile bağlardım. yoksa bu pko kabızlığa da mı neden oluyor merak ettim..

bendede hep kabızlık vardır canımmm bence pko sebebp olabilirrr.ama metformine başladım başlayalı resmen ishal oluyorummm

İyiakşamlar BicimciğimÇok sağol canım bende bitki çayları, portakal mandalina, bol sıvı alarak atlatmaya çalışıyorum bugün daha iyiyim.İlaç kullanmadım herşeyde ilaca sarılmak istemiyorum artık bitkiler daha doğalSende iyisindir inşallah.Atlatması kolay olmuyor tabiki Allah beterinden korusunKendine dikkat et

İyiakşamlar canım iyi dileklerin için teşekkür ederim sen nasılsın?
iyiyim canım bu gün sağ göğsümde bir ağrı hissettim prolaktin yinemi yükseldi diye hemen yarım dostinex içtim adetimde yeni bitti..anamadım canım vallahi nefret ettim bu prolaktinden yine yükseldimi acaba başıma dert oldu yaa

inşallah canm ters giden bişeyler var inşallah mühim deildir.dr.a gidince haberdar ederim canm.

canm bikere progestan içmitim başım felaket döndü midem bulandı kendime gelemedim dr.da sonra farlutal verdi.
anladım canım ama belki onunda etkileri belki metformin gibi kullanınca geçer ne bileyim sanki farlutalden daha iyi gibi geliyor bana progestan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…