Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

takılmayın böyle şeyler vücut yapısına göre değişiyor..bende hem tüylenme vardı hemde yüzüm çirkinleşti:)kahverengi lekeler oluştu..

offfffffff ya bu aralar bunalımdayım sanırımm.hep keyifsiz ve isteksizimm bu süreç yordu galiba beniii.[/Q
çok haklısın allah sabırlar versin cümlemize

QUOTE=karabocuq;22542074]cnım benm ıns saglıcakla kucagınada alırsın.ewet o hediye olayına bende ınanıorum hatta burda hamıle kalkdıgımdada anlatmıstım benmde yan komsum hamile idi ve oda bana ufacık sewımlı bı toka almıstı ve verrkende ıns sende hamıle kalırsn arkadasm demıstı. ama hamıle kalana kadar onu cıkarmıcaksın dıye bılıorum aadan 1.5 ay gectı benım cücüğğümmmde gelmiştiii [/QUOTE]
ay ne iyiymiş bu hediye olayı çevremde 20 kişiye yakın hamile vardı ama hepsi doğurdu şuan kimse yok sizlerden başka

ahh canım kendine dikkat et.seni korkutmak istemem ama şu dostinex ilacını hiç sevmiyorum ben onu kullandığım ay bebeğimi kaybettim.gerçi doktorum sağlıklı bir gebelik olsa dostinex etki etmezdi dedi ama benim kafamda o ilaç hep bir şüphe bıraktı.şimdiki doktorumda dostinex vericem ama korunacaksınız dedi.söylediği gibi içmedim sadece 1,5 tane içtim bıraktım bakalım . bazı forumlardada okudum gebelikte 10. haftaya kadar bu ilacı kullanan varmış.doktorların hepsi farklı cevap veriyor bu ilaçla ilgili .aslında işin özü sebebp aramamız lazım,Allah nasip ettiyse zaten herşey olacağına varıyor.Allaha emanet olun ikinizde Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.

geçmiş olsun canım.korunmamanı tavsiye ederim tabiki. bu hastalık gebe kalma sürecini uzatıyor zaten.yine Allah bilir ama şimdi düşünmeye başlasan zaten hemen olmaz.ama istemeye karar verdiğin zaman bizim gibi arama diye söylüyorum.

geçmiş olsun canım.prolaktin yüksekliği %50 PKO dan % 50 de stres ten oluyor bendede var.düşürmeye çalışıyorum tekrar yükselebiliyor.ama şeker ilacını kullanmanı tavsiye ederim. benim 2. ayım çok memnunum aynı zamanda prolaktin hormonu için hayıt kullanmanı tavsiye ederim.

offfffffff ya bu aralar bunalımdayım sanırımm.hep keyifsiz ve isteksizimm bu süreç yordu galiba beniii.
evet canım aynı duyguları yaşıyoruz zaman zaman şu pozitif düşünme tekniği varya onunla ilgili kitap ,cd vs. almanı tavsiye ederim. ben bunula iligl bir kitap okuyorum etkili gerçekten.kitapta olacağına inandığın şeyle ilgili bazı hazırlıklar yapmanız geleceğine tamamen inanmanız ve onu gerçekleşmesi için çok etkilidir dior.onun için bir giyisi alman,dolabında ona yer ayırman...vs. gibi belki inanmıycaksın ama bebeğimin bir tulumu var şuanda .biliyorum o tulumu giydiricem ona bir gün sende inan tatlım bir gün OLACAK

Son düzenleme:
kızlar, ben yarın incir+havuç kürüne başlamayı düşünüyorum.yumurtası geç gelişen ve geç çatlayan lar için kolay hamile kalma kürü deniyor alttaki linkten video yu izleyebilirsiniz.
benim yumurtlarda da geç gelişme sorunu olduğu için iyi gelir diye düşünüyorum.bir önceki adetim bitiminde gitmiştim doktora yumurtalarında gelişme için hiç bir hareket yok demişti.
ama sonra ya metformin yada testere dişli aslan pençesi kürü etkil olmuş olabilir 30 günde regli oldum.zaten klomen tedavisindede büyümemişti,yani demekki geç gelişip geç çatlıyor,
bu arada metformine ve hayıt hapına devam edicem.
ne dersiniz yorumlarınızı bekliyorum.

Yumurta Çatlatma Kürü İbrahim Saraçoğlu Hamile Kalmak İçin Bitkisel Çözüm | Diyet, kilo verme, zayıflama, ahmet maranki, Şifalı Bitkiler

Son düzenleme:
Benim sınavlarım bitsin hemen doktora gideceğim bende gençken önlem alınmalı
Yalnız benim adetim başından beri hep düzensizdi 12 yaşında adet olduğumu varsayarsak hep düzensizdi birkaç kere doktora gittiğimizde normal olduğunu söyledi bu yaşlarda.
Daha sonra hormon testi için gittik hap verdi ve üçüncü günü gelmemi istedi gittim testler normal çıktı 2.5 sene önce kadar.
Şu an 17 yaşındayım geçen sene yaza kadar yine düzensizdi yalnız son 4 5 aydır düzenli tam günü gününe adet oluyorum ama PKO belirtileri tüylenme akne falanda var 4 5 aydır düzenli adet olmam normal mi?
Yardımcı olursanız çok sevinirim bir hafta boyunca okul ev arasında mekik okuyacağım sizin görüşlerinizi merak ediyorum doktora gidene kadar.

günaydın canlarım..
beni merak edenler ben gayet iyiyim.. fıldır fıldır gezdik haftasonu.. resmen bunalım takılıyordum.. eşim sağolsun dolandırdı beni az da olsa rahatladım.. bu hafta evimi derleyip toplayıp, çamaşır, ütü işlerini halledeceğim.. hafta sonundan hemen sonrada yolcudur abbas bağlasan durmaz misali anneciğime gideceğim...
pek sık gelemiyorum ben bu aralar.. merakta bırakmam ama sizi..
kendinize iyi bakın..

yaşım 26 kilom 51 canım daha gençsin diyolar ama gönlüm dinlemiyo çocukları çok seviyorum inşh hayırlısı dediğin gibi olur düzene girer inşh
offfffffff ya bu aralar bunalımdayım sanırımm.hep keyifsiz ve isteksizimm bu süreç yordu galiba beniii.
kilon ideal canım sakın kilo alma.. adetlerin geciktiği zaman ne yapıyorsun kendiliğinden m gelmesini bekliyorsun ? geçenlerde biçimle konuşuyorduk doktoru ona de demiş adetler bi şekilde geciktirilmemeli canım benimm. benim geçen ay gecikti yani kist oluştu yine onun için bu ay kendiliğine bırakmadım 15.günde başladım duphaston kullanmaya.. bencede gençsin inşallah kendiliğinden olacaktır canım benim stres etme biliyorsun en büyük düşmanımız

bence de canım bu dediklerini yap bakalım nasıl olacaksın?
olabilir kontrola gitmem lazım benimde..adetlerim cok duzenli kafama hic takmadıgım icinmidir bilmem eskiden stres yapardım gecikirdi simdi her ay olması gereken gunde oluyor gecikmiyor

adetlerin normal geliyorsa yumurtlama oluyor büyük olasılıkla... pko nun diğer belirtileri gösteriyor mu kendini çünkü pko grubunun bazıları da düzenli adet görebilrmiş ondan sordum canım... dediğin gibi bi kontrola gitte için rahatlasınnn

canım aldığın progsteronların 3.sünü uyuyrken al bide glukofeni son lokmanın hemen ardından al ozaman olmuyor yan etkisi yani hissetmiyrsun bile bi de bol su içmeyi ihmal etme . su içmediğim yada az içtiğim günler glukofen beni de fena çarpıyorr

amin canım . haklısın dediklerinde dua et bizlere de ...

hımm canım.. zamanında adet olabilmen çok güzel.. bu belirtiler için bi tahlil yaptır ondan sonra bi yorumda bulunayım çünkü bazı pko hastalrı da düzenli adet olabiliyormuş.. inşallah seninkisi bu gruptan değildir de yumurtlama oluyordur.. haberlerini bekliyorum canım.. sınavlarında da başarılar...

sonunnnnnndaa tuncsss güzel haberlerini alabildimmm... kaç gündür merak ediyordum seniii... iyi olmana çok sevindim geçmişten pek haberim yok adet olmuşmuydun ? ağrın var mı ? çok öpüyorum canım senii

ohhh iii etmisin canm benm cok sewindim walla bende yılbasından beri annemlerdeyim ama bu hafta sonu dönecegim ((( gelmek cok güzel oluoda gitmek cok zor oluyoo yaa

kızlar öle moralim bozukki yarın adet ghünüm ne bi ağrı ne göğüs sızlaması hiç bişey yok çok sıkılıyorum 19 randevu aldım dr olmassa sogana başlıcam tekrardan geçmişi okuyamasdım herkezler iyidir umarım herşey yolundadır

sonunnnnnndaa tuncsss güzel haberlerini alabildimmm... kaç gündür merak ediyordum seniii... iyi olmana çok sevindim geçmişten pek haberim yok adet olmuşmuydun ? ağrın var mı ? çok öpüyorum canım senii

tabii ben adet oldum ama kistim maalesef ki küçülmedi.. şimdi doğum kontrol hapı kullanıyorum.. bakalım sonuç ne olacak.. eğer yine küçülmezse ameliyat olmak durumundayım.. ama inşallah gerek kalmayacak buna.. çok teşekkür ederim :) ağrım arada oluyor.. ama genel olarak iyiyim.. sen nasılsın? nasıl gidiyor?

ohhh iii etmisin canm benm cok sewindim walla bende yılbasından beri annemlerdeyim ama bu hafta sonu dönecegim ((( gelmek cok güzel oluoda gitmek cok zor oluyoo yaa

yaa bende giderken mutlu oluyordum ilk zamanlar ama artık eşimi bırakmak çok zor geliyor :)) o burda yalnız kalıyor diye üzülüyorum.. ve hemen annemlerden dönmek istiyorum.. bakalım bu sefer nasıl olcak.. yaklaşık 3 hafta kalıcam çünki gidince.. inşallah eşim buralarda sıkıntı yaşamaz bende rahat rahat kalabilirim annemlerde..

ewettt bi yandanda insan eşini özlüyoo ne yaptı ne yedi ne içti diye düşünmeden edemio keşke aynı sehrde olsaydık annemlerle

hadi yaa olmazsan fazla geciktirme canım progestreron al geciktikçe hormon değerleri daha da bozuluyor.. ama doktora gidecekmişssin sen bilirsin canım yarın başlasan tam doktora gideceğin zamanlar adet olmuş olursun tahlilde verdirirdin..

doğumkontrol iyi gelir canım büyük kistleri eritiyor amcamın kzıından biliyorum.. onunkilerde hep cmlik oluyordu hamile bile kaldı o halllerde... Rabbim verince veriyor ... bende iyiyim canım not giriyorum öğrencilerin haricinde yorgun oluyorum.. bu ay duphastona başladım 15.günümde zamanında olur adetim bi de metformine devam ...

kızlar ne öğrendim az önce benim görümcemin 18 yaşında bi oğlu var b ide17 yaşında kız arkadaşı vardı bunlar birlikte oluyolarmıştı kız hamileymiş ya ağlıcam şimdi 17 yaşında orda burda yatmayla hamile kalıo düşüne biliyomusunuz eşimle gittiler yani eşime söylemişlerde görümcemlerle konuşcaklarmış artık olan olmuş ne konuşcaklarsa

Son düzenleme:
offf vallahi sendeki midenin maşşallahı var ben ölmüştüm şimdiyeeee.dikkat et kendine canımm

aaaa bende öyle bişey koyarsam daha çok üzülürüm diye düşünüyorummm.ayyy bilemedimki bendemi alsam tulum filannn

tatlım ben daha önce dinlemiştimmm bunu sadece incir kürü yaptım kloemenle feci büyüdü yumurta sormaaaa.incir ve havuç beraber yapılmalı bence tabi kloemen kullanmadan yapılmalıı...ama ben i. saraç oğlu başka bi yerdede izledim demişki 5 dakika inciri haşlayın sonra havucu ekleyip 3 dakika daha haşlayın ve içinn.burda ise biri 20 dakika biride 15 dakika acaba hangisi daha doğru.izlediğim linkide bulamıyorummm offff yaaaa.

amannnn bu ne yaaa.yazık genç yaşta hayatlarıı değiştiii.kendimede üzüldümmm şimdi çabalayıp duruyorumm bebek olsun diye bakk millette ne çabuk olmuşşş.

Canım ,acaba o bahsettiği 1 içimlikmiydi ki seda syanda bahsetmiş adam herhalde doğrudur.2 gün saklayablirsiniz dio buzdolabında ben yaptım bile incir ve havucu kaynattım ılınınca karıştırdım.içicem yarın sabah tan aç karnına başlıycam bakalım.zaten bu karışımdan bayağa çıktı 2 gün yeter herhalde klomen kullanmıyorum umarım etki eder, özellikle adeti 30 günün üzerinde olanlar yapsın diyor.artık ne deniyceğimizi şaşırdığımız için kendimi kürlere adadım

ya bugün kimseler yazmamış bir durgunluk var bugün, nerdesiniz kızlar!

Son düzenleme:
ay kızlar şu anda şok geçirdim duyar duymaz yazayım sizlerede dedim benim bir akrabam adam 48 yaşında hiç evlenmedi ben evlenmeden önce bir buçuk yıl kadar köyden ona bir kız buldular kız şu anda 45 yaşında evlendi bunlar kadın çok çocuk istiyormuş dedik bu yaştan sonra olurmu menepoza girmeye başlamış hatta doktora gitmiş bir kaç kez ve şu andaa hamileee yaa inanamıyorum çok sevindim tabiki ama ben ağlıyorum 35 yaşına geldim nasıl olcak diye kadın maşallah 45 yaşında hamile inşallah tamamına erdirir de sağlıkla doğurur çünkü biliyorsunuz ki riskli gurubuna giriyoruz artık biz

slm kızlarrrr ayy bugun inanılmaz derecede basım agrıodu nerdeyse gözlerim yerinden cıkacaktı o derece yani dayanamadım ve doktorumu aradm böle böle dedim oda dediki normal bi durum korkulcak bişey yok bu haftalarda görülebilir dedi bi tane parol al iç dedi aldm içtim şimdi biraz daha iyiyim şüükürler olsun.az öncede bi komsum aradı aynı dönemde hamile kalmıstık aramzda 3 yada 4 gun vardı ayy oda ögrenmiş cinsiyetini erkekmişşş benim cücüğüm nie bizi arkasnı döndü kii yaa bende cok merak ediorm cücügümü prensimmi gelcek prensesimmi benmle hamile kalan herkes ögrenmiş cinsiyetini bi ben kaldm

BENDE ŞOK ŞOK YAZINCA HAMİLESİN SANDIM CANIM YAAA NE KADAR HEYECANLANDIM ....benimde bir arkadaşım var 38 yaşında ilk denemesinde oldu ama ben kesinlikle anladım artık kesinlikle psikolojik olduğunu düşünüyorum biz böyle üsteleyip bekledikçe olacağı varsada olmuyo niye bırakamıyoruz akışına ben anlamadımki .her günümüzü bunu düşünerek yaşıyoruz ,vallahi bir yandanda sıkıldım artık biliyormusun her anımda bu düşünceyle yaşamaktan,.ama olacağına inanıyorum sadece zamanını beklemek için hepimizin sabırsızlandığımızı düşünüyorum.

Son düzenleme:

ay walla bende şok şokları görünceee hmilesin sandm ay.inş hamileliginin haberinide alırız tam bi şok olur :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…