Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

hamile arkadaşlar , genelde pco lu olanarda sivilce oluyo bildiğiniz gibi. hamile kaldığınızda sivilceleriniz yatıştı mı???

amin canım inş. Rabbim herkese dayanma gücü ve inş bu imtihanın neticesinde bebk sahibi olmayı nasip etsin. bu arada doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana bebeğini getirsin inşşşşş

amin canım inş. Rabbim herkese dayanma gücü ve inş bu imtihanın neticesinde bebk sahibi olmayı nasip etsin. bu arada doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana bebeğini getirsin inşşşşş

çokk sağoll canımmm duan içinde kocamann aminnnnnnnnnnnnnn diyorumm bekleyen herkeze inşallahh....

evet geç evlendik ben aslında hiç önemsememiştim evlillik bana hep uzaktı eşimle karşılaşana kadar keşke erken karşılaşsaydık ama napalım kısmet bazen insan umutsuzluğa kapılıyor her zaman değil tabiki yoksa savaşamaz insan benimde öyle arada gelip geçiyor saolasın cnm dilerim sende en kısa zamanda meleğine kavuşursun

çok saol babacımda inşallah iyi olucak bakalım ayın onunda başlıyor tedavisi eşim şimdi çok meşgul çok yoğun o yüzden pek takmıyor evde oturup takan benim burda iş sahasıda pek yok aslında çalışsam çok daha iyi olacaktı ama eşim istemiyor malesef ayrıca eşin çok haklı eğer anne yada baba olmayacaksak kim olursa olsun sonuç değişmez

çok saol cnm inşallah kurtulucaz bu illetten Allah büyüktür sende git biraz kafanı dağıt ama yolda dikkat et bende ayın onunda istanbuldayım dün geldim yine gidicem bu yolculuk inşallah iyi gelir sana çünkü bu bebek meselesine çok yıpranıyoruz

ayy Allah korusun ya bebek isteriz ayağımız takılır düşer düşürürüz bebeği böyle istemeyenlerde parande atarlar ama bebek düşmez
insan ister istemez yıpranıyor ve bazen umutsuzluğa kapılıyor benimkide o hesap tabiki umudum var Allah büyüktür ama bazende elimizde değil
güzel dileklerin içinde çok saol babam iyi olursa ve bebeğimde gelirse benden mutlusu olmaz herhalde :)

aaaaayyy canım bende korkuyorum bazen ya bebeğimiz hiç olmazsa diyeeee.aman Allah korusun.babanada acilll şifalar canımmm

evet Allah korusun belkide kuruntu yapıyoruz ama arada geliyor akla valla :) tşk ederim bu arada

babam için biliyorsunuz istanbuldaydım ama meğerse kemotrepi şimdi değilmiş doktor kontrol yaptı ve ilaçlarını verdiler onlar alıncak ayrıca kan testi falanda yapılcakmış çünkü her kemoterapi tedavisinde kan testi mutlaka alıyorlarmış gün verdiler ayın onunda yapılacak bende geri döndüm evime ayın dokuzunda tekrar istanbula gidicem orda ne kadar çok insan vardı çok üzüldüm ya küçücük çocuklar gencecik insanlar valla şok oldum Allah hepsinin yardımcısı olsun

Canım doğumgünün kutlu olsun. Tüm isteklerin yeni yaşında gerçekleşsin cnm...

canım Allah babana ve diğer tüm hastalarımıza şifa versin inş. Rabbim çok büyük, bazen sabretmek zor ama inş sonu güzel olur her konuda inş gönlünce olur her şey. Aslında ilk önce sağlığımız için çok şükretmemiz lazım ama malesef başka problemler çıkınca sağlığın kıymetini unutuyoruz. ALLAH EN KISA ZAMANDA BABANA ŞİFA SANA DA BEBEĞİNİ VERSİN İNŞ

canım sen hamilesin snaıırm demi yanlış hatırlamadıysam. pco dan dolayı sivilcelenme varmıydı sende ve hamilelikten sonra sivilcelerin yatıştı mı???

BENDE DUYGULARINA katılıyorum canım yoruldum,sıkıldımm,ilaçtan doktordann offf ya ama yinede yılmamaya çalışıyorum.

doğum günün kutlu olsunnnnn.

tatlım lütfen kötü düşünme herşey çok güzel olacakk.canım soğanı denemek istemezmisinnn

ayyyyyyy süper tatlım sürecini yazsana soğan ve iğneden başka bişey yaptırdınmı incir yemişsin sadece sanırım.bu arada hani adet olmaya 1 hafta kala ne belirtiler vardı onları anlatırmısın.

aynennn bazı zamanlar umudumu gerçekten yitiriyorummmm..

sağol canım zaten dostinex sadece 1 adet aldım ada reglimin ilk günü bir daha almayı düşünmüyorum.aynen dediğin gibi metformin ve agnucaston içiyorum şuan sadece.

canım biraz geç oldu ama nice mutlu yıllara yeni yaşının senesinde bebeğin gelsin inşallah.

ahh canım benim bir dediğin çok doğru doktorlara göre okadar kolayki bu işler.ben umutla gözlerinin içine bakarken oda benim gözlerimin içine bakıp bu yüksek prolaktinle olmaz zaten dio.evet dediğin gibi insanın beyninde o soru işareti gittikten hemen sonra geliyor adetin.test yapmak ,kan vermek bunlar insanı çok olumsuz etkiliyor.sen nasılsın miniğin nasıl. Allaha emanet olun inşallah ikinizde.

tebrikler canım.inşallah kalp atışlarınıda duyarsın.kucağınada alırsın.paylaştığın için teşekkürler.

çok çok geçmiş olsun canım tekrar . çok zor dönemler bunlar Allah yardımcın olsun.bu zor günlerinizde bebeğin gelsinde sizi sevindirsin.Babanada umut olsun inşallah.

canm öncelikle hayırlı olsun hamileliğin.farlutal içerken hamilemiymişsin sen?progynex ne için o da mı söktürücü?ozaman 15 aralık ta beta hcgde niye çıkmadı.kafam karıştı canm bende şuan farlutal içtim bekliyorumda inşallah senn gibi bi sonuç alırım.ama farlutal gebelikte zararlı diye biliyorum bende öncesinde evde test yaptım negatifi görünce içmeye başladım.inşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder canm..

canm zaten günde 3lt su içip yürüyüşü yapabilmek en zoru bence.ama yapılmıcak bişey deil.afferin kız sana hiç vazgeçme ideal kilona ulaşana kadar.

canım nasılsın canım senin gibi benimde reglimde bu ay o yumurtlama dönemindeki akıntıdan geldi ayy bu ne anlamadım sende yazmıştın böyle biz gerçekten adetliyken mi yumurtladık.ben her ay adetliyken böyle olduğunu düşünmüyorum ama .öyle olsa hamile kalamazdım.bu ay benim zaten hiç yumurtlama akıntım olmamıştı doğru düzgün.prolaktin değerinin yüksek olmasına bağladım belkide bu yüzden adet zamanı yumurtam çatlamış olabilir.gerçekten ama çok sıkıldım artık . Bu fikir ,düşüncelerle yaşanırmı sürekli yaaa ne yapmalı akıldan tamamen atmak için bilmiyorum

hayır canım ,bu dikişleri nerden çıkardın .sorunlu durumlarda içerden dikiş olur mesela kadının rahim yolunda darlık durumu falan varsa. eğer sorunsuzsa hooop diye kayarak çıkıyor bebek. dikiş gerekmiyor. evde doğuranlar nasıl doğurabilir yoksa. yarım anesteziyle normal doğum yapan kadını gördüm hemen ayağa kalktı,sezeryanlılar yatıyor bikaç gün. neyse yaa o günleri gördük sanki de konuştuğumuz konuya bak.
bulantılarım çok şükür geçti herşeyi yiyorum artık

evet belden aşağıyı uyuşturup normal doğum yaptırılıyor şimdi herkes onu tercih ediyor

canım prolaktinini düşürsün sonra metformin yumurta takibi falan yaparsın. prolaktini düşürmek zor değil ki. yumurtana baksın oluşuyorsa ,çatladıysa zaten çatladıktan 15 gün sonra adet olursun.o zaman tahlile gerek kalmaz. benim önceki salak doktorum da öyle demişti. adetim gecikince tahlil yaptırıp adet söktürücü içmemi söylemişti. halbuki bazen yumurta geç oluşup çatlıyor. adetimi beklediğim günde yumurtam yeni çatlamış oluyor bu da 15 gün daha beklemem demek. boşuna içtim o adet söktürücüleri. yumurtalarımı ziyan ettim belki de. sonra doktoru değiştirdim.en iyisi yumurtaya bakmak.

evet canım haklısın bende çok içtim söktürücü.benim prolaktin düşüyor bir sonraki ay tekrar yükseliyor strese bağlı .sürekli kafaya taktığım için yükseldiğini düşünüyorum. şimdi bu aldığım ilaç agnucaston prolaktini düşürüyor zaten hayıtın hapı.3 ay sürekli onu kullanmayı düşünüyorum ilk kutum bitti bile.doktor vermedi ben kendim aldım .doktora kalsa bana ilaç verip korunun diyor bende korunmak istemiyorum zaten her ayım boş geçiyor birde arada korunursam kafayı yiycem.doktorun verdiği ilaca devam etmiyorum sadece metformin ve agnucaston içiyorum bakalım .zaten bu ilcı 3 ay kullanıyim sonra giderim doktora diyorum.

iyi yapıyorsun canım inşallah güzel sonuçlar alırsın

Allah razı olsun senden saolasın güzel dileklerin için sıkıntılar dertler olunca stres çoğalıyor tabiki o zamanda bebiş daha çok naz ediyor herhalde ne biliyim Rabbim hayırlısını versin herkese

hayır aynen devam sivilceler, hatta artıyor
olsun önemsemiyorum hiç

canımcım nasılsın iyimisin kendi dertlerimden sana soramadım bir türlü

çok çok geçmiş olsun canım tekrar . çok zor dönemler bunlar Allah yardımcın olsun.bu zor günlerinizde bebeğin gelsinde sizi sevindirsin.Babanada umut olsun inşallah.

saolasın cnm evet zor dönemler hele hastahanede bir sürü kanserli hastanın içinde babanında olması insanı yıkıyor resmen bakıyorum da hepsinin renkleri soluk bembeyaz genci yaşlısı çocuğu Allah yardımcıları olsun

ya regli oldum bitti ama akıntım hala devam ediyor bel ağrımda ara ara sanki çok erken yumurtaldım gibime geldi ateşten ve akıntıdan anladım bugün yumurta akı geldi regli bittekten beri akıntı devam ateşimde ani düştü ve çıktı çok ilginç

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…